TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 07:35:39 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potreban detaljan nedeljni plan ishrane  (Pročitano 2490 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #8 poslato: Septembar 11, 2016, 03:39:16 pre podne »

Pa svi recimo jedemo te iste stvari, ne znam kakav revolucionarno novi plan ishrane očekuješ ili kakve egzotične namirnice  ;)

Kako pripremaš namirnice? Šta koristiš od začina?

Ispiši nam svoj dnevni plan ishrane sa sa osvrtom na odabir namirinica, gramažu-količinu istih po obroku...čisto da vidimo u čemu leži nezadovoljstvo sadašnjim stanjem?!

Intolerancija na laktozu? Ili?

Korisne informacije... http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/najee-greke-u-radu-na-poveanju-miine-mase.html

RaĂ°en skoro, u poslednja 3 meseca, lab. nalaz krvi i urina( glikemija, triglicerdi, ukupni holesterol, LDL, HDL, urea, kreatinin, enzimi jetre - AST, ALT...kompletna krvna slika,  gvožĂ°e u serumu...rutinski pregled urina - izgled, boja, pH, specifična težina, proteini, glukoza)

Pratiš krvni pritisak? Ekg u miru?


Sačuvana
Nemanja Gušić
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 128

« Odgovor #7 poslato: Septembar 10, 2016, 02:30:29 posle podne »

Miladine ne znam sta ti dečko pricas.sto se tiče.informwcija ovako stoje stvari.visina 188cm težina 77 kg.18 god. U teretanu idem 4 puta nedeljno,ishrana mi je zasnovana na svim namirnica.koje su mi potrebne nego mi je najveći problem to što donjem u situaciju da svaki dan jedem recimo jaja,ribu,pirinač...i još da napomenem da mi je cilj povećanje.misicne mase,od oboljenja ništa nemam,mleko sir i ostale mlečne proizvode ne konzumiram jer mi metabolizam ne podnosi dobro te namirnice
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #6 poslato: Septembar 10, 2016, 09:18:39 pre podne »

Ljudi ne palite se to je opet onaj klinac sto smara stalno na forumu Petarka ili kako vec...ne znam sto ga jednostavno ne zablokirate preko ip adrese i gotovo
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #5 poslato: Septembar 09, 2016, 11:51:58 posle podne »

Moram priznati da kao što rekoše naši dragi forumaši, nećemo sve na gotovo...

Uh, nedeljni plan ishrane...verovatno sa svim računicama od parametara energetskog metabolizma, tj. sve to izraženo u ciljani unos proteina, hidrata, masti...ili samo misliš na šemu obroka?!

Ok, znaš šta je dobro, a šta ne od namirnica...ali kako stojiš sa poznavanjem njihove nutritivne vrednosti, principima za sastavljanje obroka i sl.?

Čak i da se upustimo u podvig "humanosti" i sve naštancujemo "na gotovo", od čega poći? Premalo informacija od "antrpometrije"( visina, težina, obim struka...hm, % telesne masti), starost, malo detaljniji opis treninga, zdravstveno stanje, ciljevi( redukcija masnih naslaga...povećanje mišićne mase)...i sl.?

« Poslednja izmena: Septembar 09, 2016, 11:56:23 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #4 poslato: Septembar 09, 2016, 10:32:15 posle podne »

hahah ti bi sve na gotovo? Brate citaj forum, trazis nesto sto ljudi naplacuju, ovde dobijes osnove savete, smernice itd... a svako posle moze da napravi plan ishrane sebi.
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #3 poslato: Septembar 09, 2016, 10:31:19 posle podne »

Jedi kisele krastavce jako su dobri
Sačuvana
Nemanja Gušić
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 128

« Odgovor #2 poslato: Septembar 09, 2016, 10:15:27 posle podne »

I jos da pitam koliku pauzu da pravim izmeĂ°u vežbi?
Sačuvana
Nemanja Gušić
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 128

« Odgovor #1 poslato: Septembar 09, 2016, 10:02:58 posle podne »

Pozdrav svima,naime kao što u naslovu možete videti potreban mi je detaljan plan ishrane za celu nedelju.Sto se tiče samog treninga idem u teretanu 4 puta nedeljno a što se tiče hrane trudim se da jedem što više kvalitetni namirnica.nema potrebe da mi objašnjavate koje su namirnice dobre a koje ne,to sve znam samo mi treba neki vas nedeljni plan ishrane.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 17 upita.