TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 03:14:59 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 7 8 [9] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Istegnuce misica(stomacni)  (Pročitano 20867 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #6 poslato: Septembar 15, 2015, 11:15:23 posle podne »

da li ima bola pri disanju?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #5 poslato: Septembar 15, 2015, 11:15:02 posle podne »

da li boli kad u ležećem podigneš glavu/ramena od podloge?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #4 poslato: Septembar 15, 2015, 11:14:24 posle podne »

greška je što nisiradio trbušnjake...
da li ima bola na dodir?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #3 poslato: Septembar 15, 2015, 11:13:38 posle podne »

Pozdrav, izvini što ti nisam ranije odgovorio - bio sam dosta zauzet prethodnih dana...
ultrazvuk stomaka/prednjeg trbušnog zida nije radjen?
Sačuvana
Harry_Callahan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 116

« Odgovor #2 poslato: Septembar 14, 2015, 07:19:39 posle podne »

Sačuvana
Harry_Callahan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 116

« Odgovor #1 poslato: Septembar 12, 2015, 04:26:40 posle podne »

Trazio sam al nikako da nadjem slican problem pa da postavim sve detaljno,ako neko ima vremena da procita i da odgovori bio bih zahvalan...

Odma na pocetku da kazem imam 184cm,75kg i idem u teretanu vec 7 mjeseci(samo sam jednom radio stomak..znm velika greska)

Prvo da kazem nesto vezano za prvi trening stomaka,prije 2 mjeseca sam ga radio na kraju treninga odradio sam 10-15 ponavljanja znaci ono dignem lopatice malo iznad strucanje,noge savijenje i kad sam ustao stisnuo sam misice i osjetio bol ko ubod nozem i grc u ljevom dijelu stomaka pored pupka i odjednom se prmjestio ispod rebra ljeva strana,znaci osjetio sam ko neko kretanje i to je prestalo,nista mi nije bilo.. ne znam da li je to povezano

Prije 20 dana sam radio veslanje u pretklonu sa vecom kilazom nazalost ni sam ne znam zasto i olabavio sam stomak opet velika greska i osjetio zatezanje ispod ljevog rebra gdje je misic stomaka,al ja konj i odaradio sam cijeli trening ledja...
Nakon toga 2-3 dana osjetio sam bol ljevo od pupka i otisao kod doktora dao mi je da uradim nalaze mokrace,krvi i ultrazvuk stomaka..sve je bilo u redu,medjtutim poceo sam osjecat bol ispod ljevog rebra u tom misicu i opet otiso kod doktora,poslao me je kod hirurga i on je rekao da je to istegnut misic i da mazem konjskom mascu..nakon 5 dana bol je bila ista samo sto me sad bolilo i kad hodam,nisam mogao preci 10m a da me cijela ljeva strana stomaka ne boli rectus abdominis ..bol kod saginjanja,oblacenje carape i sl... otiso sam i kod doktora za zeludac da vidim da nije to i on je rekao isto da je istegnuce misica zeludac je u redu,nije bruh...Sada mi je bolje receno mi je da odmaram jos 10-15 dana..

Sad me zanima kad mi to prodje znam nastavicu sa treningom samo manje tezine u pocetku,ali da li da koristim pojas ili neki steznik sa stomak? i takodje da li mogu raditi sve vjezbe za stomak ili ima nekih koje ne smijem? I sad sam se opametio pa cu svaki trening radit zagrijavanje na traci ili nesto slicno 10-15 minuta.. Hvala unaprijed ako neko dogovori jer je dugacko :D

I dodatno kad da radim stomak prije trening ili poslje?

evo slike gdje boli
« Poslednja izmena: Septembar 12, 2015, 04:30:08 posle podne od strane Harry_Callahan » Sačuvana
Stranice: 1 ... 7 8 [9] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 17 upita.