TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:52:08 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Krav Maga licenciranje  (Pročitano 1406 puta)
Iurisprudent
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #4 poslato: Januar 07, 2016, 04:09:11 posle podne »

Ne, ne jedino gde mozes 100% biti siguran u kvalitet je Krav Maga Global.....za vise informacija poseti kmgsrbija.com. Sve ostale organizacije su ajde da ne pljujem diskutabilne. Uostalom samo pogledaj saradnju koju KMG ima sa vojskom i policijom i to moze da ti bude jasan znak kvaliteta.
Sačuvana
srdjan013
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #3 poslato: Januar 07, 2016, 12:32:33 posle podne »

E super, hvala na odgovoru, i imam sa tim u vezi pitanje: koja je od postojecih organizacija za preporuku, jer bih rekao na osnovu odgovora da kvalitet u Krav Maga Global, i nije neki? Svaka čast pojedincima, verovatno da i tamo ima dobrih instruktora...
Sačuvana
Iurisprudent
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #2 poslato: Januar 06, 2016, 08:04:57 posle podne »

E ovako kao neko ko se pet godina bavi Krav Magom smatram da sam kompetentan da odgovorim na ovo pitanje. Krav Maga instruktori dobijaju licencu tako sto posle dugog perioda treniranja i sticanja znanja, na preporuku svog insturktora zavrse instruktorski kurs i tako steknu zvanje civilnog instruktora. Za sve ostalo tipa kids ili military se posle zavrsavaju posebni kursevi. Postoje military instruktori koji nisu vojna lica ali oni su to zvanje stekli posle dugogodisnjeg rada. Postoje neke druge organizacije koje veze nemaju sa Krav Maga Global organizacijom koje funkcionisu po principu dodje neko bez trunke iskustva sa ulice izabere da li hoce civilian/kids/VIP/military instruktor licencu i dobije je posle kursa od 2-3 nedelje....i valjda ti je jasno kakva je to glupost.
Sačuvana
srdjan013
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #1 poslato: Septembar 28, 2015, 02:13:48 posle podne »

Drugari,

imam par pitanja za one koji su dovoljno kompetentni da odgovore... Dakle, kada je u pitanju Krav Maga Global oni imaju vise tipova licenci, self defence, VIP, Police, Military, Kids. Da li to znaci da onaj koji  zeli da se licencira za npr. Military licencu ne moze je imati ako nije vojno lice, i ako je vojno lice samo onda moze polagati za nju? Isto pitanje i za sve ostale Police, VIP, itd? Drugi deo je vezan za Tactical Krav Maga, da li i oni imaju takva licenciranja? Pitanja postavljam onako, ne bavim se tim vestinama, ali mi je ovo privuklo paznju jer ne znam sta je uslov za licenciranje tih instruktora.

Hvala unapred na odgovorima i pozdrav svima :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.07 sekundi sa 19 upita.