TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 03:37:14 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko smanjivanje stomaka  (Pročitano 2073 puta)
Shache
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


« Odgovor #12 poslato: Novembar 05, 2017, 10:55:12 posle podne »

Ja cenim svaki vas savet i svaku vasu rec, krenuo sam sa ovim i zavrsicu s njiim, na jace da predjem sigurno necu.. Hvala na svaki savet koji ste mi dali.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #11 poslato: Novembar 04, 2017, 10:25:38 posle podne »

Verovatno je 100 tableta "pazareno" za 1500-2500 din i to je to...jeftino i brzo do rezultata  ::)

Ne bih da na bilo koji način uvredimo našeg forumaša @Shache, ipak sve što je izrečeno, izrečeno je i iz najbolje namere...više razmišljanja, manje tvrdoglavosti, ipak i aas imaju adiktivni potencijal, jer mnogi ne prestaju na "metanu", već se ide sa "jačim" stvarima, dozama, dužinom uzimanja...i eto još većih problema...

Naravno, "plavo srce" nazivaju "sirotinjski steroid"...
Sačuvana
Fearless
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162


« Odgovor #10 poslato: Novembar 04, 2017, 10:16:52 posle podne »

Mozes i da probas da ga prodas na KP ili ga daj tim "bilderima" sto su ti ga preporučili..Ako nista onda baci, bolje preboli malo para nego zdravlje da sjebes..

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
« Poslednja izmena: Novembar 04, 2017, 10:26:15 posle podne od strane Fearless » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #9 poslato: Novembar 04, 2017, 08:47:40 posle podne »

Od toga sranja ćeš navući vode i izgledaćeš još masnije a s obzirom na tvoj mentalni sklop kad prestaneš sa tim nećeš imati volje da treniraš pa je sledeća opcija ona druga pomenuta kombinacija ili ćeš prestati da treniraš. Druga stvar ovo što si napisao "tvrdoglava glava ", to ne radi tvrdoglava glava već slobodno mogu da napišem RETARDIRANA GLAVA. Najpametnija odluka u tvoj životu bi trenutno bila da to sranje prosipaš U WC šolju.
Sačuvana
MarkoRR
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #8 poslato: Novembar 04, 2017, 06:54:47 posle podne »

Pricas o uzimanju metana u kombinaciji sa kreatinom, a hoces da skines stomak, masne naslage i generalno smrsas??  ???  :-\

Toliko pametnih tema na forumu, blogova kako poceti i shvatiti sta je pravilna ishrana i kako je primeniti, malo se potruditi i odvojiti vreme, ali ne, ti bi da skines taj pivski stomak i nabacis u isto vreme masu iz casopisa, pa ako moze tu negde da se jede u Meku, poneka palacinka ali HEJ, danas si jeo piletinu za rucak, i ovsene za dorucak, dosta od tebe...

NIje tako kako jeste vec izbaci to sranje sto gutas, kao i pola tvoje srednje skole, gde si i pokupio te gluposti, progutaj taj ego, i postavi sebi plan, sada je novembar, do marta sredjujem taj stomak, ucim sta je NAJBOLJE za moje telo, kako da to NAJBOLJE primenim na sebi..
Sačuvana
Shache
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


« Odgovor #7 poslato: Novembar 04, 2017, 04:15:09 posle podne »

Slicno to o ne uzimanju plavih srca ste mi pisali i u prosloj temi, ali eto moja trvdoglava i luda glava ipak odlucila da proba.. Kad sam ih uzeo vec popicu tih 90 tableta pa videcemo napredak kakav je.. Ali to je kraj kada ih budem popio.. Predjosmo na drugu temu.. U svakom slucaju hvala na savetima o ishrani, procitacu u onom linku sto ste mi dali sve.
Sačuvana
Shache
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


« Odgovor #6 poslato: Novembar 04, 2017, 04:03:50 posle podne »

A i sto si napisao 'Stomak se pravi u kuhinji ne u teretani' to jeste tacno ali sada kada je vec takav kakav jeste, koje vezbe da ubacim, trcanje trbusnjaci?
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #5 poslato: Novembar 04, 2017, 04:03:14 posle podne »

Ovaj forum je prevashodno namenjen popularizaciji zdravih stilova života, tako da priča o AAS nije na mestu...ali neke od vas naivnih rekreativnih korisnika bi trebalo upozoriti, da ne kažem prosto "lupiti šamar" neznanju!

Ishrana nije sređena, spotičemo se oko elementarnih stvari, ali zato pričamo o plavom srcu?

Veći napredak bi ostvario da napraviš korekcije po pitanju treninga i ishrane na bolje, nego li uzimanjem plavog srca mesec dana...

Visokoaromatizujući steroid, u dozama preko 40 mg dnevno velika verovatnoća da će navući dosta vode, a tu je i rizik od ginekomastije - zato postoji preporuka za uzimanjem inhibitora aromataze( arimidex, femara) ili SERM( nolvadex), neki štite jetru silimarinom, većim dozama vitamina C i E, tu je i rizik od akni, androgene ćelavosti( mada kratkoročno uzimanje neće biti tragično), povišenog krvnog pritiska, sve u svemu, umesto gubljenja vremena sa plavim srcima, bolje da si ispravio greške koje će te kočiti ma kako tvoj arsenal steroida i sl. sredstava bio zavidan...

Savladaj osnove!
Sačuvana
Shache
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


« Odgovor #4 poslato: Novembar 04, 2017, 03:32:54 posle podne »

Hvala na savetima o ishrani, jeste tacno je da smo pricali o tribulusu, citao sam dosta o njemu i shvatio da su price iz teretane koje sam cuo laz o tribulusu i da ga bilderi najvise koriste kada prestaju sa steroidima.. Znam neke posledice plavog srca.. O zastitama iskreno ne znam mnogo, ali posle svakog obroka pijem casu soka kombinacije 3 narandze 2 limuna, cedjeno sve bez secera cist sok, citao sam da to dodje kao neka mala zastita za organizam.. Plava srca pijem 2 uz dorucak 1 pre treninga, prva nedelja. Drugu nedelju od utorka planiram piti 2 uz dorucak 2 pre treninga i tu stajem, 'stajem' ne stajem da ih pijem vec stajem sa povecavanjem tableta.. Citao sam da bi koriscenje plava srca trebalo da traje od 3-4 nedelje sto cu to i da ispostujem, racunao sam 4 nedelja po ovom planu sto ih pijem to su 90 tablete i tu stajem sa metanom.. Uz metan trenutno ne uzimam nista, razmisljao sam da uzmem kreatin u kombinaciji sa plavim srcom ali sam se razmasio.. Sto se tice Depo i Deka kao sto mi pricaju da je to najbolja kombinacija sa plavim srcem NE PLANIRAM da uzimam NIKAD .. Kada budem popio 90tu tabletu stajem sa metanom i nastavljam da treniram normalno sa kreatinom..
Ako gresim nesto oko unosenja plava srca zamoljavam da me ispravite.. Zelim kao i svako da prodjem bez posledica. Hvala unapred
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #3 poslato: Novembar 04, 2017, 02:44:14 posle podne »

Iščitaj detaljnije o ishrani...

https://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/plan-ishrane-za-pocetnike

https://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/kako-napraviti-plan-ishrane

A jesi upoznat sa zaštitama u toku korišćenja AAS? Inhibitori aromataze? Da nisi možda rešio da kombinuješ i još nešto sa plavim srcima? Nadam se da nisi otišao toliko daleko?

Ne zaboravi da se proces redukcije masnih naslaga svodi da kal. deficit, "potrošnja energije veća od unosa"...a tu je i praćenje, barem okvirno koliko čega unosiš - proteini, hidrati, masti( ono što se stvarno računa)...

Imaš problema sa krvnm pritiskom?
« Poslednja izmena: Novembar 04, 2017, 02:46:41 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2 poslato: Novembar 04, 2017, 02:39:53 posle podne »

Pozdrav druže, drago nam je da si opet sa nama...

Od pojasa nećeš postići željeni efekat...navodno ljudi očekuju to neko lokalno "skidanje masnih naslaga", što je sa pojasem nemoguće - jedino "efekat preznojavanja" i moguća iritacija kože...

Zašto baš dvopek? Zar nema boljih/kvalitetnijih izvora ugljenih hidrata?

Izbegavao bih hidrate u obroku pre počinka - dakle samo proteini visoke biloške vrednosti + zdrave masti...

Plavo srce? Ako se ne varam razmišljao si o treibulusu, a sad pređosmo na androgeno-anabolički steroid(AAS,  nedozvoljeno sredstvo) - metandrostenolon, ako u plavom srcu uopšte i ima istog, jer se dešava da "UG proizvođači" stave "jeftiniji", a "rizičniji" metil-testosteron...

Nisi upoznat sa rizicima upotrebe AAS?

Momče, ne kažu tek tako -STOMAK SE PRAVI U KUJNI, NE U TERETANI...dakle, sva priča o stomaku se svodi na smanjenje masno-vodene izolacije oko istog - kroz korigovanu ishranu i trening...a ako dodamo u obzir da je sa "plavim srcem", najveći dobitak na masi - VODA( retencija vode - aromatizacija), ne mišići, teško da ćeš biti dovoljno efikasan u zacrtanom...

Što se tiče obroka - ispravke...

Obrok 1: jaja + ovsene
Obrok 2: tunjevina + salata od vlaknastog povrća( uz dodatak jabukovog sirća + extra virgin maslinovog ulja)
Obrok 3: Piletina + pirinač + salata od vlaknastog povrća
Obrok 4: Proteinski suplement + banana
Obrok 5: Crveno meso + grašak + salata od vlaknastog povrća
Obrok 5: Mladi sir( do 10% m.m.) + orašasti plodovi

- Smatram da ti je potreban još jedan obrok! ( to smo i dodali)

Ubaci i omega-3 i neki vitaminsko-mineralni kompleks...
« Poslednja izmena: Novembar 04, 2017, 02:45:40 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Shache
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


« Odgovor #1 poslato: Novembar 04, 2017, 12:09:38 pre podne »

Pozdrav, zeleo bi dobiti par saveta oko smanjivanje stomaka..
Ovako, treniram vec dve godine u teretani sa pauzama ali godinu dana aktivno.. Nikada nisam izgledao ono da imam definisano telo da mi se svaki misic vidi, itd.. Iskreno to i ne volim, vise volim masu onako krupno telo.. Tako sam i izgledao, nikad nisam imao veliki stomak pivski vec normalan ravan stomak.. I onda skoro krenem da radim tu uhvati veci posao itd i ja bas nisam imao vremena da treniram i tu krenem da pustam stomak bas.. Vratim se na trening pre 2 meseca i evo vratio sam se kako sam izgledao i to, ali stomak mi je sad bas ono da kazem pivski.. Uzeo sam u PanSport onaj pojas za mrsavljenje nosim ga redovno na svakom treningu.. Prisredio sam malo ishranu imam 5 obroka, izbacio sam hleb umesto njega jedem dvopek, secer sam izbacio skroz..
Evo jedan primer mog obroka:
Obrok 1: 4-5 jaja i tuna sa dvopekom.
Obrok 2: Mleko i ovsene pahuljice.
Obrok 3: Piletina, grasak.
Obrok 4: Banana, sejk..
Obrok 5: Dvopek, neko parce kravljeg sira
E sad ne znam ni sam da li su mi obroci dobri ?
Da li trebam raditi neke vezbe za stomak ( Stomak u teretani nikad nisam radio.. )
(!) - Do sada od suplementacija sam pio protein, kreatin, gejner.. Najduze sam koristio kreatin i koristio sam ga do skoro.. Takodje pre 5 dana sam poceo da uzimam plavo srce..
Zamolio bi da mi neko da neki savet na osnovu ovoga sto sam napisao.. Hvala unapred.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 17 upita.