TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 05:33:07 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: power plate  (Pročitano 13650 puta)
piv piv
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 80

« Odgovor #33 poslato: Jul 24, 2008, 07:03:51 posle podne »

Pre jedno dve godine, bio sam u Dubaiju na odmoru... Jedan prijatelj tamo, radi kao personal trainer u jednom od fitnes klubova, i izmedju ostalog oni drze taj PP...
Ono shto je on meni rekao, to je da sve shto nashi prichaju (i ko god vec reklamira to), tipa stojish na tome, a salo prosto curi sa tebe... uplashilo se mashine... je naravno budalashtina...
On drzi standardne treninge, ali u okviru njih koristi i ovu mashinu i kaze da je za neke stvari dobra...
Ona navodno tim vibracijama izazvia kontrakciju mishica, sad je on meni rekao neku veliku cifru, ne znam tachno, mada meni to deluje malnje vishe nemoguce, i da stimulishe nekako mishice...
nisam hteo da ulazim u neku dublju raspravu... jednostavno nije bilo svrhe.
Ali mi je dao da je isprobam, nekoliko vezbi, (i u to vreme sam josh i trenirao vaterpolo, pa sam i bio u dobroj kondiciji i spremi, i naravno pun snage), i neke vezbe je zaista bilo malo teze uraditi...
Tipa izdrzaj u chuchnju (koji smo mi na treningu radili an suvom, jer ne znam ni ja zashto, ali nam je trebala ta vezba...), je znatno otezan, kao i izdrzaj u skleku, i sam sklek.
Posle 3 serije, se zaista osete mishici (kao posle jacheg treninga u teretani), ali to je to...
Naravno i on kaze da je to idiotski skupo (mislim da je tamo oko 10k dolara), i kaze da to uglavnom lokalci (sheici, i bogati ljudi) dodju kod njih, i kupe 10 komada, i onda poklanjaju tako...
da sumiram... sprava nikako nije vezba za lako mrshavljenje, niti je neko chudo kako ga vec reklamiraju, ali on kaze da ima neke svoje prednosti... i ne mogu da kazem kako utiche na zglobove, jednostavno je nisam tolko koristio da bi osetio neshto...
No, dokle god ima ljudi koji imaju puno para, i malo znanja, i nimalo volje da se potrude da urade neshto, takve stvari ce da idu ko alva... a i neka... nije chovek koji je izmislio to, i obogatio se kriv shto veliki broj ljudi nema pojma o tome kako organizam funkcionishe, i da malo vibracije nece uchiniti chudo...
Sačuvana
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #32 poslato: April 22, 2008, 09:29:02 posle podne »

uvek je lakse ici linijom manjeg otpora :)
Sačuvana
Sporty Girl
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 289

« Odgovor #31 poslato: April 22, 2008, 01:25:44 pre podne »

Nece mi nikad biti jasno zasto se ljudi hvataju odmah za takva instant resenja, kada postoji jos hiljadu boljih i efikasnijih za razliku od tih "kosmichkih chuda". ::)
Sačuvana
Κάπου ανάμεσα στ 'αστέρια : )
Lokk1
Gost
« Odgovor #30 poslato: Mart 13, 2008, 11:45:54 posle podne »

zaista ne mogu da verujem da ljudi vecito izmisljaju neke nove i magicne sprave kad se vec zna sta je najbolje za izgled... korigovana ishrana i kvalitetan trening...  sve ostalo je marketing... :-\

marketing je chudo ... :D :D svi mi ovde smo upuceni manje vishe u ovu oblast pa se ne primamo bash tako lako :)

a sigurno na drugim poljima zato platimo .. zato sam vechito sumnjiv i nikom nishta neverujem :D :D
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #29 poslato: Mart 13, 2008, 11:12:32 posle podne »

Monika, pa dokle god ima ovaca za sisanje, dotle ce biti i cobana da ih sisaju!  ;)   ;D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #28 poslato: Mart 13, 2008, 06:05:37 posle podne »

zaista ne mogu da verujem da ljudi vecito izmisljaju neke nove i magicne sprave kad se vec zna sta je najbolje za izgled... korigovana ishrana i kvalitetan trening...  sve ostalo je marketing... :-\
Sačuvana
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #27 poslato: Mart 04, 2008, 09:00:13 pre podne »

Slikovito i tacno! Odlicno!!!
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #26 poslato: Mart 03, 2008, 11:54:59 posle podne »

Mladene, odlican post, ali vecina to ovde uglavnom i zna... e sad, pitanje je da li je dobro takve tekstove objavljivati u javnosti jer ce se odmah naci neki "cobanin koji redovno sisa ovce" i reci kako su to dezinformacije i "notorne" lazi!

Marko, kao sto rekoh to je navlacenje... ako prijatelj hoce da uzme pare, neka uzme kod kineza 4 sprave za 2 soma, a mozda i manje, nego da daje 12000!

Meni zaista nije jasno kako ljudi olako padaju na gluposti, mislim, molim vas, power plate kosta 10000 dolara i koriste ga americki astronauti i ti, nikogovic, hoces da mi kazes kako to ne valja!?  Jooojjj zivoteee... lutalicooooo
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #25 poslato: Mart 03, 2008, 11:26:02 posle podne »

Odlican post :D :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Mladen Jovanovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 305

dipl. kondicioni trener

« Odgovor #24 poslato: Mart 03, 2008, 11:21:18 posle podne »

Kao sto je jednom Master Blaster  (Charles Poliquin) rekao - powerplate je odlican za susenje vesha.

Da vibracije deluju, onda bi na olimpijskim igrama gledali traktoriste, bageriste i one sto kopaju beton. Mozda imaju neku dodatnu ulogu, ali nikako ne mogu zameniti 'veliko kamenje'.

A o velikom kamenju procitajte:
A professor stood before his philosophy class and had some itemsin front ofhim.When the class began, wordlessly, he picked up a very large andemptymayonnaise jar and proceeded to fill it with golf balls ( your big rocks, what you fundamentally believe). He then asked the students if the jar was full.They agreed that it was.So the professor then picked up a box of pebbles and poured theminto thejar.He shook the jar lightly.The pebbles rolled into the open areasbetween the golf balls.He then asked the students again if the jar wasfull.They agreed it was.The professor next picked up a box of sand and poured it into the jar.Ofcourse, the sand filled up everything else.He asked once more if the jarwas full.The students responded with a unanimous "yes."The professor then produced two cans of beer from under the table and pouredthe entire contents into the jar, effectively filling the empty spacebetween the sand.The students laughed.
"Now," said the professor, as the laughter subsided, "I want youtorecognize that this jar represents your life.The golf balls are theimportant things--your family, your children, your health, your friends,and your favorite passions--things that if everything else was lost and onlythey remained, your life would still be full."The pebbles are the other things that matter like your job, your house, your car. The sand iseverything else--the small stuff.If you put the sand into the jar first," he continued, "there isno room forthe pebbles or the golf balls.The same goes for life.If you spend allyour time and energy on the small stuff, you will never have room for the thingsthat are important to you.Pay attention to the things that are critical toyour happiness.Play with your children.Take time to get medicalcheckups. Take your partner out to dinner.Play another 18.There will always betime to clean the house, and fix the disposal."Take care of the golf ballsfirst, the things that really matter.Set your priorities.The rest isjust sand."One of the students raised her hand and inquired what the beer represented.The professor smiled. "I'm glad you asked. It just goes to show you that nomatter how full your life may seem, there's always room for a couple ofbeers."
-----------------------
Powerplate je pesak... ne moze da zameni 'veliko kamenje'
Sačuvana
If you start with a poor assumption, you reach a poor conclusion!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #23 poslato: Mart 03, 2008, 09:26:04 posle podne »

Moj drug hteo da kupi za fitnes centar i isli smo u njihovo predstavnistvo...to je cena!
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #22 poslato: Mart 03, 2008, 08:51:36 posle podne »

Xe xe xe.. lvec smo negde spomenuli da je to prevara za zatvor... Marko to da su 12000 e, ne verujem, to je ili prica ili su ljudi toliko glupi da daju tolike pare, kad ih kinezi prodaju za 500! A sto je najgore, kazu da su dosta dobri!  ;D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #21 poslato: Mart 03, 2008, 06:33:19 posle podne »

Upala mišić samo znači iskudane mišiće a nikako da vežba zaista radi ono što se tvrdi..
lično mislim da je to prevara koja će imati svoje trajanje i onda kraj...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #20 poslato: Mart 03, 2008, 04:40:41 posle podne »

...ja sam probao i jedino sto sam osetio je bol u zglobovima.Ne mogu da tvrdim da ne valja,ali mislim da je to pokusaj da se na brzinu uzme lova!
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #19 poslato: Mart 02, 2008, 10:24:29 posle podne »

...a dobijes i vezbe da radis..meni je drugarica rekla da ima upale misica  :-\
ako od toga dobije upalu onda su joj misici skroz naskroz atrofirali
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.115 sekundi sa 18 upita.