TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395142 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 02:15:00 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Napetost u medjici  (Pročitano 3151 puta)
rekreativacamater
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 25, 2016, 10:31:54 pre podne »

da,zaboravio sam da odgovorim...problema sa mokrenjem nemam,nema bola,nema pecenja...odnosi su mi bez zastite...
Sačuvana
rekreativacamater
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 25, 2016, 08:36:48 pre podne »

Hvala na odgovoru...Pa napetost je prisutna sve vreme od momenta kada zavrsim trening za noge...i u sedenju,lezanju i stajanju nema razlike....tu je ,ne mogu a da je ne osecam,samo prilikom erekcije bude jos jace izrazena sa eto nekontrolom ejakulacije...a i zadnjih godina od kada sam to primetio da mi se pocelo desavati posle treninga nogu, primetio sam da sam izgubio osecaj dodira na penisu(to uvek traje od kada sam primetio da mi se i ta napestost posle treninga nogu pojavila)...to mi je nekih 3 godine prisutno unazad konstantno...znaci kada postignem erekciju i devojka mi jezikom dira vrsak penisa,ako ne vidim ocima da to radi ja ne osetim to...osetim dodir jezika oko prepucija i ruku njenu kada ga drzi,ali gore na vrsku nista...nisam na to gledao kao problem iako verovatno jeste,ali sam mislio ako imam erekciju i kontrolu ejakulacije sto bih se onda zalio...i da napmenem da mi se ni to nije pre desavalo da ne osetim dodir jezika i osecaj uzivanja po njemu dok mi radi oral do eto zadnjih 3-4 godine...volim da radim noge,ali eto zbog cega ih izbegavam i nisam heppy jer znam koliko donose napretku celog tela...sta da radim??
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2 poslato: Oktobar 25, 2016, 01:01:40 pre podne »

Da li se ta neprijatnost pojačava sedenjem? A umanjuje ležanjem ili stajanjem?

Problemi sa mokrenjem? Bol? Pečenje? RaĂ°en uz urotrakta...prostate?

Odnosi bez zaštite?

Ako izuzmemo sumnje na "probleme sa prostatom", neke infektivne agense i sl., možda grešim, ali na pamet mi pada...

Pudendalna neuralgija je periferna neuropatija koja se ispoljava na jednoj,ili obe strane, u oba pola. Pudendalna neuralgija se karakteriše perinealnim (i drugim karličnim) bolovima ili neprijatnošću koja se pojačava sedenjem, umanjuje ležanjem ili stajanjem. Sindrom može da uključuje nadpreponski(suprapubic),ingvinalni, genitalni i perinealni bol ili neprijatnost, vulvodiniju,kokcigodiniju, i proktalgiju. Poremećaji bešike, organa za varenje, želuca , i seksualna disfunkcija su prisutni kod oba pola( nekada simptomi variraju, pa eto i problema sa ejakulacijom). Sinonimi su priklještenje i zarobljen pudendalni nerv, ili sindrom pundedalnog kanala (Alcock-ov kanal). Lekari vrlo često nisu u stanju da procene i povežu ove simptome sa pudendalnom neuropatijom. Konvencionalne dijagnoze, uključuju prostatitis ili prostatodiniju kod muškaraca, ili endometriozu ili vuldodiniju kod žena.Česti propratni poremećaji uključuju: ne-obstruktivnu urinarnu retenciju,Cistitis, Sindrom bolnog i nadraženog želuca, еrektilna disfunkcija,anorgazmija kod oba pola, prostatitis IIIa tipa,tenziona mijalgija karličnog zida...

Pomenimo i da su greške u vežbanju najčešći uzrok pomenutog problema...dakle, eto posla i za neurologa i urologa...  ;)

« Poslednja izmena: Oktobar 25, 2016, 01:04:24 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
rekreativacamater
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 24, 2016, 01:03:25 posle podne »

Pozz...moj problem ,ako se moze nazvati tako glasi:Idem u teretanu rekreativno vec godinama unazad i noge nesto ne volim previse redovno da radim zbog ovoga sto mi se pojavi kada ih ubacim u nedeljni program ...za vreme treninga i posle treninga pojavi mi se odmah napetost u predelu medjice(perineuma) koja traje par dana,pa ako opet radim noge sl nedelje,opet se vrati tj obnovi...KOnkretan problem je u seksu...Postignem erekciju bez problema,i ta napetost u medjici jos vise poraste i cak ne mogu ejakulaciju da kontorlisem vise...U toku izbacivanja sperme imam osecaj da me malo svaka kontrakcija u medjici pomalo boli...Znaci cim prestanem da radim noge napetost u medjici se povuce posle nekih desetak dana  i skoro uvek kontrolisem ejakulaciju...Sta moze biti??
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 18 upita.