TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395114 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 04:58:13 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pride borci vs UFC  (Pročitano 718 puta)
Nemanja_Nikolic_MMA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 353


« Odgovor #3 poslato: Jul 02, 2017, 08:12:57 pre podne »

Da,da...oko Bispinga je sve krenulo,a sad se polako ukljucuju svi... :-D Iskreno sto se mene licno tice treba ukinuti zabranu za koristenje "hemije"...Slazem se s'tobom skroz,ako je neko odlican borac nema tu pomoci ni sa hemijojm,jer je vrlo mala razlika u snazi i fizickoj spremi izmedju borca na i bez hemije. A ovako kog nahvataju,nahvataju...a sami biraju kog ce da uhvate!!!! Najbolje je odobriti sve...i samo rokanje! Borbe bi bile kvalitetnije i bolje 100% :D
Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #2 poslato: Jul 01, 2017, 12:27:26 pre podne »

Mislis na one gluposti Bispinga? :D po meni doping u MMA je malo precenjena stvar. Da, doping daje sposobnost da se telo oporavi brze, izmedju ostalog, pa sportista moze cesce i vise da trenira. Naravno, tu je i porast, snage i izdrzljivosti itd. Ali s druge strane ipak su to borilacke vestine. Ako neko ne zna da udari, ima losu tehniku, dzaba mu sterioidi protiv preklajenog borca. To je moje misljenje. Moze neko biti na steroidima koliko hoce, al kad ga recimo Mirkova levica nogom pogodi, nema te hemije koja pomaze :D Ili Fedorova snaga i brzina iz najboljih dana, samelje svakoga.

Naravno da hemija pravi razliku i daje prednost, ali pricati da je samo zbog hemije neko bio dobar..to je glupost. Prosto ako neko zna da se tuce, on zna da se tuce. Hemija protiv toga ne pomaze.

Ali daleko od toga da to treba biti legalno. Naravno da steroidi daju prednost, ali u MMA mislim da nisu toliko presudne za rezultat, kao u atletici, biciklizmu i sl.
Sačuvana
Nemanja_Nikolic_MMA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 353


« Odgovor #1 poslato: Jun 30, 2017, 07:21:11 posle podne »

Ovih dana se podigla prasina i pocela su prepiranja izmedju Pride veterana i UFC-ovih mladjih boraca...Jedna od tema je bila upotreba steroida. Ono sto svi znamo da je Pride podsticao borce da uzimaju steroide da bi pruzili sto bolji freak show za publiku u Japanu,ali isto tako i u UFC-u smo videli da svi sampioni kad-tad padnu na doping testu tako da su po tom pitanju svi isti na neki nacin. A sad oko toga koji su borci bili bolji i jaci...i sta bi se desilo da se Prajdovi borci u najboljim danim susretnu sa UFC-ovim sampionima....pa moje misljenje je da ne bi Prajdovci imali tu puno sansi(osim mozda 2-3 borca) .Sam MMA je jako uznapredovao i borci su daleko kompletniji,a mislim i fizicki spreminiji,ali svakako bi bilo zanimljivo gledati sve njih u kavezu.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 19 upita.