TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 05:16:26 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: relativni pocetnik  (Pročitano 4457 puta)
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #15 poslato: Januar 19, 2007, 10:23:18 posle podne »

Iskreno, nema shta.  :-\
Sačuvana
x frame
Gost
« Odgovor #14 poslato: Januar 19, 2007, 12:23:15 posle podne »

dobar ti je trening, nisi ti tamkicar,samo napravi po jedan dan odmora izmedju svakog treninga pa ponovo vrti u krug,nemoj mnogo da se zanosis nekim stvarima,da li ce ovo da ti napreduje ili ovo ne ide sa ovim itd.drugo za masu to ne treba vise od 4 treninga nedeljno.

da ne trosim reci,objasnjavajuci da ako danas treniras grudi a sledeci trening radis ramena,imas dobru ishranu i suplementaciju ,nevazno je sto su ta dva treninga blizu.

napominjem da vi rekreativci se mnogo zanosite u tim stvarima i ceo zivot lutate radeci tudje programe za trening,nikada nista ne uradeci,jer to sto negde pise i neko se slika da to radi,vi nemate pojma sta on radi posle toga da bi to bilo izdrzivo.

zato ti je moj savet da sam ekspeimentises,ne slusajuci nikoga od nas,dodjes do svoje formule
i tako radis dok god budes zadovoljan iako se to bude kosilo sa svim teorijskim principima u bb.
da dorian nije izmisljao svoj sistem nikada ne bi napravio onoliki napredak.
ono sto odgovara meni tebi nebi nikako.sto odgovara drugome pitanje je da li bi i tebi odgovaralo.

ah da obavezno znaj da miscnu partiju koja ti je slabija radis uvek na pocetku treninga .
Samo ovakvi postovi me odrzavaju na ovom sajtu, svega mi  !! Od vecine postova mi je malo muka iskreno.
Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #13 poslato: Januar 04, 2007, 09:01:06 posle podne »

pa  upravo ako hoces dobro da postupas sa parama onda ti se daleko vise isplati da uzmes dymatize ili on protein od biotecha.
naravno, to se dodaje na dobru ishranu.
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
crusader88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 47


« Odgovor #12 poslato: Januar 04, 2007, 07:44:12 posle podne »

dobro, shvatio sam i ja to za grudi biceps, ledja triceps... lose ide, smislicu ja nesto
a posto sam malo skrt sa parama, jel vredi da se uzme neki biotechov proteil, ili neki drugi, do 2 i kusur hiljade
pozz
Sačuvana
This is madness, NO THIS IS SPARTA!!!
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #11 poslato: Januar 04, 2007, 02:56:44 posle podne »

U potpunosti se slazem sa Lazicem!Svako treba da radi program koji mu odgovara,ali i do tog nekog "idealnog" programa se dolazi kad se malo experimentise,pa i sa tudjim predlozima.
Ja se secam pre par godina kad smo nas par krenuli u teretanu,nismo pojma imali,i svi stariji likovi koji su ceo zivot u toj teretani su nam rekli da radimo Grudi+biceps,ledja+tric i noge + ramena.Jer tako svi oni rade,i to je najbolji program.Neko vreme smo radilii ,nista specijalno nismo ni ojacali,ali sam ja krenuo da experimentisem i citam,i video da taj program veze s mozgom nema,sto se i dokazalo u praksi.Tako da sada za mesec dana,mogu da nadoknadim par meseci ne treniranja,bez ikakvih problema,jer sam upoznao svoje telo.
To i tebi savetujem,pocinji sa slabijim partijama,vezbe sa bucicama pocinji sa slabijom rukom,obavezno pravi bar dva dana odmora nedeljno,i napredak mora da postoji.A za salo ne brini,to odlazi pred leto,sad misli kako da nabacis masu,ne moze se odjednom.
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #10 poslato: Januar 04, 2007, 02:41:49 posle podne »

nema to veze ,sali se gavranac ,kao ja sigurno neces da izgledas od bilo kakvog treninga,to je od tone i tone pojedene hrane i kamion popijenih kutija suplemenata i naravno ,upotrebe aas,
trening je namanje tu imao ulogu.
moja poenta je da moraju ljudi sami da pronalaze,markoni je nasao sta njemu odgovara i niko to ne spori,sto ne znaci da moze da odgovara bilo kome drugome,da ne pricam o mom sistemu ,gde ja i pored odlicnih butina i listova,noge uvek radim prve,i odvojeno obavezno jednim danom odmora od ostalog dela tela.

Zato ja pricam svima mi pisemo napamet treninge,evo po markoniju on treba da radi prvo ruke,a kada bi pogledali slike ovog momka videli bi sigurno ili da su mu nerazvijene grudi ili ramena.
Znaci pisemo napamet,to i trazite od ljudi neka postave slike da mogu da se daju saveti ovako je mlacenje prazne slame.
Sačuvana
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #9 poslato: Januar 04, 2007, 02:31:59 posle podne »

E, a pogledaj mu avatara, pa ako hocesh tako da izgledash slushaj njega, a ako hocesh da izgledash kao markonijev onda... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :D :) ;)
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #8 poslato: Januar 04, 2007, 02:17:24 posle podne »

dobar ti je trening, nisi ti tamkicar,samo napravi po jedan dan odmora izmedju svakog treninga pa ponovo vrti u krug,nemoj mnogo da se zanosis nekim stvarima,da li ce ovo da ti napreduje ili ovo ne ide sa ovim itd.drugo za masu to ne treba vise od 4 treninga nedeljno.

da ne trosim reci,objasnjavajuci da ako danas treniras grudi a sledeci trening radis ramena,imas dobru ishranu i suplementaciju ,nevazno je sto su ta dva treninga blizu.

napominjem da vi rekreativci se mnogo zanosite u tim stvarima i ceo zivot lutate radeci tudje programe za trening,nikada nista ne uradeci,jer to sto negde pise i neko se slika da to radi,vi nemate pojma sta on radi posle toga da bi to bilo izdrzivo.

zato ti je moj savet da sam ekspeimentises,ne slusajuci nikoga od nas,dodjes do svoje formule
i tako radis dok god budes zadovoljan iako se to bude kosilo sa svim teorijskim principima u bb.
da dorian nije izmisljao svoj sistem nikada ne bi napravio onoliki napredak.
ono sto odgovara meni tebi nebi nikako.sto odgovara drugome pitanje je da li bi i tebi odgovaralo.

ah da obavezno znaj da miscnu partiju koja ti je slabija radis uvek na pocetku treninga .
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #7 poslato: Januar 04, 2007, 12:18:59 posle podne »

ishrana? pa ja mislim da je ok, jedem cesto meso, suhomessnate proizvode, razne vrste povrca...
po vama znaci idealno je da ide:

grudi i ramena
pa pauza?
trapez i ledja i biceps ?
pa pauza?
noge i triceps

jel tako nekako, a sto te tice vode, sam da mi je to samo napumpana voda,i da mi treba neki whey ajde kazite mi neki po razumnoj ceni



ruke
noge
pauza
ledja
grudi ramena
pauza
pauza
Sačuvana
crusader88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 47


« Odgovor #6 poslato: Januar 04, 2007, 12:10:09 posle podne »

ishrana? pa ja mislim da je ok, jedem cesto meso, suhomessnate proizvode, razne vrste povrca...
po vama znaci idealno je da ide:

grudi i ramena
pa pauza?
trapez i ledja i biceps ?
pa pauza?
noge i triceps

jel tako nekako, a sto te tice vode, sam da mi je to samo napumpana voda,i da mi treba neki whey ajde kazite mi neki po razumnoj ceni

Sačuvana
This is madness, NO THIS IS SPARTA!!!
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #5 poslato: Januar 04, 2007, 09:28:43 pre podne »

los ti je split , radis dva puta nedeljno direktno jednu particiju a jos i par puta indirektno , svi rade taj split a to ne valja nista , mislim da sje to pokupljeno jos iz 70 godina proslog veka i Gironde koji je govorio 6 puta vezbaj jedan odmaraj ali ni on tada nije radio takav split treninga
prvo ne noge i ramena zajedno , ramena ubaci kada i grudi jer kod svakog potiska tebi rade ramena
drugo ne grudi biceps i trapez , trapez stavi kada radis ledja
trece ne grudi , biceps pa sledeci dan ledja triceps , tu stavi dan pauze pa noge , pa opet dan pauze pa ledja i triceps jer kada radis grudi tebi radi i triceps i prednje rame a kada radis ledja radi i biceps tako da ne valja tako vezati ta dva dana

ovo je skroz tacno, znaci ni prva ni druga varijanta treninga koji si radio nisu bog zna sta, tj  ovaj drugi ne valja nikako. A bilo bi ok jedan fin kardio nedeljno da ubacis u program, uz naravno odgoravarucu ishranu i suplementaciju.
A za suplementaciju ti je dobro rekao drug Gavranac, znaci bilo bi vrlo vazno da ubacis neki bolji whey protein u suplementaciju,a posle da razmisljas o ostalim stvarima, ako pretekne.
A dodao bih jos jedno pitanje - kako ti izgleda ishrana?
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
DrugacijiOdOstalih
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 206

« Odgovor #4 poslato: Januar 03, 2007, 08:22:07 posle podne »

Da u pravu je treba da modifikujes split trening.
Sačuvana
Been constantly so frustrated i've moved mountains with less ! When i channel my hate to productive i don't find it hard to impress !!!
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #3 poslato: Januar 03, 2007, 07:19:30 posle podne »

los ti je split , radis dva puta nedeljno direktno jednu particiju a jos i par puta indirektno , svi rade taj split a to ne valja nista , mislim da sje to pokupljeno jos iz 70 godina proslog veka i Gironde koji je govorio 6 puta vezbaj jedan odmaraj ali ni on tada nije radio takav split treninga
prvo ne noge i ramena zajedno , ramena ubaci kada i grudi jer kod svakog potiska tebi rade ramena
drugo ne grudi biceps i trapez , trapez stavi kada radis ledja
trece ne grudi , biceps pa sledeci dan ledja triceps , tu stavi dan pauze pa noge , pa opet dan pauze pa ledja i triceps jer kada radis grudi tebi radi i triceps i prednje rame a kada radis ledja radi i biceps tako da ne valja tako vezati ta dva dana
Sačuvana
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #2 poslato: Januar 03, 2007, 06:26:00 posle podne »

Pozdrav prijatelju i dobrodoshao.
Trening je po meni OK. Za masu radish sa vecim tezinama, 6 do 8 ponavljanja u seriji. Siguran sam da si dobio na kilazi, snazi i obimima, ali te moram razocharati - veci deo toga je voda.  :(
Trebao si uz kreatin da uzmesh neki protein, jer kreatin radi kao neka vrsta pumpe, a ne kao gradivna materija. Ako zelish da skinesh stomak, ja bi ti preporuchio da josh malo cepash masu, pa na prolece da se bacish na definiciju, jer je jako teshko dobiti masu, a gubiti salo istovremeno. Kada budesh radio defku izbaci kreatin, povecaj proteine, smanji UH, povecaj broj ponavljanja, smanji tezine i...to je ukratko to. Za vishe informacija pregledaj malo stare postove, poshto je o svemu ovome vec mnogo recheno.
PozZ
Sačuvana
crusader88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 47


« Odgovor #1 poslato: Januar 03, 2007, 06:13:29 posle podne »

e ovako viskok sam 183 cm
trenutni imam 80 kg( imam nesto salo na stomak i sa strane, i malo na noge, tj par kila sala oko5kg, a mozda i vise),
imam 18 godina, i trenutno sam presao u 5 mesec treniranja
prvo sam pio biotech creatin monohidrat(500g), i skocio sa 68 na 74 kg, pa sam pravio pauzu malo duze od 1 mesec i uzeo sada weider creatin(500g),i sa 74 za 3 nedelje skocio na 80
najvise mi je napredovao biceps, triceps, i grudi(u pocetku nisam mogao ni 40 kg na benc da izbacim, lol)
do prosle nedelje sam isao 6x nedeljno u teretanu i to na nacin
ponedeljak grudi
utorak biceps i trapezi
sreda ramena
cetvrtak noge
petak noge, i stomak
subota triceps
(ps radim masu)

a od pre neki dan radim sledeci trening
ponedeljak grudi i biceps( i trapezi)
utorak ledja i triceps
sreda ramena i noge
cetvrtak odmor, i onda sve iz pocetka

e sad imam pitanje koja mi je solucija vezbanja bolja za masu
i da li mi je bolje da posle weidera i pauze, pijem ponovo kreatin(kao npr. dimatize), ili glutamin, ili u krajnjem slucaju f16(za f16 mi treba savet, jer sam cuo da bas nabacuje kilazu)
pozz

i ps jos jedno pitanje zelim da skinem salo sa stomaka ali trbusnjacima trebace mi meseci, da li je dobar L-carantin i od kog proizvodjaca, i da li ce mi on pored sala skinuti i masu sa bicepsa,grudi i slicno.
Sačuvana
This is madness, NO THIS IS SPARTA!!!
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 18 upita.