TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397578 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 19, 2024, 12:26:11 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 55 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: TA DIVNA STVORENJA  (Pročitano 154787 puta)
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #559 poslato: Oktobar 23, 2008, 09:42:27 posle podne »

To je taj moj SAPMION :)
Sačuvana
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #558 poslato: Oktobar 23, 2008, 09:38:41 posle podne »

C:\Documents and Settings\Goran\My Documents\My Pictures\12-07-07_1952.jpg

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
urkee
AAS is the answer !!!
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1088

Arsenal FC--zauvek !!!

« Odgovor #557 poslato: Oktobar 23, 2008, 02:25:12 posle podne »

ja moram da vam ispricam ovo a vi recite sta ocete

sinoc sam se vracao kuci oko pola 12 , i odjednom niotkuda se stvori neki pas onako povelik, cini mi se boxer da je bio, poceo da rezi na mene i krenula mu pena na usta, ima besnilo sto posto, nema nikog oko mene ja se usro, i sta cu znam da ne smem da trcim ujesce jbg, i jbg samo sto nije skocio na mene i ja sta cu morao da ga zveknem nogom direktno u glavu, i nije se digo , cini mi se da je crko jer sam ga pukno iz sve snage, i sad vi recite sta sam drugo mogo uraditi u takvoj situaciji, kaze mi drugarica danas trebao sam kao da cucnem i da mu pruzim ruku, ma jes djavola, ne bi to uradio nema teorijske sanse, znao bi sta mi sledi,da mi ruku otkine... E i moram reci da volim inace pse,macke i ne bas, al pse sam oduvek kao klinac voleo, al ne vidim drugo resenje u ovakvim situacijama nego se odbraniti jbg, znam samo da mi je skratio jedno dan zivota sigurno kolko sam se prepao >:(
Brate ako je stvarno bio boxer kao sto kazes onda mozda i nije bio besan zato sto oni inace stalno balave i ide im pena na usta ali u svakom slucaju postupio si pravilno.... I takodje ne verujem da si ga ubio verovatno je samo onesvescen....
Sačuvana
* GANG LAND *
Sta ti mogu kada si tako jak !!!
Lokk1
Gost
« Odgovor #556 poslato: Oktobar 23, 2008, 01:34:45 posle podne »

zanima me da li sam pravilno postupio tj snasao po tvom misljenju ?! Mislim ono , nije svejedno kad te ker napadne, to je sekund u pitanju i ono izgubis se ne mozes da razmisljas  ::)

ma ne dule trebao si se namestiti da te shto lepshe izmasakrira ...
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #555 poslato: Oktobar 23, 2008, 01:20:50 posle podne »

pa postupio si instiktivno tako da ako si se u tom momentu osetio toliko ugrozeno da sutnes psa ne bi li se odbranio i ako si osetio da je taj pas bio zaista tolika pretnja onda ti niko nista ne moze zameriti
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Dule Indijanac
Gost
« Odgovor #554 poslato: Oktobar 23, 2008, 12:58:33 posle podne »

zanima me da li sam pravilno postupio tj snasao po tvom misljenju ?! Mislim ono , nije svejedno kad te ker napadne, to je sekund u pitanju i ono izgubis se ne mozes da razmisljas  ::)
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #553 poslato: Oktobar 23, 2008, 12:51:20 posle podne »

Nisam cuo jos da neko ima jazavca i neznam uopste kolika je mogucnost da on moze skroz da se pripitomi.Da su opasni to stoji, cak sta vise veoma mogu biti opasni i ako nedaj boze to poludi tesko onom ko je u blizini.
A isto tako mislim da ima da ti podavi sve pse i macke ako ih imas pored njega.

nece mi podaviti pse i macke zato sto on jadan ni sam ne zna kojoj vrsti pripada,tako da se druzi sa svima.macku unistava u igri najstrasnije,jer postaje sve veci i veci.nije za kucnog ljubimca,daleko od toga,i to mi je jasno,al sta cu...volem ga
ne verujem za boxera da je bio zarazen besnilom,a i pitanje da li si ga ubio,u svakom slucaju snasao si se...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Dule Indijanac
Gost
« Odgovor #552 poslato: Oktobar 23, 2008, 12:45:35 posle podne »

ja moram da vam ispricam ovo a vi recite sta ocete

sinoc sam se vracao kuci oko pola 12 , i odjednom niotkuda se stvori neki pas onako povelik, cini mi se boxer da je bio, poceo da rezi na mene i krenula mu pena na usta, ima besnilo sto posto, nema nikog oko mene ja se usro, i sta cu znam da ne smem da trcim ujesce jbg, i jbg samo sto nije skocio na mene i ja sta cu morao da ga zveknem nogom direktno u glavu, i nije se digo , cini mi se da je crko jer sam ga pukno iz sve snage, i sad vi recite sta sam drugo mogo uraditi u takvoj situaciji, kaze mi drugarica danas trebao sam kao da cucnem i da mu pruzim ruku, ma jes djavola, ne bi to uradio nema teorijske sanse, znao bi sta mi sledi,da mi ruku otkine... E i moram reci da volim inace pse,macke i ne bas, al pse sam oduvek kao klinac voleo, al ne vidim drugo resenje u ovakvim situacijama nego se odbraniti jbg, znam samo da mi je skratio jedno dan zivota sigurno kolko sam se prepao >:(
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12937


Never give up!

« Odgovor #551 poslato: Oktobar 23, 2008, 11:00:42 pre podne »

Nisam cuo jos da neko ima jazavca i neznam uopste kolika je mogucnost da on moze skroz da se pripitomi.Da su opasni to stoji, cak sta vise veoma mogu biti opasni i ako nedaj boze to poludi tesko onom ko je u blizini.
A isto tako mislim da ima da ti podavi sve pse i macke ako ih imas pored njega.
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #550 poslato: Oktobar 23, 2008, 08:16:36 pre podne »

u prirodi opasna zivotinja,sa kandzama koje druge zivotinje pretvaraju u mleveno meso.a djole je kao pas,kada je opusten,samo bar 5 puta inteligentniji.jazavci se u principu ne jedu ali njihova mast ima navodno lekovite moci.nemam nameru to da proveravam.ali je sve veci iz dana u dan.sprema se za zimu...
kad smo vec kod killing machin-a,ovo je jedan dobar primer takve
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
urkee
AAS is the answer !!!
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1088

Arsenal FC--zauvek !!!

« Odgovor #549 poslato: Oktobar 22, 2008, 11:15:53 posle podne »

Hahahaha e Mark ti kad ne bi nesto odvalio  ;D 
Sladak je jazavac..mislim da moze to da se razmazi i postane dobrica.
Hehehe... Malo sale nije na odmet ;D Ja iskreno volim mačiće i to dok su mali... secam se imao sam jedno skroz crno mace... zvao sam ga fantom :D :D ali je bilo ludo... plasi ljude po mraku... samo ti se zalepi za nogu.. a i ja sam ga trenirao svaki dan ;D it was a killing machine :D
E gayu znam ja koje macice ti volis :D :D :D sram te bilo..... :D :D :D kako te samo nije sramota... ;D
Sačuvana
* GANG LAND *
Sta ti mogu kada si tako jak !!!
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1636

« Odgovor #548 poslato: Oktobar 22, 2008, 10:39:15 posle podne »

Hahahaha e Mark ti kad ne bi nesto odvalio  ;D 
Sladak je jazavac..mislim da moze to da se razmazi i postane dobrica.
Hehehe... Malo sale nije na odmet ;D Ja iskreno volim mačiće i to dok su mali... secam se imao sam jedno skroz crno mace... zvao sam ga fantom :D :D ali je bilo ludo... plasi ljude po mraku... samo ti se zalepi za nogu.. a i ja sam ga trenirao svaki dan ;D it was a killing machine :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12937


Never give up!

« Odgovor #547 poslato: Oktobar 22, 2008, 10:33:40 posle podne »

Hahahaha e Mark ti kad ne bi nesto odvalio  ;D 
Sladak je jazavac..mislim da moze to da se razmazi i postane dobrica.
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1636

« Odgovor #546 poslato: Oktobar 22, 2008, 10:31:49 posle podne »

Jazavac??? jel to cudo nije agresivno?
pa za sada nije agresivan.jos je beba,ali dzinovska.preko 15 kg cistog sala (sprema se za zimu)
a da li ce biti kasnije jos cemo videti.prema meni se ponasa kao sto bi se pas ponasao ali od drugih ljudi zazire.slatkis
taman ga natovis i pre bozića ide na razanj.. jos ako se vise isplati od praseta ,bog da te vidi :D
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3806


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #545 poslato: Oktobar 22, 2008, 10:20:21 posle podne »

Pa sta znam...mene plasi :D ipak je to divlja zivotinja... nebih se ja previse opustao pored nje...
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Stranice: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 55 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.112 sekundi sa 17 upita.