TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395192 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 05:03:59 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: "UJAK UBIO RODU, BRANILA SE KA' COVJEK"  (Pročitano 5576 puta)
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #10 poslato: Decembar 30, 2006, 06:04:53 posle podne »

meni nedostaje srednja skola :'( tu je bilo zajebevanje...pa nesto zgresim i odem kod psihologa...a ovde na visoj sve dosadno...mogu da uradim skoro sta ocu i da ne snosim nikakve posledice ::)
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #9 poslato: Decembar 30, 2006, 05:02:58 posle podne »

Najjaca su zezanja u skoli, bas ce mi nedostajati kad je zavrsim(zbog zezanja naravno). :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Sačuvana
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #8 poslato: Decembar 30, 2006, 02:01:30 posle podne »

ja posto volim dosta da zajebavam profe dodjem na čas veronakue.
I poče priča o postu, a ja naraavno pošto volim da se pravim pametan a ne volim bas post , niti te neke crkvene običaje pitam profesoricu<sta moze da se jede za vreme posta > ona ce odma <pa sve biljnog porekla i od zivotinja samo riba> a ja <aha, pa jel moze delfin da se jede> ona mi potvrdi a ja sav srecan docekao<pa kako kad je on sisar_> na to ona ne made odgovor . Sledece moje pitanje je bilo , predpostavite i sami<profesorice a da li moze da se koristi kanabis , pa i to je biljnog porekla> tu se ona skenjala i zaprepastila da nisam vise hteo da je mučim
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #7 poslato: Decembar 29, 2006, 02:47:26 posle podne »

hahahha...otisao ja kod psihologa i on mi nesto prica 3 casa ja se smorio...i ona kaze nesto bla bla bla ovo prevazilazi moje anale...ja to malo u svojoj glavi preformulisao i poceo da se smejem kao lud...i onda me izbacila i zakazala novu seansu za 2 dana...
ili dosla neka nova nastavnica i sad nesto ja se za*ebo i ona kaze ustani i reci kako se ozves...naravno ja se pravim lud...kaze drugarica kako se ja zovem i potom kaze profesorka "VUKASINE USTANI I RECI KAKO SE ZOVES" a ceo razred poceo da se smeje ;D ;D ;D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
mikiveliki
Gost
« Odgovor #6 poslato: Decembar 29, 2006, 01:41:25 posle podne »

mogli bi nastaviti ovde u fazonu kao rece P-rex skolskih bisera , pa ko se seca svojih skolskih dana neka ih upise...
Sačuvana
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #5 poslato: Decembar 29, 2006, 01:31:08 posle podne »

evo jos malo skolskih bisera ;D
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #4 poslato: Decembar 29, 2006, 11:09:36 pre podne »

da da ovaj txt je bio na starom forumu
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #3 poslato: Decembar 29, 2006, 11:04:27 pre podne »

ovoga se secam jos sa starog foruma  ;)

stari forum...smrc...  :'(
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #2 poslato: Decembar 29, 2006, 10:39:36 pre podne »

Jakooo je jakooo ;D
Sačuvana

mikiveliki
Gost
« Odgovor #1 poslato: Decembar 29, 2006, 10:15:16 pre podne »

Ovo je tekst "Ujak ubio rodu, branila se ka' čovjek" iz jednih domaćih novina. Radi se o odlomku iz autentičnog pismenog zadatka jednog učenika VI razreda sa Cetinja. Kada sam ga pročitao toliko sam se smejao da sam dobio upalu mišića ))))
(tekst je prekucan se originalnim pravopisnim i gramatičkim greškama)

...


"Ujak ubio rodu, branila se ka' čovjek"
(Odlomak iz pismenog zadatka na temu "Jesen na Cetinju")


Počela je jesen u našem gradu. Umrlo je više ljudi, kao i u svakoj jeseni. Meni ih je ža, ali Živku Orlandiju baš i nije. On često kaže da tako mora i treba... Ali, kad mu je brata majka gaĂ°ala meĂ°u rogove nije tako mislijo.

Domaćice spremaju zimnicu. Ja sam srećan. Grad je pun lišća a tata kaže da bi smećari trebali da idu u ku*ac jer evo već treća jesen kako ništa ne čine. Od ove jeseni nam strašno fali struje u kuću, pa mama kaže za elektrodistributere da su to jedna govna, a nije mislila na taj način kad nam je kuća bila puna struje.

Ove jeseni i ja sam kao i mnogi drugi drugovi smo se zaljubili u istu curu. To je ona mala od tatinog pašenoga - Vera. Ja je zovem Vjera jer me stid da se odvajam od društva.I ove jeseni ptice su pošle prema jugu. Rode, vrpci i slavuji su ostali. Meni ih je ža jer su one male i nezaštićene, pa bi ih mnogi mangupi mogli ubiti namrtvo. ĂDed kaže da su one ptičiji proletarijat, a nije tako mislio kad nam se roda posrala na "fiću", pa je fata do špadijerskog vrha. ĂDed je tada slomio nogu, a tu rodu je ubio ujak Vlado dva dana poslije golijem rukama. On kaže da se branila ka čovjek. Meni je bilo ža a ža mi je i Ă°eda koji je slomio nogu. Ali mi je žalije na rodu jer je Ă°ed živ, a roda ne. A mislim da bi rodi bilo milije da je ujak Vlado slomio nogu a da je ona ubila Ă°eda pod špadijerski vrh. Mada bi meni bilo mrznije. Ja isto mislim da bi najbolje bilo da se ujak Vlado posra Ă°edu na "fiću" i da ga je Ă°ed ubio sjekirom, ka što je htio babu jedan put, a da se roda nemiješa. To je radi toga što me je ujak Vlado (rak ga izijo) ćlepio u glavu kad sam prnuo pred direktorom "Oboda" pa ga je bilo stid od mene. Od kad je ubio rodu još mi je mrzniji.

Brat od tetke mi Vojo je ka svake jeseni kupio petarde kod Paljevića u Donje Polje. Oni nemaju para za ljeb pa prodaju petarde. Meni ih je ža. Baba kaže da su dobri ljudi, a nije tako mislila kad su joj zapalili garažu Ă°e je Ă°ed i njegovi penzioneri igra fricik u pare. Jesen mi je još draga radi strika Želja što dolazi sa broda. On je bogat čovjek i dosta je zgodan. Svaki put s broda dovede novu strinu, pa ode na brod... Poslije ih mi teško izbacimo iz kuće. Nešo kaže da te žene šiljemo kod njega jer mu ih je ža da se svade s majkom po vas dan. A nije tako mislio kad su mu na kocku u pećinu pošle tri plate pa je ijo u našu kuću. Ne znam što bi još pisa od jeseni. Još sem da je volim i njeni plodovi nama Ă°acima daju vitamine da bi smo postali jaki.

Piperović Mijat VI / 3

Ocijena: Nedovoljan (1)
Obrati pažnju na genitiv. Tema je promašena.

(Napomena: rad je potpuno autentičan, samo je ime autora izmišljeno)

...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 17 upita.