TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:16:31 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Suplemetnacija za borilacke sportove  (Pročitano 6105 puta)
Nemanja_Nikolic_MMA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 353


« Odgovor #5 poslato: Mart 29, 2017, 09:16:41 posle podne »

Ja sam bio pomalo skeptican sto se tice kofeina,ali definitivno cu morati da ga ubacim jer bas mi fali taj nalet energije posebno kad sam u pripremnom periodu kad je svaki dan sve tezi i tezi. Znaci konstano mogu da ga uzimam tokom celih priprema?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #4 poslato: Mart 29, 2017, 09:12:59 posle podne »

Ne bih preporucio ovu kombinaciju ali verujem da bi bio zadovoljan solo kofeinom. Bolja, koncentracija i fokus pa i blagi nalet energije bi sigurno bili od koristi. Pijes samo pre treninga, za početak 1 tabletu pa kasnije ako treba povecas mada to je individualno i zavisi od osetljivosti na kofein.
Sačuvana
Nemanja_Nikolic_MMA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 353


« Odgovor #3 poslato: Mart 29, 2017, 09:10:27 posle podne »

Nisam,ali dosta ljudi koje poznajem konzumiraju ga i imaju reci hvale...neki cak uzimaju i EKA(efedrin,kofein,aspirin). Kofein se uzima redovno svaki dan ili ?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #2 poslato: Mart 29, 2017, 09:05:48 posle podne »

Da li si ranije koristio kofein i ako jesi kako se on pokazuje u borilačkim sportovima ?
Sačuvana
Nemanja_Nikolic_MMA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 353


« Odgovor #1 poslato: Mart 29, 2017, 09:03:10 posle podne »

Pozdrav.

U principu ja  sebi sklapam program treninga-ishrane-suplementacije uz konsultacije i savet trenera i sparing partnera. Zanima me da li nede gresim tj sigurno ima gresaka pa me inetesuju vasi saveti. U pripremnom priodu pred MMA mec ili bitan turnir u BJJ treniram 6 dana nedeljno po 2x dnevno i jedan dan imam pauzu. Uvek je jedan trening jakog intenziteta,a drugi lagani(tehnicki deo) u principu trudim se da ne uzimam suplementaciju previse da se ne bih ugojio jer moram da pazim na kilazu zbog kategorije. Tako da uzimam sledece stvari BCA(pre i posle treninga) Whey(posle treninga),Elasti Joint(pre spavanja),Omega3, Daily One(uz dorucak),Kre Alkalyn PRO (jednu tab pre i jednu posle treninga) to je to ;D

Da li preporucujete nesto da ubacim ili da izbacim,sta god  imate da dodate slobodno...Pozdrav
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 17 upita.