TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:26:24 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Gde grešim?  (Pročitano 2005 puta)
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #7 poslato: Januar 20, 2016, 06:24:17 posle podne »

To sto te bole misici ne znaci da si odradio dobar trening, po onome sto si posle toga dodao o snazi verujem da je trening los. Isto tako i sto se tice ishrane, napisao si " Hranim se svim i svacim... " i onda se pitas gde gresis :)

Hrana je regulisana,moguce da su vasi preparati losi...
+1 :P hahahhahaha
Sačuvana
Bavaništanac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 119


« Odgovor #6 poslato: Januar 20, 2016, 06:15:02 posle podne »

To sto te bole misici ne znaci da si odradio dobar trening, po onome sto si posle toga dodao o snazi verujem da je trening los. Isto tako i sto se tice ishrane, napisao si " Hranim se svim i svacim... " i onda se pitas gde gresis :)

Hrana je regulisana,moguce da su vasi preparati losi...
Sačuvana
Bavaništanac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 119


« Odgovor #5 poslato: Januar 20, 2016, 06:14:13 posle podne »

Moj ti je savet, da ako u pauzama izmeĂ°u serija puls ne padne ispod nekih 120-130/min. za 2-3 minuta pauze, stigao te umor, begaj iz teretane.

ako baš hoćeš da treniraš svaki dan, ja tako treniram, onda prvo se dobro pripremi aerobno, tj. trči da vremenom spustiš puls u mirovanju barem ispod 55. Videćeš kasnije razliku u obimu treninga tegovima koji je tipičan anaerobni.

TakoĂ°e, kad treniraš šest puta dnevno, što uopšte nije loše jer ima tu mnogo pozitivnih stvari, ipak gledaj da smenuješ teške i lake treninge.

I obavezno manje ponavljanja u seriji, više tegova!

Meni su pauze u serijama oko 40 sekund
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #4 poslato: Januar 20, 2016, 11:49:36 pre podne »

Treniram svaki dan sem nedeljom,trening mi traje obicno oko 60-70 minuta i veoma je efikasan da posle treninga kad mi se ohlade misici po nekoliko sati me bole od rada sa tegovima...
Pijem kreatin pre i posle treninga i power protein posle treninga...
Hranim se svim i svacim i nekad sam u stanju da jedem po celi dan,obicno je meso na jelovniku...
Pre nego sto sam poceo da konzumiram protein i kreatin imao sam 84-85 kila,sad imam 87 kila.
E sad moj problem glavni je sto mi misici ne rastu niti mi se razvijaju a trudim se zaista puno povodom toga..
Opet s obzirom i na suplimentaciju trebalo bi barem malo da se primete promene a kod mene ih nema bas ni malo?
Na snazi jesam dobio a negde sam izgubio,konkretno recimo dobio sam snagu na bendžu a izgubio na zgibove?
U cemu kod mene moze biti problem i sta da promenim?

Ako se ne varam dali smo dosta korisnih saveta i oko ishrane i oko treninga, kao i suplementacije, bogme ceo "Pansport tim" se angazovao, kao i nasi dragi forumasi, ali porazavjuce je da veliki deo od onoga sto je izreceno, upuceno sa najboljom namerom nije prihvaceno...

Nedovoljno stimulativan trening i ishrana koja je po principu haosa su kljuc problema...

Suplementi sami po sebi nece doneti NIKAKAV REZULTAT...tj. OSNOVNI PREDUSLOV UPOTREBNE VREDNOSTI I EFEKTA SUPLEMENATA SU SADRZAJAN I DOBRO FORMULISAN TRENING I ISHRANA KOJA BI TREBALO DA KVANITETOM I KVALITETOM ISPRATI TRENAZNE NAPORE...

Dok god se hranis svim i svacim, a nemas barem okvrino predstavu o nekom ciljanom unosu proteina, hidrata, masti...nisi svestan cinjenice da osnovu ishrane ne cine samo proteini, vec i njihov odnos sa, u prvom redu slozenim hidratima i zdravim mastima...NAPRETKA NEMA...

DETALJNO PROCITAJ...

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/najee-greke-u-fazi-rada-na-skidanju-masnih-naslaga.html

I da...STRPLJENJE!

NAPREDAK SE MERI MESECIMA, GODINAMA, DECENIJAMA PROVEDENIM UZ DOVOLJNO TESKIH TEGOVA I KVALITETNE HRANE...dakle, VREME JE JAKO BITAN CINILAC USPEHA!
« Poslednja izmena: Januar 20, 2016, 11:51:47 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #3 poslato: Januar 20, 2016, 10:43:34 pre podne »

Očigledno da nemaš dovoljno iskustva i vežbačkog staža iza sebe, tako mi deluje, ne vreĂ°am te  ;)

Pre svega, nije ti pametno da povezuješ 6 dana treninga, idi 3 dana treninga pa 1 pauze i tako u krug. Koliko je bitno stimulisati mišić na rast toliko je bitno i da mišićima daš vremena da se oporave i rastu, više nije uvek bolje. ;)

Suplementi se kupuju i koriste kad je ishrana već sreĂ°ena i u skladu sa tvojim ciljem, ne gradi se kuća od krova...

Ne možeš se hraniti svim i svačim jer onda ne znaš ni približno koliko si čega uneo pa uvek možeš biti u deficitu sa nečim bitnim a da toga nisi ni svestan, bitno je kad se šta jede, tajming i količina, sve ima svoje. Čitaj o osnovama ishrane i sredi jelovnik jer ako to nije sreĂ°eno ne znam čemu da se nadaš i šta očekuješ da ćeš postići..

Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #2 poslato: Januar 20, 2016, 10:36:20 pre podne »

To sto te bole misici ne znaci da si odradio dobar trening, po onome sto si posle toga dodao o snazi verujem da je trening los. Isto tako i sto se tice ishrane, napisao si " Hranim se svim i svacim... " i onda se pitas gde gresis :)
« Poslednja izmena: Januar 20, 2016, 10:40:42 pre podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
Bavaništanac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 119


« Odgovor #1 poslato: Januar 20, 2016, 10:26:40 pre podne »

Treniram svaki dan sem nedeljom,trening mi traje obicno oko 60-70 minuta i veoma je efikasan da posle treninga kad mi se ohlade misici po nekoliko sati me bole od rada sa tegovima...
Pijem kreatin pre i posle treninga i power protein posle treninga...
Hranim se svim i svacim i nekad sam u stanju da jedem po celi dan,obicno je meso na jelovniku...
Pre nego sto sam poceo da konzumiram protein i kreatin imao sam 84-85 kila,sad imam 87 kila.
E sad moj problem glavni je sto mi misici ne rastu niti mi se razvijaju a trudim se zaista puno povodom toga..
Opet s obzirom i na suplimentaciju trebalo bi barem malo da se primete promene a kod mene ih nema bas ni malo?
Na snazi jesam dobio a negde sam izgubio,konkretno recimo dobio sam snagu na bendžu a izgubio na zgibove?
U cemu kod mene moze biti problem i sta da promenim?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.068 sekundi sa 17 upita.