TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395146 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 03:25:06 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoć oko sagorevača masti (izbor)  (Pročitano 2403 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #7 poslato: April 30, 2018, 03:20:53 pre podne »

Ja sam za to da se Dragana prvo vrati redovnom treningu i clean ishrani, a da su sagorevači "nebitni" na početku priče...

Ustalimo prvo zdrave navike pa ako rezultati posle mesec-dva izostanu, krenuti sa sagorevačima...ali isto tako obratiti pažnju na odabir istih, sastav, doziranje, kontraindikacije...

Detaljnije na tu temu, poželjno pažljivo pročitati... https://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/sagorevaci-masti-istine-i-zablude

Odgovori na Dušanova pitanja...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #6 poslato: April 30, 2018, 12:10:36 pre podne »

Ako želiš napiši nam kako ti izgledaju treninzi i ishrana da vidimo da li tu ima nekih propusta :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #5 poslato: April 30, 2018, 12:10:12 pre podne »

Ako su ti ishrana i trening na odgovarajućem nivou koji god sagorevač da kupiš nećeš pogrešiti a izbor zavisi samo od tvog budžeta, ali ako ishrana i trening nisu dobro isplanirani onda je kupovina i najskupljeg sagorevača samo čisto bacanje para.
Sačuvana
Dragana79
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #4 poslato: April 29, 2018, 04:22:28 posle podne »

Pozdrav za sve članove  :)
Nova sam i treba mi pomoć....intenzivno sam trenirala do pre godinu dana, kada sam iz opravdanih razloga, morala da prekinem. Kako su se sada stvari sredile, odlučila sam da se vratim treningu ali imam problem koji se zove- 10kg viška. To je ono što se desilo za godinu dana nerada i slabe fizičke aktivnosti.
Potreban mi je savet...koji sagorevač masti uzeti? Tokom treniranja koristila sam samo whey protein i isključivo radila trening sa opterećenjem.
« Poslednja izmena: April 29, 2018, 04:24:07 posle podne od strane Dragana79 » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #3 poslato: Oktobar 19, 2017, 09:53:35 posle podne »

Prvo trening sa opterećenjem pa tek onda sagorevači masti. Moraš ići redom kako bi postigao željene rezultate.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2 poslato: Oktobar 19, 2017, 09:20:47 posle podne »

Visina, težina, obim struka, godine?

Zdravstveno stanje? Povrede?

Bolje ubaciti bar 3 puta nedeljno trening sa opterećenjem u dobro opremljenoj teretani...

Od laganog "vežbuciranja" kod kuće neće biti željenog učinka... ili radimo kako treba ili ćemo biti nezadovoljni učinkom?! Da li ćemo imati građu maratonca ili sprintera, pitanje je sad?  ;)

 Uđi u dobro opremljenu teretanu, ne plaši se treninga sa opterećenjem, već prigrli sve njegove dobrobiti – od postepenog povećanja mišićne mase, bolje osetljivosti na insulin, bržeg metabolizma( više mišićne mase = brži metabolizam), doprinosa redukciji masnih naslaga do boljeg imunog odgovora( miokini). Kardio trening je najbolji „suplement“ treningu sa opterećenjem, ali kao i za sve vrste treninga – ne zaboravi na intenzitet, trajanje i učestalost, bez krajnosti...

Ishrana je dovedena u red? Samo "izbacivanjem junk namirnica" ili je to malo sređeniji sistem, koje ne predstvalja gladovanje, što je sasvim kontraproduktivno!

O sagorevačima masti, detaljno... https://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/sagorevaci-masti-istine-i-zablude

Sačuvana
Rade123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 19, 2017, 05:03:30 posle podne »

Pozdrav svima.

Zanima me neki sagorevač masti za početnike. Ishranu sam doveo u red, pa sam odlučio da ubacim neko trčanje i lagane "kućne" vežbe za početak. Ali pošto sam tanak sa vremenom trčanje bi bilo uglavnom u večernjim satima (posle 20h).

Tako da ako neko ima neku preporuku bio bi mu zahvalan.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 17 upita.