TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394257 Teme od strane 25002 Članovi Poslednji član: lazic037

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 19, 2024, 06:38:32 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Organska hrana ?  (Pročitano 1050 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2 poslato: Januar 09, 2018, 12:30:45 pre podne »

Eh preobraćeni vegan  ;) Drago mi je zbog toga...

Organski proizvedeno meso( pogotovu juneće) se nekada moglo naći u prodajnim objektima IDEA, ne znam kakva je situacija trenutno...

Što se mesa tiče oslanjam se na rodbinu i "tazbinu" sa sela, koji se trude da "proizvodi od mesa" budu što manje "zatrovani" pomenutim "elementima"...

Problem sa estrogenom? Možemo i o tome detaljnije ako ima vremena u volje za to...? A prolaktin? Progesteron? FSH LH? Testosteron? fT3, fT4, TSH? Policistični jajnici?
« Poslednja izmena: Januar 09, 2018, 12:32:24 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Riri
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: Januar 08, 2018, 04:56:34 posle podne »

Pozdrav svima  :) Ja sam skoro pocela da se hranim zdravije, i malo sam se zabrinula oko hormona i antibiotika koji se daju zivotinjama  :-\ Imam vec problem sa estrogenom, Ne bih da napravim jos veci haos. Moram da jedem vise proteina iz razloga sto sam bila na veganskoj ishrani skoro 4godine i potpuno sam se upropastila psihicki i fizicki .

Da li jedete organsku hranu, zapravo me najvise zanima meso, jer ne volim mlecne proizvode? Ako da - recite mi gde ima da se kupi (u NS-u)  ;D
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.056 sekundi sa 18 upita.