TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396854 Teme od strane 25031 Članovi Poslednji član: SylviaHarr

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 08, 2024, 01:47:31 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta mislite o tome..?  (Pročitano 6902 puta)
marijan1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #11 poslato: Januar 17, 2007, 02:14:05 posle podne »

od pocetka onog starog foruma.......meni cesto brlja komp i ne mogu da se ulogujem pa moram da menjam nick i tako svaki put od pocetka tj od 0 poruka slatih.....glupo mi je da odgovaram svaki put pod drugim nickom ali tu sam i citam

resicu se ja virusa!
« Poslednja izmena: Januar 17, 2007, 02:16:26 posle podne od strane marijan1 » Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #10 poslato: Januar 17, 2007, 02:08:05 posle podne »

od kog pocetka?
i kako imas samo 22 poruke,a?
zabusavas... c c c ...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
marijan1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #9 poslato: Januar 17, 2007, 02:06:49 posle podne »

nisam bas nov,od pocetna sam na forumu ali sam promenio nick ...

kada bi se povecao broj strana bili bi casopis  ,i boljih strucknjaka ima u pansportu,sigurno.....sve sto je pisano u nekim casopisima se procita i ovde na forumu ali mnogi su ograniceni zbog kompjutera..pa ne mogu da se informisu
« Poslednja izmena: Januar 17, 2007, 02:12:50 posle podne od strane marijan1 » Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #8 poslato: Januar 17, 2007, 12:56:06 posle podne »

interasntno je da novi ljudi na forumu uglavnom imaju ovakve i slicne ideje...
nazalost,jos nismo docekali da se jedna od takvih ideja realizuje...  :-[
nadam se da ce sada biti drugacije...   :)
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
mikiveliki
Gost
« Odgovor #7 poslato: Januar 17, 2007, 12:51:09 posle podne »

u opste sam pisao...bitno je da bude neko obican u smislu bavljenja bodybuildingom

mislim da se trziste uglavnom svodi na pocetnike i amatere...pazite,kada tamo bude neki napucani poznati svetski bilder na slici i reklamira glutamin? reci cu,ma FUJ ne zelim biti ovakav ,necu da koristim glutaimin,a nema sansi na nije bio na steroidima...istina je drugacija.....ili kada se pojavi neki izdefinisani maneken uz Animal Cuts i pise budite ovakvi za mesec dana? a kako da budem?

zasto ne ubaciti i sliku malog Stefe tipa pre i posle kada bude napredovao i uz koje preparate ili slike nekog s viskom tezine i kasnijim gubitnkom posle vremena uz pomoc sagorevaca....da se vidi da zaista deluje uz naravno neki opis vezbi i savet ...otkloniti sumnju!

ovo s Kozmom je bila super ideja....ubaciti savet profi coveka s iskustvom ...to je falilo
a tvoji i Danijelini saveti su uvek za pohvalu ...poz

Hvala na pohvalama potrudicemo se da odrzimo ovaj nivo komunikacija sa vama i u narednom periodu
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12894


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Januar 17, 2007, 12:28:25 posle podne »

I meni ovo deluje kao odlicna ideja.Jos samo da se svi sloze i dogovore oko detalja.
Sačuvana
marijan1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #5 poslato: Januar 17, 2007, 12:05:16 posle podne »

u opste sam pisao...bitno je da bude neko obican u smislu bavljenja bodybuildingom

mislim da se trziste uglavnom svodi na pocetnike i amatere...pazite,kada tamo bude neki napucani poznati svetski bilder na slici i reklamira glutamin? reci cu,ma FUJ ne zelim biti ovakav ,necu da koristim glutaimin,a nema sansi da nije bio na steroidima...istina je drugacija.....ili kada se pojavi neki izdefinisani maneken uz Animal Cuts i pise budite ovakvi za mesec dana? a kako da budem?

zasto ne ubaciti i sliku malog Stefe tipa pre i posle kada bude napredovao i uz koje preparate ili slike nekog s viskom tezine i kasnijim gubitnkom posle vremena uz pomoc sagorevaca....da se vidi da zaista deluje uz naravno neki opis vezbi i savet ...otkloniti sumnju!

ovo s Kozmom je bila super ideja....ubaciti savet profi coveka s iskustvom ...to je falilo
a tvoji i Danijelini saveti su uvek za pohvalu ...poz
« Poslednja izmena: Januar 17, 2007, 02:04:15 posle podne od strane marijan1 » Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #4 poslato: Januar 17, 2007, 11:52:37 pre podne »

ma bitno je da se mi slazemo...  ;)
gavranac nema izbora...  ;D
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
mikiveliki
Gost
« Odgovor #3 poslato: Januar 17, 2007, 11:46:26 pre podne »

Ideja je vise nego odlicna i sto se tice mene ja se tu slazem!!

Evo predlazem da ja budem taj koji ce Gavranca intervjuisati, vama preneti to u obliku txt-a, organizovati slikanje za njega u teretani i sve ostalo sto je potrbno za jednu takvu pricu.

Ipak postoji jedan vrlo vazan detalja u vezi svega toga  a to je da uredjivacku politiku biltena od 1.2.2007. necu vise voditi ja kako prelazim na neke druge zadatke pa cu ovu vasu ideju morati preneti ljudima koji ce nastaviti rad na biltenu ovoga puta bez mog prisustva.. da i pitanje je da li se drug Gavranc uopste slaze sa svim ovim???
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #2 poslato: Januar 17, 2007, 11:27:25 pre podne »

heh,odlicna ideja.
vrlo kreativno...
zalepicu njegovu sliku u tom slucaju kao posteru sobu,pa neka bude ljubomoran ko hoce,pocev od mog momka pa redom svi ostali....  :D  ;)
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
marijan1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #1 poslato: Januar 17, 2007, 11:13:26 pre podne »

 . .da u sledecem biltenu na jednoj od strana bude postavljena slika Gavranca ,kao amatera, momka iz drustva i bude pisano na temu njegovog iskustva s pansport preparatima kome su pomogli..njegov pocetak,saveti i td...ja licno mislim da bi bilo lepo ... :)


nestace sumnje "da li smem?" kada se vidi takav momak....vredi....sta kazes Miki ?!

Gavranac?  8)

p.s. ne moras da poziras,bitno je nesto drugo,razumes
« Poslednja izmena: Januar 17, 2007, 11:36:06 pre podne od strane marijan1 » Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.143 sekundi sa 17 upita.