TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 07:38:53 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Marko Vlajić  (Pročitano 4060 puta)
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #7 poslato: Maj 26, 2017, 12:40:09 posle podne »

"The more you sweat in practice, the less you bleed in battle."

« Poslednja izmena: Maj 26, 2017, 12:45:13 posle podne od strane Marko Vlajic » Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #6 poslato: Maj 04, 2017, 11:15:32 posle podne »

Sa nedavnog Uechy Ryu karate seminara, polozen 3. kju, ucenicki stepen.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #5 poslato: April 30, 2017, 10:13:22 pre podne »

Zasluženo skroz.
Primer kako svako treba da postavi na forum i fb nalog svoje sledovanje kada ga dobije uz zahvalnost.
Bravo i sve pohvale.
Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #4 poslato: April 29, 2017, 09:27:24 posle podne »

Hvala mojim sponzorima Pansportu! :) Idemo dalje i jos jace :)
Sačuvana
kalča
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


« Odgovor #3 poslato: Mart 02, 2017, 08:41:32 pre podne »

Pozdrav Marko!Dobrodošao na forum.
Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #2 poslato: Mart 02, 2017, 12:10:40 pre podne »

evo malo slika s nasih treninga :)
« Poslednja izmena: Mart 02, 2017, 12:17:15 pre podne od strane Marko Vlajic » Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #1 poslato: Mart 01, 2017, 02:50:03 posle podne »

Pozdrav za celu ekipu na forumu!!

Zovem se Marko Vlajic, iz Novog Sada i od nedavno sam postao novi clan Pansport tima.
Po struci sam visi sportski trener za fitness, od 2007. godine se profesionalno bavim time. Poceo sam kao i vecina sa radom u fitness centrima, a u zimu 2011. godine sam osnovao svoj grupni program Combat Fit Program. U pitanju je program koji bi danas modernim terminom svrstali pod "funkcionalni" fitnes. Dakle, stvarni cilj programa je razvoj sto veceg broja motorickih sposobnosti rekreativaca, kroz intenzivan i kreativan pristup. Za sad program postoji vise od 5 godina i i vrlo sam zadovoljan pravcem u kome se razvija.

S druge strane, takodje specijalnost mi je kondicina priprema sportista, u tome posebno uzivam da radim i dajem doprinos sportistima na njihovom razvojnom putu. Pored ovoga imam iskustava i na polju rehabilitacije i vracanja u formu nakon povreda i sl.
Takodje od 2010. godine pisem i svoj licni blog na netu, na temu fitnesa i sporta generalno.
Hobi su mi borilacke vestine vec nekih 17 godina, redovno treniram i pored posla, ovde usmeravam dosta energije.

Pored sporta, dosta me interesuju stvari vezane za celokupan razvoj coveka na svim poljima sto bi danas nazvali "popularna psihologija".
Cast mi je sto sam postao deo ovako velike zajednice, i trudicu se da nesebicno delim sve sto znam, i isto tako da ucim stvari koje ne znam, jer forum je koliko vidim veoma bogat kvalitetnim sadrzajima.
Gledacu da najvise objavljujem stvari vezane za funkcionalni fitnes, koja je njegova primena , svrha, sta su zablude, a sta korisne stvari u ovoj disciplini. Takodje i teme oko fizicke pripreme i oporavka ce biti zastupljene.
Stoga ce mi biti zadovoljstvo da razmenjujem iskustvo, znanje i ideje sa svima vama!!  :) ;)
« Poslednja izmena: Januar 04, 2018, 09:20:27 pre podne od strane Zoltan Kozma » Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.056 sekundi sa 17 upita.