TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 08:10:16 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Suplementacija za dobijanje mase  (Pročitano 3808 puta)
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #2 poslato: Jun 15, 2016, 11:00:27 pre podne »

Pozdrav i dobrodosao....
Prvo zavidim ti na visini :) Uvek sam zeleo kao kliac da imam visinu takvu pa da se raspucam i rasirim kao stoka...to je ono pravo muski a ne ovako kepec pa se sirim :P

Sto se tice mase....ajde prvo podeli sa nama svoje obroke jednog dana....sta i kada i koliko jedes?
Sto se tice odabira proteina, ako ne planiras nikakvo takmicenje itd onda je apsolutno svejedno koj whey uzimas....mi obicni smrtnici ne vidimo razliku izmedju tih stvari....drugo je kadA planiras takmicenje i profesionalno se upustis u tu pricu....
Sto se tice konzumiranja najbolje je posle treninga direktno sa vodom ga popiti + neki prosti uh recimo banana ili tako nesto...
Konzumiranje proteina vise od tog jednog puta nemas potrebe eventualno ako imas kazein pa njega pred spavanje da popijes...
Sto se tice kreatina i gejnera ja ih nisam pristalica (ne kazem da ih nisam koristio ali bas iz iskustva kazem da ih nisam pristalica)
Mislim da uz kvalitetnu ishranu i redovan whey mozes fino napredovati....
Generalno vise sam za kombinaciju whey+bcaa+glutamin+omega 3+multivitamin+vitamin c
Sačuvana
Nemanja Gušić
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 128

« Odgovor #1 poslato: Jun 15, 2016, 10:48:02 pre podne »

Pozdrav drustvo, imam 195cm i 90kg sam tezak, 22 godine u septembru, zanima me s obzirom da treniram godinu dana, na suvo, koju suplementaciju bi mi vi preporucili s obzirom da mi je cilj misicna masa, povecanje mase a ne da bude sama mast. Vodim racuna o ishrani, unosenju proteina, UH, i ostalog. Hocu da uzmem protein, sada ne znam razmisljam se izmedju Dymatize whey 100% isolate, ili SciTec professional whey-a ?
Takodje bih koristio kreatin monohidrat od dymatiz-a takodje, ali me zanima konkretno da li uzimati neki od ova dva proteina ili ipak uzeti neki gejner? Takodje koristim omega 3 fish oil i magnezijum + b6, koji pijem svakog jutra kada ustanem. Protein posle treninga i pre spavanja, i kreatin punjenje nedelju dana 4 kasicice, posle punjenja pre i posle treninga?
Hvala, pozdrav.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.203 sekundi sa 17 upita.