TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395142 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 02:49:12 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bolovi u prsima  (Pročitano 3547 puta)
slavisak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #1 poslato: Maj 22, 2016, 07:49:29 posle podne »

Pozdrav.Trenirao sam u teretani nekih 15 mjeseci.Uvijek sam se trudio da dizem sto vece tezine, da odradim sto jaci trening.Pravio sam gresku, slabo se istezao prije treninga, poslije nikako.
Krajem prosle godine, bio sam prinudjen prekinuti treniranje.Javili su mi se bolovi u prsima na svako istezanje, na svaki nagli pokret gornjeg dijela tijela.I dan danas osjecam isto.Naidje par dana, stanje se primiri i onda opet isto.Ne smijem potpuno ni da se ispravim.Prsa jednostavno bole, kao neki reum da imam, gornji dio pogotovo.Javljao sam se fizijatru, slao me da obavim razne preglede, od kompletne labaratorije, od rtg vratne kicme, pregleda reumatologa, pregled kardiologa ( test opterecenja ), slike pluce.Sve pretrage su super, fizijatar kaze da su se tetive vjerovatno skratile i da to stvara problem.Mene prsni dio i dalje hronicno boli, toliko da mi postane bolno drzati glavu na jastuku ako zauzmem ne odgovarajuci polozaj, o dugotrajnoj voznji auta da ni ne govorim, ne znam vise sta da radim i kome da se obratim .
Ako moze neki savjet ili pomoc, bio bih zahvalan
« Poslednja izmena: Maj 22, 2016, 07:58:08 posle podne od strane slavisak » Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.055 sekundi sa 17 upita.