TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397572 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 18, 2024, 09:54:44 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 55 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: TA DIVNA STVORENJA  (Pročitano 154731 puta)
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #754 poslato: April 06, 2011, 09:53:54 posle podne »

Amerikanci i njihove gluposti, te stvari nemaju veze sa mozgom. Kakva bre poslusnost i pit bull? Ortak svojeg udarao boksom u glavu da pusti trenerku detetu, ne jebe strucno. Uhvatio detetu trenerke i ne pusta. Da ne bude zabune medju decurlijom, ne uzimajte kerove koje ne mozete da obuzdate kad krenu. Plus su glupi ko k. . . tako da zahtevaju konstantan rad cak i posle dresure.
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1177


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #753 poslato: April 06, 2011, 07:03:51 posle podne »

Kad sam rekao da je bul terijer miran mislio sam da ne trazi kavgu, a da je blesav to stoji, pogotovu kada je mali.
Za pit bula sam se iznenadio kad sam cuo da je posle retrivera nesto na foru najposlusniji po americkom kinoloskom savezu.

E sada sto kada zareze i bul terijer i pitbul uteraju strah u kosti to je druga stvar, a pekinezer rezi i laje stalno, ali ljudi kada to vide samo pomisle da li imaju kremu protiv ujeda insekata.

Naravno da ove jace rase nisu za napaljenu klinariju...
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #752 poslato: April 06, 2011, 06:37:33 posle podne »

E i ja bas gotivim nemacke lovne terijere, tako temperamentni psi su jedino i zabavni i vecinu lovnih pasa volim jer su bas mudri a ne jastuk psi=zlatni retriver koji samo postoji da bi se vlasnik osecao dobro.
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #751 poslato: April 06, 2011, 03:04:12 posle podne »

Bull terijer miran, ajoj jbte, posle nemackog lovnog terijera ne postoji srcaniji i ludji pas! To je apsolutna zver, i pas sa najjacim stiskom vilice. Sta mislis zakaj se zove Bull pa terijer?
Sto se pitbulova tice, uf tu bi mogao da pricam danima. Sad da ne jem govna vise, pit bul, sop, stafordi, cano corsa, sve te ujedljive rase, to su MASINE ZA UBIJANJE, NE PSI. Prelepi su, proporcija, gradja, misicna masa i definicija :D, stabilnost rase, ali su i dalje puke borbene masine, terminatori kinoloskog sveta, i tu nema dalje. Sad postoji tvrdnja da im ceona kost pritiska mozak pa da to izaziva neke promene u ponasanju, ali to je diskutabilno, jedino sto je sigurno je da takvi psi nisu za nesposobne i nadrndane klince koje sve cesce vidjam po ulici i sto je najgore vodaju ih bez davilice, jer oni kad tad PRORADE, I OSAKATE NEKOG.
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #750 poslato: April 06, 2011, 12:27:23 posle podne »

Svi su oni lepi i zanimljivi  ;)
Ovi mali su kao na baterije i to turbo pogon, barem maltezeri  :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #749 poslato: April 06, 2011, 12:14:07 posle podne »

Inace ni pse ne treba generalizovati,jer ima i kerica manje gradje a da su lepi i zanimljivi... :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #748 poslato: April 06, 2011, 12:06:37 posle podne »

Ja sam se nasmejao zbog nacina na koji si izneo svoje misljenje,simpaticno-duhovito. ;) A ja inace ne volim male kerice,imao sam vucijaka,a planiram da uzmem Haskija ili Sibirskog Samojeda. :)
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1177


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #747 poslato: April 06, 2011, 10:18:10 pre podne »

Upravo tako. Ja ne volim pekinezere bas zato sto su prgavi, jos vole da se kace sa velikim psima. Drugar je nadrljao od sarplaninca jer je pokusavao da izvadi svog pekinezera iz njegovih usta. Inace mala spodoba je skocila prva da laje i ujeda bez ikakve provokacije.
Pit bul se kao rasa po temperamentu u americi rangira odmah iza z.retrivera, e sad sto ih ljudi treniraju u druge svrhe to je posebna prica.

Moja omiljena rasa bul terijer, kad su mali ko prasici izgledaju, a strasno su mirni.
« Poslednja izmena: April 06, 2011, 10:19:42 pre podne od strane BBBbbb » Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #746 poslato: April 06, 2011, 08:53:49 pre podne »

Fiki je u pravu, male rase su grizljivi psi i nisu bas za malu decu.
Ja sam imala zlatnog retvirera, to je fantazija za malu decu, ta rasa ima prelepu narav. Moja deca kada su pocela da hodaju, nisam mogla da verujem kada sam videla kako je on pazljiv kada prolazi pored deteta, kada se igra sa njim i koliko pazi da ga ne srusi. A dete moze "na glavu da mu se popne" on cuti i trpi. Jednom recju, prelepa rasa.
Ovo malo, jeste slatko, prakticno, podvuce ti se pod kozu, ali su mnogo prgavi, cim mu nesto ne odgovara, samo cujes grrrrrrrr, nemas ga sta videti, a on rezi, tako da za malu decu nisu nikako.
« Poslednja izmena: April 06, 2011, 08:55:27 pre podne od strane biljanans » Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #745 poslato: April 06, 2011, 07:39:16 pre podne »

Ok, brate ok, ti si u pravu...  Doduse drago mi je sto si se nasmejao. . .
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #744 poslato: April 05, 2011, 10:37:11 posle podne »

Fiki,nisi tacan,skoro se nisam ovako nasmejao...hahahaha :)
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #743 poslato: April 05, 2011, 09:36:39 posle podne »

Jes vala, da me ugrize za prst. :D Upozorenje za vlasnike pacova( dzepnih pasa), male rase su sklonije grizenju tako da nisu dobre ak imate decu pogotovo malu.
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1267


BRO-SLAYER

« Odgovor #742 poslato: April 05, 2011, 07:35:59 posle podne »

Fiki nemoj da je posaljem postom pa kad otvoris da te raskida :D
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #741 poslato: April 05, 2011, 07:09:59 posle podne »

Kangali, karabase i kavkaski i nemacki ovcari, sve ostalo sto ne moz da se davi sa vukom je SKART! Bloodhound rase su glupi psi, al opet mogu da prodju, al ovi glodari, nit imaju karakter, nit imaju stil, sta neko moze videt u njima sem sto su prakticni(moze da se nosi u rancu ili dzepu). Ako nema glavu ko tele i ako ne laje da se prozori tresu to je glodar ne pas. :(

@jeka
signature coment
Yes there iss, for example the toilet or u gona piss in your pants? :D
« Poslednja izmena: April 05, 2011, 07:14:03 posle podne od strane ФИКИ » Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #740 poslato: April 05, 2011, 01:58:01 posle podne »

sweeeet! :)

P.S. ovome da ih nauchite! :D
Dog does sit up exercise with owner (HILARIOUS)

duša mala :)   

ovo moje stvorenje je toliko lenjo da ne mogu da je nateram ni da se dobro istrči a kamoli ovo :D

Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 55 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.14 sekundi sa 17 upita.