TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 10:16:46 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko treninga  (Pročitano 4787 puta)
Renedekart
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68

« Odgovor #28 poslato: Novembar 22, 2016, 09:31:50 posle podne »

Resih se dorosa, ilije sad jos i Mile i onda sam na konju 😂
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #27 poslato: Novembar 22, 2016, 09:30:05 posle podne »

Definitivno nece, kasnije ces moci da se posvetis sebi i treningu jer neces imati predmeta koji uzimaju ni blizu toliko vremena.
Sačuvana
Renedekart
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68

« Odgovor #26 poslato: Novembar 22, 2016, 09:25:13 posle podne »

Ti tvoji su jako skupi a uzimaju ti puno vremena jer se ne posvete tebi tako da platis puno i izgubis ceo dan a naucis nesto sto mozes za 2h. Imas tu na limanu 4 profesora 750din cas. Mene je on spremio za 4 dana diskretnu(algebru)dobio sam 9. Sve ukupno me je izaslo 4dana x2h =6000 a verujem da si ti ovima dao barem duplo vise.

Malo smo skrenuli sa teme.


Definitivno jesmo skrenuli :D Pa pazi, ovde sam dao mnogo vise...Ali pored ocene zanima me i malo prosirenje znanja posto se radi vise od onoga sto ti treba na faksu...Algebra je kesa, složićeš se :) A da uzima mnogo vremena, definitivno...Ali ajde da zavrsim sa analizom dva i u tri lepe posle valjda nece toliko vremena uzimati :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #25 poslato: Novembar 22, 2016, 09:14:49 posle podne »

Ti tvoji su jako skupi a uzimaju ti puno vremena jer se ne posvete tebi tako da platis puno i izgubis ceo dan a naucis nesto sto mozes za 2h. Imas tu na limanu 4 profesora 750din cas. Mene je on spremio za 4 dana diskretnu(algebru)dobio sam 9. Sve ukupno me je izaslo 4dana x2h =6000 a verujem da si ti ovima dao barem duplo vise.

Malo smo skrenuli sa teme.
« Poslednja izmena: Novembar 22, 2016, 09:20:52 posle podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #24 poslato: Novembar 22, 2016, 09:11:49 posle podne »

Ako treba saveta oko faksa ja sam 4.godina E1, pored sporta malo se bavim i naukom ;)
Sačuvana
Renedekart
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68

« Odgovor #23 poslato: Novembar 22, 2016, 09:10:01 posle podne »

Ako ne za personalni mozes doci i ovako na jedan trening drugarski da odradimo ;)

Ako sam dobro skapirao ta skola koju si pomenuo u nekom od postova je za privatne casove. Sta spremas, neku matematiku ?

Ftn, e1...Sve mi je matematika, skontao si dobro...Trenutno spremam Analizu 2 :) Sto pitas? odlična skola, odlicni profesori ali zahtevaju da se radi po 7-8 sati dnevno...nekad i po 12, a kada imas termin saznas nakon sto odradiš termin pa cesto u 12 uvece saznam da sutra imam u 9 ujutru...Ako me razumeš, zbog toga me mogu da se organizujem kako treba, a jos mi i pravi problem ishrana ovde, evo od 7 nisam nista sem badema jeo, kontam sta da narucim... :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #22 poslato: Novembar 22, 2016, 09:06:39 posle podne »

Ako ne za personalni mozes doci i ovako na jedan trening drugarski da odradimo ;)

Ako sam dobro skapirao ta skola koju si pomenuo u nekom od postova je za privatne casove. Sta spremas, neku matematiku ?
Sačuvana
Renedekart
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68

« Odgovor #21 poslato: Novembar 22, 2016, 09:03:20 posle podne »

Prosto je nemoguce govoriti o vremnu koje je potrebno za neki rezultat pogotovo ovako preko foruma. Genetika je veoma bitan faktor koliko god ti motivatori na internetu i oko tebe pricali da je trud presudan. Neko moze napraviti takav rezultat za 6 meseci a neko nece uapeti ni za 10 godina treninga.Takodje ishrana i nacin treninga uticu na to, mogu ja ovde napisati isti izbor vezbi i plan treninga ali to nece izgledati isto kada to izvode dve razlicite osobe. Mislim na tehnicko izvodjenje vezbi, odgovarajuci odabir tezina i slicno. Samim tim nece imati iste efekte taj trening.Potrebno je neko vreme raditi sa nekim da bi video u kom pravcu ide i kojim tempom sve ostalo su prazne price. Gledam ljude nose pirinac i belo meso sa sobom gde kod krenu, ovsene i belanca a ja kupujem cajne kolutice i medeno srce na poslu. Oni i dalje masni a moje slike mozes videti u mojoj temi. Naravno ovo nije savet da ne pazis na ishranu jer na primer da taj neko ne pazi na ishranu imao bi jos vise kila i bio bi jos vise masniji. Ovo sam napisao samo radi toga da imas predatavu koliko je tesko oceniti vreme potrebno za odredjen napredak.

Ta teretana je na novom naselju pa ako budes imao zelje i vremena mozes doci nekad da odradimo zajedno trening.

Naravno, pre svega, ne zanima me vremenski period niti cu da se opterecujem uspehom :) Zelim da treniram, hranim se zdravo jer se mnogo bolje osecam tako...A i to mi je jedina stvar koju pored faksa stižem da odradim radi sebe...Ako bude za godinu, dve ili 10 svejedno...U svakom slucaju sa treningom i ovom ishranom ce mi biti bolje...Gledacu da kada se malo rasteretim dodjem do novog naselja te da se čujemo za personalni...Hvala jos jednom za sve ovo...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #20 poslato: Novembar 22, 2016, 08:56:09 posle podne »

 Prosto je nemoguce govoriti o vremnu koje je potrebno za neki rezultat pogotovo ovako preko foruma. Genetika je veoma bitan faktor koliko god ti motivatori na internetu i oko tebe pricali da je trud presudan. Neko moze napraviti takav rezultat za 6 meseci a neko nece uapeti ni za 10 godina treninga.Takodje ishrana i nacin treninga uticu na to, mogu ja ovde napisati isti izbor vezbi i plan treninga ali to nece izgledati isto kada to izvode dve razlicite osobe. Mislim na tehnicko izvodjenje vezbi, odgovarajuci odabir tezina i slicno. Samim tim nece imati iste efekte taj trening.Potrebno je neko vreme raditi sa nekim da bi video u kom pravcu ide i kojim tempom sve ostalo su prazne price. Gledam ljude nose pirinac i belo meso sa sobom gde kod krenu, ovsene i belanca a ja kupujem cajne kolutice i medeno srce na poslu. Oni i dalje masni a moje slike mozes videti u mojoj temi. Naravno ovo nije savet da ne pazis na ishranu jer na primer da taj neko ne pazi na ishranu imao bi jos vise kila i bio bi jos vise masniji. Ovo sam napisao samo radi toga da imas predatavu koliko je tesko oceniti vreme potrebno za odredjen napredak.

Ta teretana je na novom naselju pa ako budes imao zelje i vremena mozes doci nekad da odradimo zajedno trening.
Sačuvana
Renedekart
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68

« Odgovor #19 poslato: Novembar 22, 2016, 08:40:12 posle podne »

Pronasao sam tvoju sliku i ima tu dosta posla do zeljenog cilja. Iako tebi ne deluje tako posto vidim da si napisao da ti ne zelis nesto puno mase i slicno nako neki u teretani. Ustvari ti zelis puno misicne mase ali to ne znas, ti ne zelis one mase koju imaju ti ljudi koje vidjas u teretani a vecina njih je u stvari jako "masna".

Ja sam trenutno u X-gymu , a ovaj tvoj je cininmi se iz xsporta

Ja sam u Cirpanovoj, a ovo mi je ispod zgrade pa mi je zbog obaveza najlaksa...Da ovaj lik je radio u Xsportu ali ne radi vise...Slažem se, zato i jesam pocetnik zar ne? :) Imam vremena...Mlad sam, predpostavljam da ta izgradnja ide malo brze kod mladjih osoba tako da... :) Nadam se da za par godina mogu doci do neceg slicnog :D Praticemo rezultat pa...evo recimo, koliko godina kvalitetnog rada ti predpostavljas da za to treba? Plus gde je xgym :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #18 poslato: Novembar 22, 2016, 08:32:42 posle podne »

Pronasao sam tvoju sliku i ima tu dosta posla do zeljenog cilja. Iako tebi ne deluje tako posto vidim da si napisao da ti ne zelis nesto puno mase i slicno nako neki u teretani. Ustvari ti zelis puno misicne mase ali to ne znas, ti ne zelis one mase koju imaju ti ljudi koje vidjas u teretani a vecina njih je u stvari jako "masna".

Ja sam trenutno u X-gymu , a ovaj tvoj je cininmi se iz xsporta
« Poslednja izmena: Novembar 22, 2016, 08:35:06 posle podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
Renedekart
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68

« Odgovor #17 poslato: Novembar 22, 2016, 08:19:14 posle podne »

Bice to ok za sad, sta je tvoj cilj po pitanju treninga i gde si sad ?
Jel mozes neku sliku da postavis, ako ti je glupo samo zamutis lice na slikama.

Sa fona sam pa malo teško, imas sliku dole, nasao sam lika random...Cak mislim da je i radio u teretani ovamo gde ides...To je neki cilj, dakle ne nagruvano nego vise definisano...Mislim skontaces iz slike, a sa druge strane, moj sadasnji izgled imas meĂ°ju poslednjim postovima u ovoj temi koju sam pisao za pomoc oko ishrane, to imas takodje dole...Slika je meĂ°ju poslednjim postovima...Ako te mrzi da trazis, onda cu ti okaciti kada dodjem kuci sve, posto mi malo zeznuto sa fona...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #16 poslato: Novembar 22, 2016, 07:47:12 posle podne »

Bice to ok za sad, sta je tvoj cilj po pitanju treninga i gde si sad ?
Jel mozes neku sliku da postavis, ako ti je glupo samo zamutis lice na slikama.
Sačuvana
Renedekart
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68

« Odgovor #15 poslato: Novembar 22, 2016, 07:44:42 posle podne »

Klasican trening za trbusnjake, to mozes posle kardia.Pogledaj malo po tekstoteci imas dosta predloga po pitanju treninga za sve misicne grupe.

Ok, zahvaljujem...samo jos jedno pitanje, smatraš da je po jedan dan nedeljno za svaku od mišićnih grupa kao sto si naveo plus dva dana kardio-trbusnjak uz 2 dana odmora odgovarajuci trening?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #14 poslato: Novembar 22, 2016, 06:56:47 posle podne »

Klasican trening za trbusnjake, to mozes posle kardia.Pogledaj malo po tekstoteci imas dosta predloga po pitanju treninga za sve misicne grupe.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 17 upita.