TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 09:55:23 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kre-Alkalyn + L-arginine  (Pročitano 2038 puta)
Nenad Glisovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 412


« Odgovor #7 poslato: Septembar 10, 2015, 01:18:00 posle podne »

Takodje moja prva i osnovna kombinacija monohidrat i whey :) naravno postoji jos odlicnih suplemenata ali sve zavisi koliko je ko u mogucnosti da priusti,GLM,BCAA,NO....
Sačuvana
Nenad Glisovic
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #6 poslato: Septembar 10, 2015, 01:00:20 posle podne »

Ja bih ti pre preporučio kombinaciju monohidrat+ protein :)
Sačuvana
lestra69
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #5 poslato: Septembar 10, 2015, 11:39:56 pre podne »

Treniram vec godinu dana aktivno, ishrana mi je vec na zavidnom nivou, ovo pitam cisto radi informacije jer sam cuo da i nema neke veze da li se pili odvojeno ili u kombinaciji. Hvala na odgovorima.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Septembar 09, 2015, 03:32:44 posle podne »

Moje pitanje je...   koliko dugo treniraš, kako treniraš i da li si koristio nešto od suplemenata?

Suplementi koje si nabrojao su odlični, ali kao što si već dobio objašnjenje, sva pada u vodu ako ostale kockice nisi sklopio... čak mnogima savetujem da uopšte ne koriste suplemente u početku, tek kroz neko vreme, jer tek onda osete njihovu ulogu kako treba i posle ne bude "suplement ne radi"
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #3 poslato: Septembar 09, 2015, 01:02:21 posle podne »

Kao što ti je već rečeno ishrana je najbitnija, kad nju dovedeš u red onda se opredeljuješ za suplemente. Iskreno meni ovo i nije neka kombinacija, pre Kre-Alkalyn + L-arginine ima osnovnijih stvari koje su bitnije kada je dobijanje mišićne mase u pitanju.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2 poslato: Septembar 09, 2015, 10:59:01 pre podne »

Da li je ovo dobra kombinacija suplemenata za povecanje snage i dobijanje mase?

Najbolja kombinacija za dobijanje mase i povecanje snage su dobar sistem treninga i ishrana na zavidnom nivou...

Cilj treninga sa opterećenjem je MIŠIĆNA HIPERTROFIJA, koja uopšteno predstavlja porast mišićne mase, tj. veličine mišićnih vlakana na račun vode i mišćnih „kontraktilnih proteina“( aktina i miozina). Mišićni rad( u „ciljanoj zoni opterećenja“) dovodi do „oštećenja“ mišićnih vlakana, koja „rastu“ u stalnom procesu obnove od oštećenja izazvanih treningom( mišićnim radom), tj. kontinuirani proces oštećenja i oporavka, predstavlja ključ mišićnog rasta( hipertrofije).

Dakle, naše je da kroz ishranu, prvenstveno, obezbedimo dovoljno „gradivnih blokova“ za obnovu „treningom oštećenog“ mišićnog tkiva...

O tome jedan sadrzajan clanak dr Pedje Tutorova...ispostuj, primeni i masa i snaga ce doci sa ili bez navedene suplementacije...

http://www.pansport.rs/tekstoteka/zdravlje/kako-da-poveate-miinu-masu.html

Suplementi nisu preduslov tvog napretka vec redovan trening i kvalitetna ishrana...dakle, osnova i dodaci osnovi...  ;)

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/plan-ishrane-za-poetnike.html

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/najbolji-prijatelji-miine-mase-uljeni-hidrati.html

Osnovni preduslov maximalne delotvornosti suplementacije - ishrana i trening...repeat after me...trening i ishrana... ;D
« Poslednja izmena: Septembar 09, 2015, 11:02:04 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
lestra69
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #1 poslato: Septembar 09, 2015, 07:27:41 pre podne »

Da li je ovo dobra kombinacija suplemenata za povecanje snage i dobijanje mase?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 17 upita.