TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395142 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 02:48:15 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Assault nova formula  (Pročitano 8268 puta)
Nenad Glisovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 412


« Odgovor #19 poslato: Januar 28, 2016, 12:43:33 posle podne »

Beta alanin nije stimulans CNS i ne bi trebao da daje nikakav kick u bilo kojim dozama,namenjen je prvenstveno za vecu izdrzljivost i to radi kako trebai sa 3,4g pre treninga,a jedino sto se od njega ovako oseti je to peckanje po kozi : )
Sačuvana
Nenad Glisovic
lonewolf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #18 poslato: Januar 27, 2016, 07:40:24 posle podne »

I ja sam se navikao na njega posle skoro 2 ned koriscenja tako da sada pravim pauzu ali dok me radilo onda je bas radilo....uzimao sam ga cak sat i po pred trening jer sam provalio da mi treba malo vise vremena da osetim da pocne da radi. A to peckanje je od beta alanina i obicno ne prodje vise od 5 min dok ne pocne da pecka. Kesica mi je prakticna zbog sledeceg - za ned dana cu ponovo da krenem da uzimam ali bih kupio kesicu i video da li sam se odvikao od njega (tj dal radi) pa ako ne radi onda da odlozim za jos par dana.....
« Poslednja izmena: Januar 27, 2016, 07:42:10 posle podne od strane lonewolf » Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #17 poslato: Januar 27, 2016, 03:23:06 posle podne »

Mozda nemas na sajtu ali imas po shopovima raznim, ja uzimam direktno u teretani, samo sto mi je dosta slab pa sam ga batalio, jedino sto osecam je minimalno al bas minimalno peckanje a nije cak ni peckanje
Sačuvana
lonewolf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #16 poslato: Januar 27, 2016, 03:18:01 posle podne »

Mene zanima da li ce uskoro biti u ponudi kesice assault-a dakle odvojeno po dozama ??
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #15 poslato: Septembar 29, 2015, 06:13:23 pre podne »

Boky i ja smo laboratorijski primerci.  ;D Ni ja još nisam probao Xplode i C4, a važe za poznatije, mada ne (obavezno) i bolje reaktore. Vratio sam se sa čišćenja od kreatina pa sam sa White Flood-a prešao na CellZoom, i mislim da je po pitanju onog fokusa tipa ''Idem da istavim teretanu'' ipak Flood. Što me je iznenadilo, jer WF ima zaštićenu matricu, CZ ne već sve lepo piše koliko čega, WF je jedino kofeinski jači, ali ja sam se jako gurao da maksimuma sa njim. Jedino je problem smiriti organizam posle treninga.
Sačuvana
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #14 poslato: Septembar 28, 2015, 09:33:12 posle podne »

Ja jesam za ono da ''što je dobro ne treba menjati'' ali veruj mi da od Assault-a postoji gomila boljih reaktora.

+1 ;)

Slažem se sa Twin-om, dobio sam par merica Assaulta da probam, prvo sam probao jednu, pa dve, pa tri merice NI DA ME TAKNE ;D

Ima daleko boljih z'iste pare, recimo meni je vrhunski bio Hyper FX BSN, ko može da ga nabavi neće se pokajati a i ukus je super, takoĂ°e dobar je Amix Cellzoom samo što je haos odvratan :) E sad, nije merodavno toliko moje mišljenje jer imam 95-96kg pa meni trebaju stvarno jaki reaktori i konjske doze da bi osetio neki efekat ali Hyper FX je izuvao iz opanaka sa jednom ipo dozom ;) Mislim da N.O Xplode 2.0 ili 3.0 trebaju biti okej, jedva čekam da doĂ°em do novca da probam :)
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #13 poslato: Septembar 28, 2015, 06:21:50 posle podne »

Mislio sam na to sto si pre uzimao po 10. To nije bitno kad se pije vec je bitno da se na dnevnom nivuo unese toliko kolko treba da se potrebe te supstance popune kao sto vazi i za kreatin. Kao sto kreatin daje vise energije beta alanine ti daje izdrzljivost kad radis vise ponavljanja. To sto osetis ti je nus pojava bas zato sto ga uneses vise nego sto treba pa imas to peckanje u prstima. Zbog toga ljudi dele doze na vise puta dnevno ako do toga dodje koji ne vole taj osecaj. Ili ako izadje crvenilo po ruci takodje.   :)
Nikad nema tacna razmera svih supstanci u reaktoru vec pijes tako kako je pa ako te radi radi.
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #12 poslato: Septembar 28, 2015, 06:10:26 posle podne »

beta alanin je tu da odradi kick i ništa više. Na 2g može odraditi nekog ko ima 60-70kg, a 4g jedva osetiš ako imaš 90+kg, a to su već 2 merice tj. 400mg kofeina.Kad su ga stavljali mogli su po merici 4g, to je pristojno, 2g je premalo  ;)
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #11 poslato: Septembar 28, 2015, 04:19:30 posle podne »

To po 4-5 grama radi zasta je namenjen ne mora 10 :)
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #10 poslato: Septembar 28, 2015, 01:51:29 posle podne »

e i ja uzeh assault pre neki dan  ;D nisam reaktor pojeo ima nekoliko godina  ;D

koliko se sećam ranije osećaja, imao sam bolje kickove sa shotgunom ili superpumpom. Ovaj assault je korektan, kofein odradi posao, beta alanin je jako malo 2g po dozi, ni ne oseti se. Svojevremeno sam terao do 10-12g beta alanina za pravi kick - 2g je stvarno da ni ne osetiš.
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Nenad Glisovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 412


« Odgovor #9 poslato: Septembar 28, 2015, 01:02:35 posle podne »

Upravo tako kao sto je robert napisao trudi se svaki dan da pijes dosta vode jer i mala dehidratacija moze dovesti do pada performansi..
Sačuvana
Nenad Glisovic
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Septembar 26, 2015, 04:54:53 posle podne »

Gledaj da konstantno budeš dovoljno hidriran, a to pojačavaj dodatno kada unosiš kreatin i preparate na bazi kreatina. Ravnomerno unosi tečnost tokom celog dana, nemoj da se nalivaš odjednom da bi nadoknadio. :)
Sačuvana
Laxon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


« Odgovor #7 poslato: Septembar 26, 2015, 03:06:43 posle podne »

Uzeo sam ovaj novi assault i mogu reci da je bolji od starog :D, samo me zanima jel treba uzimati 3,5 l tecnosti dnevno samo kad ga uzimam ili i za vikend? Kad sam pio onaj stari pio sam najmanje 3,5 l tecnosti svaki dan i vikendom.  ;D
Sačuvana
Nenad Glisovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 412


« Odgovor #6 poslato: Septembar 17, 2015, 01:18:18 posle podne »

Odlican NO cak mogu reci da mi je bolji od starog,sadrzi nove oblike arginin nitrat i creatin nitrat koji daju vrhunsku pumpu,takodje i puna doza beta alanina od 2g po merici..probaj neces zazaliti sigurno
« Poslednja izmena: Septembar 17, 2015, 01:20:04 posle podne od strane Nenad Glisovic » Sačuvana
Nenad Glisovic
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #5 poslato: Septembar 17, 2015, 09:04:58 pre podne »

Ja jesam za ono da ''što je dobro ne treba menjati'' ali veruj mi da od Assault-a postoji gomila boljih reaktora.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.069 sekundi sa 18 upita.