TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 06:43:08 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: ginekomastiju  (Pročitano 6946 puta)
Peraa84
Gost
« Odgovor #24 poslato: April 13, 2008, 10:00:11 posle podne »

http://www.youtube.com/watch?v=GZpLjpiatoc

prvo idu slike pa neki doca kenja i onda na vise od pola klipa(mislim da je negde oko 4 min) imas deo kako vade liku mlecne zlezde i rezultate pre i posle operacije!Samo sto se ovaj rokao steroidima al nema veze stavio sam da vidis kako izgleda operacija!

A operacije se krecu kod privatnih klinika od 1000-1500 evra!Sto je mnogo za takvu operaciju al ako stedis na sebi e onda u k... :D

I ne moze nikako da se vrati gyno ako se izvade mlecne zlede al ako se radi liposukcija bez vadjenja mlecne zlezde onda moze da se vrati!Al redak je slucaj da se ne izvadi mlecna zlezda al eto cisto info :D
« Poslednja izmena: April 13, 2008, 10:06:10 posle podne od strane Peraa84 » Sačuvana
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #23 poslato: Mart 11, 2008, 06:28:38 pre podne »

Niste u pravu, gyno se moze javiti ponovo. . . Coleman je operisao dva ili tri puta.
ne lupaj,kako se moze javiti ponovo ako se odstrane te mlijecne zlijezde?
skok estrogena posle ciklusa moze se manifestovati i drugacije,tako sto ojednom pocnes gledati sa sestrom spanske sapunice i plakati sa drugaricom zato sto je ostavio decko...(citat Pedja Petrovic)
Sačuvana
two more...no matter what...!
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #22 poslato: Mart 10, 2008, 08:33:31 posle podne »

Čuj njega "kad ću moći da vežbam?" razumem te potpuno isekao sam se pre 10tak dana 3kopče i drugi dan sam vežbao dok mi je iz rane išla krv, evo sad imam grip i pizdim jer sam slomljen i rekli mi ljudi da moram da preležim da ne nanesem više štete sebi (ono antibiotici  i sve uz to), ali čim mi se pogled izbistri tegovi u ruke, antibiotici će mi biti umesto suplemenata :)

Koliko operacija traje...nemam poima ja sam spavao, ne osetiš ništa, mislim da bi trebao bar 10-15 dana da pauziraš...stvarno nije strašno koliko ti život ulepša.
Kad sam bio mlaĂ°i i kad sam imao gyno bio sam VRHUNSKI graĂ°en ali grudi kao kujine sise...Nisam išao uopšte na bazene niti se skidao, čim sam operisao kao da mi je teret pao sa grbače.
Trenirao sam kao lud, mršavio po 20kg, radio milion vežbi da istopim žlezdu ali žlezda NEMOŽE da se istopi-nije salo.

Sad neznam dali može da se vrati, čuo sam da nemože , ČUDNO MI DA COLEMAN PORED TOLIKO ZAŠTITA I ZNANJA O HEMIJI DOBIJE GYNO...Nemam poima, ja ne frkišem više od gyna jer ne uzimam "napredne suplemente" :)
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #21 poslato: Mart 10, 2008, 07:42:43 posle podne »

brate kolman...on s ene racuna u ljude :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #20 poslato: Mart 10, 2008, 06:09:52 posle podne »

Niste u pravu, gyno se moze javiti ponovo. . . Coleman je operisao dva ili tri puta.
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
Lokk1
Gost
« Odgovor #19 poslato: Mart 10, 2008, 04:47:07 posle podne »

Sad kad sam prochitao ovo shto je Aleksandar napisao,skenjao sam se... mene je pre jedno 15 dana svaki dan po malo srvbela desna bradavica  :-\

reci dechku da bude nezniji :) :*
Sačuvana
ice cream
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #18 poslato: Mart 10, 2008, 03:53:36 posle podne »

a kolko dugo traje operacija, i kad mozes da krenes da vezbas  posle operacije?
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #17 poslato: Mart 10, 2008, 03:45:29 posle podne »

tacno,zauvek se oslobodis toga i nemozes vise dobiti
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #16 poslato: Mart 10, 2008, 03:19:01 posle podne »

Ja sam isao.Ne zbog stereoida jer ih nikad nisam koristio, možda dok sam imao rak su mi davali svašta a možda mi je bio povećan estrogen nemam poima.
Moj savet idi na operaciju preporodićeš se, nemožeš drugačije da skineš (ako su žlezde).
Ja sam išao o trošku države, bio sam maloletan a zdravstveno je pokrivalo takvu operaciju, pogledaj kako je sad.
Ne vide se ožiljci-oko bradavica su, nosiš par dana katetere i zavoje-rutinska operacija.
1 drugar mi je prisustvovao operaciji (praksa) rastegnu ti kožu i izvuku žlede imao sam ih oko 250gr u svakoj.
Od tada se osećam kao drugi čovek.
Čuo sam kad se uradi takva operacija a uzima se hemija nakon operacije da nemože opet da ti se pojavi gyno.
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #15 poslato: Mart 10, 2008, 03:00:27 posle podne »

Sad kad sam prochitao ovo shto je Aleksandar napisao,skenjao sam se... mene je pre jedno 15 dana svaki dan po malo srvbela desna bradavica  :-\
znam brate iusta stvar :D :D znaci peckala me bradavica jedno vreme,ja reko ejbg odoh pod noz :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
ice cream
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #14 poslato: Mart 10, 2008, 02:35:20 posle podne »

oko 1000 eyra kosta hiruski zahvat
jel isao neko mozda pod noz do sada?
Sačuvana
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #13 poslato: Mart 10, 2008, 02:29:41 posle podne »

Sad kad sam prochitao ovo shto je Aleksandar napisao,skenjao sam se... mene je pre jedno 15 dana svaki dan po malo srvbela desna bradavica  :-\
moze bit da si nadrazio bradavicu :-)
oce to od nekih majci tj materijala+znoj
Sačuvana
two more...no matter what...!
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #12 poslato: Mart 10, 2008, 11:56:08 pre podne »

A brate sta se 3pujes sada nisi tek usao u pubertet.Ja ako se ne varam kao klinac sam imao kao kruzice unutar bradavice tj ta zadebljanja,koja su nestala,izgleda da je to bio gyno,ali to sam bio u bas pubertetu.......
A taj svrab treba da je konstantan
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #11 poslato: Mart 10, 2008, 09:48:32 pre podne »

Sad kad sam prochitao ovo shto je Aleksandar napisao,skenjao sam se... mene je pre jedno 15 dana svaki dan po malo srvbela desna bradavica  :-\
Sačuvana

Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #10 poslato: Mart 10, 2008, 09:33:31 pre podne »

ja neznam kako neki ljudi mogu zivjet s tim,ja bi ukrao pare makar da mi se to hirurski odstrani.
Sačuvana
two more...no matter what...!
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.117 sekundi sa 18 upita.