TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 03:32:19 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Jaki bolovi u nogama - Teretana  (Pročitano 1155 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #5 poslato: Jun 24, 2016, 12:05:27 posle podne »

da li si probaoda izmasiraš mesto bola ledom (5min) i da utrljaš Lioton gel? (3x na dan)
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #4 poslato: Jun 24, 2016, 12:02:07 posle podne »

da li si probao ovo istezanje - sa akcentom na povlačenje stopala u odnosu na potkolenicu (180 stepeni)...?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #3 poslato: Jun 24, 2016, 11:30:01 pre podne »

da li pokret podizanja prstiju tj pokret stopalom na gore - ponavljano, pojačava/izaziva bol?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #2 poslato: Jun 24, 2016, 11:26:12 pre podne »

pozdrav,
bolovi su u podkolenici?
prednja strana podkolenice?
pojačava se pr aktivnosti?
Sačuvana
Nemanja Gušić
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 128

« Odgovor #1 poslato: Jun 22, 2016, 01:07:55 posle podne »

Pozdrav narode! Ne znam kome da se javim u vezi sa ovim, pa bih pokusao ovde.
E ovako, od novembra sam poceo sa nekim novim planom treninga za masu, to je ; 4serije 8 ponavljanja, bendz,cucanj,iskorak,mrtvo.. Naravno ishrana je bila sredjena i uvjek sam se zagrijavao.. u tom periodu nisam koristio suplementaciju.. to sam radio svaki drugi dan. I negdje u januaru, osjetio sam bol slabiji u koljenu, ali nisam obracao paznju, krajem januara bol je postao jaci, pocelo me cjelo koljeno da boli i oko koljena, i cjela lisna kost i goljenicna(valjda razumijete) ..u misicima nisam osjecao toliki bol samo od umora ali slab, bol je bila pretezno u kostima.. Noge sam od februara prestao da treniram jer nisam mogao da cucnem a da me kosti ne zabole, danas je 22jun mene koljeno vise ne boli toliko ali i dalje skroz malo,bol je veca kada je hladno vrijeme ili u prostoriji kojoj boravim bude hladno kada ugrijem noge onda je manja bol,  sada trenutno bole misici nogu dosta, ne mogu da setam pola sata normalno da me ne zabole i moram kuci odmah na omaranje.. Noge mi se sada bas brzo umaraju i ako sam prestao sa treninzima nogu, javlja se po nekad i ta bol u koljenu i kostima.. inace sportista sam i bavim se bodybuldingom 3 godine upucen sam u sve, znam da nisam smio noge toliko forsirati, i pustio sam ih od februara (par puta sam ih  istezao i radio sam jednom slabiji trening nogu u aprilu ali pokazalo se kao lose jos jace me pocelo boliti) da se odmaraju, pa se pitam zasto ne prolazi..pogotovo misici uzasno me bole, ali ta bol je skroz unutar, oni unutarnji misici ili sta vec...kao neki did se osjecam a tek mi je 19 godina..( da napomenem nemam probelma sa kilazom, nizak procenat masti uvjek, zdravo zivim)
« Poslednja izmena: Jun 22, 2016, 01:25:16 posle podne od strane Nemanja GuÅ¡ić » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 17 upita.