TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397590 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 19, 2024, 08:51:48 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 55 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: TA DIVNA STVORENJA  (Pročitano 154874 puta)
TashaBG
Gost
« Odgovor #244 poslato: Novembar 11, 2007, 07:33:08 posle podne »

Ma grozno je bilo.
Specijalna hrana,infuzije,cak i 2 epi napada.
Danima nista nije jeo,samo malo mleka.
Ostalo bi povratio.

Smirio se...

Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #243 poslato: Novembar 11, 2007, 07:20:11 posle podne »

svako oboljenje jetre je tesko,pogotovo ako su u pitanju zivotinje
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
TashaBG
Gost
« Odgovor #242 poslato: Novembar 11, 2007, 07:11:15 posle podne »

Ma ne ne :D

ovo sam nasla na netu,i mnogo mi se svidelo :D

Ja imam labradorku matoru :D
postirala sam ranije.

Nazalost,crna maca koju sam takodje postavila,vise nije medju nama :'(
(tesko oboljenje jetre...)
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #241 poslato: Novembar 11, 2007, 06:46:37 posle podne »

Како бре смеш то да урадиш, ја га гледам на слици и ........ а камоли уживо да га видим.
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #240 poslato: Novembar 11, 2007, 05:45:51 posle podne »

i...

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #239 poslato: Novembar 11, 2007, 05:40:48 posle podne »

PSI I DECA SU ZAKON,od sad se samo sa njima druzim!!!
Pogledajte ovu fotku na slici je inace, ko ne zna Napuljski mastif (pas koji je predvidjen za borbe sa lavovima u proslim vremenima).Pas koji moze biti OPASAN PO ZIVOT,ako dospe u pogresne ruke!!!




[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
marijana021
Gost
« Odgovor #238 poslato: Novembar 07, 2007, 09:55:24 posle podne »

Podrzavam Tashu u potpunosti!Osim eutanazije pasa, Maja Gojkovic uspela je tokom svoje kratkotrajne vladavine da se obracuna i sa polovinom drveca u Dunavskom parku, i to je sve sa cim je i uspela da se obracuna. Imati takvog gradonacelnika je SKANDAL za grad Novi Sad. Bar za onakav Novi Sad kakvog ga se ja secam. Da je takav i ostao nikad jedna Maja niti bilo koja druga glupaca ne bi uspela/mogla da napravi takve stvari.
Zao mi je kuca, ali mi je zao i drveca.. :'(

Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #237 poslato: Novembar 07, 2007, 08:24:48 pre podne »

 ;)
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
TashaBG
Gost
« Odgovor #236 poslato: Novembar 06, 2007, 10:31:01 posle podne »

Zaista nisam mislila da politizujem temu,vec sam podstaknuta  svim sto sam cula ovde ispisala.
Jer ovo je tema o dragim zivotinjama,a politika nam se mesa u svaki segment zivota,hteli to ili ne.

Sportski pozdrav!!!
(uh al ovo rekoh  hahaha)
« Poslednja izmena: Novembar 06, 2007, 10:33:16 posle podne od strane TashaBG » Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #235 poslato: Novembar 06, 2007, 10:21:53 posle podne »

ja gradonacelnicu nisam ni spomenula,niti mislim da je ovo mesto gde bi trebalo iznositi svoje politicke stavove
ali kad vec hoces,ona me nervira vise od 100 tinskih  :P
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
TashaBG
Gost
« Odgovor #234 poslato: Novembar 06, 2007, 06:16:13 posle podne »

Cudi me da si primetila da  Tinska glumi cuvenu BB u borbi protiv zlostavljanja zivotinja
a  ne smeta ti licemerna gradonacelnica koja donosi sulude zakone o drzanju kucnih ljubimaca,ti bi barem, kao ljubitelj zivotinja trebala da uocis prave vrednosti povodom ove tematike...


Dakle

Nekoliko desetina aktivista i okupljenih graĂ°ana održalo je u sredu ispred Gradske kuće protest protiv ubijanja napuštenih životinja.

Udruženje za pomoć životinjama "Arka" i okupljeni su zatražili od gradske vlasti da primenjuje zakon, odnosno da se novac poreznika ne upotrebljava za ubijanje uhvaćenih životinja, već za izgradnju azila, koji je Maja Gojković obećala još u predhodnoj predizbornoj kampanji.

Prema podacima Čistoće od 2005. godine do danas, ubijeno je skoro 9000 pasa

majo NO PASARAN!

izvor dole pomenuti sajt
« Poslednja izmena: Novembar 06, 2007, 07:22:38 posle podne od strane TashaBG » Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #233 poslato: Novembar 06, 2007, 04:37:07 posle podne »

mrzelo me je da citam sve,ali mislim da jesmo  ::)
a i ta tinska se primila,najstrasnije...glumi brizit bardo...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
TashaBG
Gost
« Odgovor #232 poslato: Novembar 06, 2007, 03:10:29 posle podne »

Maja Gojkovic izjavila da ce napraviti Azil i trazi za taj poduhvat onoliko novca za koliko moze da se izgradi Klinicki Centar.Ovo je samo poliicka malverzacija jer da bi grad imao azil treba da raspise tender za azil pa ce da pobedi najbolja ponuda.Naravno da Gradonacelnica kao i pred predhodne izbore u trenutku u kome je svi tuze/autobuska stanica/ i prozivaju kao pametna politicarka izbacuje sada ideju o azilu.Medjutim u mojoj emisiji pre nego sto je izabrana za Gradonacelnicu je OBECALA AZIL a dobili smo sinternocu i krvavi pir.LOGOR SMRTI.Ovaj protest za mene nece biti protiv nje licno jer je ja licno i ne poznajem niti zelim da je upoznajem.Ona je slagala da ce napraviti azil i naprotiv poubijala je najvise zivotinja/preko 8000/ od svih gradonacelnika u svojoj karijeri.Oglusavala se o Resenje direktora uprave za veterinu Miroslava Marinkovica, o zabrani ubijanja na nase molbe na nasa pisma i UBIJALA.Odbila da raspise tender za azil , za sta imamo dokaz-njeno pismo sa pecatima.
Pre svega cena koju ce traziti za Azil je nevidjena.1.200 000eura!!!Slucajno sam upucena da Azil moze da kosta 5 puta manje.Dakle mi ja i ARKA smo zapoceli borbu za raspisivanje Tendera za Azil a kao sto mozda ne znate i gospodin Dragan Jaksic direktor zatvora zeli da ustupi za potrebe Azila 5 hektara zatvorskog zemljistam sto se kao ideja veoma dopalo ministru za poljoprivredu gospodinu Milosavljevicu sa kojim smo o tome razgovarali. .A sudeci po surovom ubijanju u sinternici ne daj Boze da u njihov Azil ako ga ostvare zadje neka jadna kuca.Verovatno ce ih ubijati na NAJMODERNIJE NACINE.uMESTO JEDNOG PO JEDNOG VEROVATNO STRUJOM NA STOTINE I uTRENUTKU.
Jednom ubice uvek ubice.Neko ko je dozvoljavao da se siroti psi ubijaju kao bubasvabe ne moze ih zavoleti preko noci.Nece biti mira dok zivotinjama ne bude dobro.Cilj protesta je TRENUTNO ZATVARANJE SINTERNICE PRESTANAK UBIJANJA I TENDER.A praznih prica smo se naslusali...Imaceno scenu ozvucenje dolaze Djordje David, Maja Odzaklijevska,Zorana Pavic da pevaju i da nas podrze...Podrzine nas Novosadjani ovaj grad je Vas...i ja ga osecamkao svoj.
Jelena Tinska

Gojkovićeva tokom trogodišnjeg mandata ni jednom nije izašla u javnost i objasnila svojim glasačima, kako se desilo da se u azilu dogodilo toliko ubistava nedužnih životinja i šta ona podrazumeva pod terminom azil. Umesto objašnjenja, nedavno smo dobili najavu gradonačelnice, za novi azil i pansionski smeštaj životinja. Nakon reakcije javnosti na ovo licemerje, gradonačelnica se nije zaustavila, već je pred odabranim medijima Sigurnoj dečijoj kući u Novom Sadu poklonila malo kuče, ponovo ubeĂ°ujući, izgleda, i sebe i graĂ°ane Novog Sada, kako je veliki ljubitelj životinja.



(preuzeto sa sajta ns-co.yu)


Da li su novosadjani odrzali NAJAVLJENI PROTEST POVODOM OVOGA???!!!
« Poslednja izmena: Novembar 06, 2007, 03:24:31 posle podne od strane TashaBG » Sačuvana
maja
Gost
« Odgovor #231 poslato: Septembar 06, 2007, 10:24:48 pre podne »

Kako je bilo u Finskoj???
Sačuvana
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #230 poslato: Septembar 01, 2007, 05:44:38 posle podne »

Eto zasto me nije bilo ... bio sam u finskoj malo ... i kasnije me liqiud uhvatila :D :p
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Stranice: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 55 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.249 sekundi sa 17 upita.