TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 06:56:32 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koje su vase ambicije i ciljevi?  (Pročitano 1562 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #5 poslato: Oktobar 29, 2017, 04:04:44 posle podne »

Iskreno stvarno ne znam, kad nas se takmičenja organizuju samo da bi pojedinci zaradili pare od kotizacije a takmičari su u nekom desetom planu. Svi ostavajaju medalje jer su kategorije prazne i ima po 80ak kategorija a duplo manje takmicara pa mi te medalje nemaju nikakvu vrednost i oni stvarno kvalitetni takmičari često se ne primete zbog mase idiota. Loše klupe, hladne i nezagrejane sale kada su pitanju takmičenja na jesen i zimu, dosta takmičenja je trajalo do 2-3 pa čak i do 5h ujutru, spoteri uvek neka deca koja rade besplatno, umeju da skrate zagrevanje, da ubrzaju takmičenje, pa da nesto prekidaju i pomeraju, suđenja nisu nepristrasna.... Ja sam stvarno vremenom naučio da cenim sebe i svoje telo tako da ne zelim da rizikujem povrede pa ni one najsitnije zbog takvih takmičenja, a ranije nije bilo ni jednog takmičenja koje sam propustio. Ono što sam malopre pomenuo u vezi svrhe organizovanja takmičenja to si sama osetila na svojoj kozi kada si trebala da ideš na evropsko prvenstvo i kada ti niko nije izasao u susret i ista je stvar u svim federacijama a kotizacije nisu male pa se ja pitam koja je svrha udruživanja klubova u saveze ako savez ne pravi reprezentaciju i ne finansira pripreme i odlazak najboljih takmičara na medjunarodna takmičenja.  Sto se tiče inostranih takmičenja planiram neko ozbiljnije takmičenje i počeo sam da se pripremam samo jos ne znam koliko ce mi trebati vremena da sve dovedem do kraja pošto planiram ozbiljne rezultate koji ce pre svega uciniti da se ja osecam ispunjeno.
 Izasao bih sad i ja na to državno u pwl čisto da vidim kakvo je takmičenje samo ako mi se ne poklopi sa nekim ispitom posto imam apsolventski rok 18og i 25og novembra a ako se ne vramam tada je i takmicenje. Tu ne planiram nista posebno vec samo da testiram sebe sa čim startujem.
Sačuvana
Aleksandra Aranitovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1140


« Odgovor #4 poslato: Oktobar 29, 2017, 08:12:42 pre podne »

Dusane, da li planiras negde preko da se takmicis?
Posto vidim da kazes da je organizacija losa.. Predpostavljam da mislis na domaca takmjcenja. Juce je bilo Balkansko u bencu i mogu ti reci da sam jako razocarana organizacijom, ne pamtim kada je ovako bilo. Od hladnoce do jaaaako lose klupe za benc. Nikako nisam mogla da se namestim jer sam niska, klupa je bila visoka i jako siroka! Stavili su mi tegove ispod stopala ali dzaba...
Tkd imam plan da se uglavnom takmicim preko, organizacija je tamo mogu ti reci perfektna!! :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #3 poslato: Oktobar 28, 2017, 07:44:05 posle podne »

Što se tiče powerliftinga nemam neke konkretne ambicije po pitanju takmičenja jer sam jako razočaran svim organizacijama tako da mi je sve jedno gde cu se takmiciti ali imam ambicije po pitanju brojki/rezultata/težina kako god da to nazovemo. Ako ostanem u kategoriji do 66 ili 67,5kg  nadam se da će čučanj biti preko 210kg, bench preko 135, i mrtvo da ću prebaciti 205kg ali se i ne trudim puno oko mrtvog vec mi je akcenat na čučanj. Mada velika je verovatnoća da ću pokušati da dobijem malo kilograma i da polako prelazim u 74-75kg i razmisljam da se već od narednog takmičenja takmičim u toj kategoriji bez razmisljanja o plasmanu jer ako stalno skidam kilograme ili se odrzavam na 66-67kg nikad neću  otići u veću kategoriju a iskreno mi više ne prija tako mala telesna kilaža i osećam da na nekim mestim(slabim tačkama) moram dodati mase kako bih izbegao povrede a na ovoj telesnoj težini nemam gde i sta da oduzmem da bi te slabe tačke sredio već moram da idem gore sa telesnom težinom.
Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #2 poslato: Oktobar 28, 2017, 07:15:42 posle podne »

Puna podrška do rezultata! ;)
Ciljeva i ambiicija imam dosta kao trener, ai li isto tako i kao organizator. Fokus mi je na decembru, i tradicionalnom  winter bootcampu, odnosno trci s preprekama na Fruškoj Gori, koju pravim već četvrtu godinu. Taj događaj mi je prvi u nizu kratkorčnih ciljeva. Želim da za sve učesnike napravim još zanimljivij događaj i sadržajni nego prošlih godina, a to je uvek izazov.  :D
Sačuvana
Aleksandra Aranitovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1140


« Odgovor #1 poslato: Oktobar 14, 2017, 05:03:12 posle podne »

http://vratasporta.rs/drugi-sportovi/aleksandra-aranitovic-dunav-kup/

Jedan od nekoliko ciljeva koje zelim da ispunim ;D
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 18 upita.