TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 06:02:57 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Molim za savet oko plana treninga  (Pročitano 1195 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #4 poslato: Decembar 17, 2015, 11:24:28 posle podne »

Nemam šta da dodam na ovo što je Nenad rekao, to je to...mesne preraĂ°evine, obroci koji su "siromašni kvlitetom", samo da prevariš glad nisu ono što "gradi mišiće"...ako se ne varam delili smo neke tekstove, pričali o tome da su suplementi samo dodatak osnovi,a ne "gumica" za greške u treningu i ishrani...ČITAJ, ČITAJ, ČITAJ...

Opet ponavljam šta bi trebalo da iščitaš...MOLIM ZA PAŽNJU...

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/plan-ishrane-za-poetnike.html

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/najbolji-prijatelji-miine-mase-uljeni-hidrati.html

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/najee-greke-u-radu-na-poveanju-miine-mase.html

http://www.pansport.rs/tekstoteka/zdravlje/kako-da-poveate-miinu-masu.html

Ja ću biti "bolno iskren" - lepo je imati volju, želju...ali ako nemaš dovoljno rekvizita za sadržajan trening koji će omogućiti "dovoljnu" stimulaciju svih mišićnih partija, ishranu koja će ispratiti trenažne napore...nema tog suplementa koji će ostvariti željeni učinak...

Najprostije moguće, mišići ne rastu od dobre volje, želje, amino kiselina i kreatina, već od "dovoljno teških tegova" i kvalitetne ishrane...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #3 poslato: Decembar 17, 2015, 09:10:59 posle podne »

Slazem se sa svim sto je Nenad napisao ,a sto se tice treninga ni meni koji se bavim powerliftingom i radim manji broj ponavljanja isto se ne dopada.
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #2 poslato: Decembar 17, 2015, 07:43:33 posle podne »

Da ne zvucim grubo, ali ovo je blaga katastrofa.

Od hrane do treninga. Popravljaj ishranu, dobijao si savete cini mi se u drugoj temi.

Ne znam sta si ocekivao od amino kiselina, ali one su dodatak ishrani, neces od njih da porastes za tri meseca, sluze da obnove misic itd.

Ovaj neki vid treninga od svega po malo ne podrzavam jer smatram da si konstantno na ivici da se povredis.

Nije bitno koliko trening traje, nego kako je to vreme iskorisceno.

Sto se hrane tice preokret pod hitno, kakve virsle, kakvi sendvici, od toga nikada neces napraviti misice.
Sačuvana
Bavaništanac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 119


« Odgovor #1 poslato: Decembar 17, 2015, 07:21:54 posle podne »

Ovako trenutno se moj trening obavlja u kucnim uslovima posto u mom mestu nema teretane a zbog posla ne stiyem da idem 20km do najblize...
Od sprava imam bendz klupu i vratilo,ravnu sipku i tegove.Mozda ce zvucati da je to malo al verujte da ja puno vezbi radim na te 3 stvari i moji treninzi traju od 60 do 90 minuta.
Do sad sam imao treninge dva dana rada pa jedan odmor al sad bi malo to da pojacam sa tri dana pa jedan odmor.
Krenuo sam da pijem kreatin,do sad sam bio na amino kiselinama koje nisu dale neki efekat za 3 meseca koriscenja.
Od hrane jedem sve,svaki dan jedem meso i hrana se na njemu i zasniva.
U principu ujutru pretezno jedem virse sa senfom,zatim do rucka pojedem jos jedan sendvic,zatim rucam oko 13h i to je obicno nesto sa mesom dal kuvano il peceno u rerni il kako vec se spremi pa do vecere jos dva puta jedem onako po malo,jedem i voce,nepusim i ne pijem...
E ja kuburim sa misicima na grudima i tu imam veliki manjak misica.
Sad sam izmenuo trening pa on sad izgleda ovako.
1DAN

10 SERIJA BENDZA-Izbacujem 3-5x uz pauzu izmedju serija od 45 sekundi
8   SERIJA DIZANJA SIPKE SA TEGOVIMA IZA GLAVE-izbacujem 3-7 puta u zavisnosti od serije
8  SERIJA BICEPS SA RAVNOM ŠIPKOM-Oko 5-7 ponavljanja u seriji
8 SERIJA DIZANJE ŠIPKE ISPRED GLAVE-Izbacim oko 4-7 po seriji
8 SERIJA DIZANJA ŠIPKE DO BRADE I SPUSTANJE DO KUKA-Izbacim oko 5-8 po seriji
8 SERIJA VESLANJA U PRETKOLENU-Izbacujem oko 7 po seriji
10 SERIJA ŠIROKIH ZGIBOVA
8 SERIJA SKLEKOVA SA OPTERECENJEM

2 DAN

30 MINUTA NA VRATILU GDE RADIM ZGIBOVE 15 SERIJA I JOŠ VEZBI SA ONIM IZBACENIM BUCICAMA ISTO 8 SERIJA,PA BICEPS DIZANJE 8 SERIJA....
10 SERIJA MRTVO DIZANJE
10 SERIJA ČUČNJEVA SA TEGOVIMA I ŠIPKOM
8 SERIJA VESLANJA U PRETKOLENU
7 SERIJA SKLEKOVA NA DRZACIMA ZA SKLEKOVE BEZ OPTERECENJA

3 DAN PONAVLJAM 1 DAN I 4 DAN PAUZA NA KOJU BI ISAO DA TRCIM

Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 17 upita.