TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 07:06:01 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Op trt neće dalje više...  (Pročitano 1828 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #19 poslato: Januar 27, 2018, 11:42:36 pre podne »

Ova tema je otišla u sasvim drugom smeru i iz tog razloga je zaključavam.
Kao Administrator foruma ne dozvoljavam vređanje i omalovažavanje nikoga iz pansport tima.
Shodno tome svaka tema,komentar i bilo šta što je neprilagođeno pravilniku foruma Pansporta biće obrisano ili zaključano.
Hvala na razumevanju.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16676


« Odgovor #18 poslato: Januar 26, 2018, 10:51:45 posle podne »

I ja bih se složio sa nekim stvarima koje su ti već napisane. Moraš raditi i trening nogu i to da odvojis jedan poseban trening samo za njih. Ako u teretani nemaš sprava ili na primer postoji neka povreda koja te ogranicava, napišeš u čemu je problem i mi ćemo naći rešenje za tvoj trening i preporučićemo ti vežbe za koje možes da radiš.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16676


« Odgovor #17 poslato: Januar 26, 2018, 10:48:12 posle podne »

Bavaništanac ako ti je stvarno potrebna pomoć, najbolje da preskočimo bilo kakvu raspravu i da lepo iskomentarisemo sta trebas menjati u ishrani i treningu. I ja mislim da si preterao sa komentarom, kada ti neko napiše komentar i da neki savet a ti nisi zadovoljan odgovorom možeš jednostavno da preskočiš i ništa ne odgovoriš ili se čisto iz nekog postovanja zahvališ na pomoci i poslusaš mišljenje nekog drugog za kog mislis da je u pravu.
Sačuvana
Bavaništanac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 119


« Odgovor #16 poslato: Januar 26, 2018, 08:33:33 posle podne »

Hvala Slaviša na komentaru, nema potrebe da se izvinjava samo neka promeni ponašanje ako želi da dobije savet i pomoć od bilo koga iz tima a i uopšteno sa foruma.
Niko neće dati savet i pomoć posle takvog drskog ponašanja.

Niko nije ovde drzak,oni momci imaju znanje a ti si neznalica.Normalno je da te brane jer si ušao u njihov krug pa nece te kude a mene brane.
Ja sam samo potrosac Pan Sporta i nista vise al ako takve neznalice ulaze u tim menjam dobavljača.
Sačuvana
Bavaništanac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 119


« Odgovor #15 poslato: Januar 26, 2018, 08:31:53 posle podne »

Uuuuuu Pansportaši se udružili,normlano da će branite svog al on za razliku od vas nema pojma zaista što se dalo videti.
Svaka čast Vama Slaviša i Miletiću Vas dvoje imate znanje al ovaj dečko koj je postao deo tima vašeg nema pojma,stoga ni nemam obavezu neznalici takvoj da se izvinjavam za njegovo neznanje,
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16676


« Odgovor #14 poslato: Januar 24, 2018, 10:24:24 posle podne »

Ako se dobro sećam mislim da nas je taj lik i ranije zezao sa svojim postovima pa zato ja nisam ni hteo da se uključujem u ovu temu.
Sačuvana
Maksim Trzin
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 946


« Odgovor #13 poslato: Januar 24, 2018, 03:37:58 posle podne »

Hvala Slaviša na komentaru, nema potrebe da se izvinjava samo neka promeni ponašanje ako želi da dobije savet i pomoć od bilo koga iz tima a i uopšteno sa foruma.
Niko neće dati savet i pomoć posle takvog drskog ponašanja.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #12 poslato: Januar 24, 2018, 10:35:20 pre podne »

Molim bez neprilagođenih reči i uvreda na forumu.
Svako ko je u Pansport timu nije dzaba ovde na forumu i ima znanje.
Svaki član tima želi nesebično da pomogne i to treba poštovati.
Forum služi za razmenu mišljenja ali kulturnog.
Hvala na razumevanja.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #11 poslato: Januar 24, 2018, 12:36:49 pre podne »

Bavaništanac...

Ovo nije korektno sa tvoje strane, pripazi na izražavanje...ako neко ima dovoljno znanja i iskustva i zna o čemu priča to je Maxim...

A pisali mi o ishrani, zdravlju, davali savete oko "grčeva", ali nekako ima tu dosta otpora sa tvoje strane, što ti samo šteti...

Jako tvrdoglavo pristupaš "materiji", nemaš strpljenja za dobronamerne kritike...predlažem javno izvinjenje Maximu, pa da nastavimo sa konstruktivnim savetovanjem...
« Poslednja izmena: Januar 24, 2018, 01:09:19 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
MarkoRR
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #10 poslato: Januar 23, 2018, 10:18:25 posle podne »

Ne radis noge jer nema sparav a cucanj ne smes?  ;D

I ti druze Maksimu govoris kako nema pojma koji je osvojio kod nas sve sto moze da se osvoji, plus 5i u svetu u svojoj kategorili?  ;D

Svasta covek i da procita na netu...
Sačuvana
Maksim Trzin
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 946


« Odgovor #9 poslato: Januar 23, 2018, 09:16:49 posle podne »

Prelistao sam teme koje si otvorio i mogu reći da imaš vrlo malo znanje o materiji u koju si se upleo Bavaništanac Bruce Willisu.

Ako ne možeš da primaš kritike i savete, ne znam zbog čega otvaraš teme i postavljaš pitanja.

Slaviši nisi odgovorio koji je odnos makronutrijenata koje unosiš (jer verujem da ne znaš, jer ne računaš, a ni ne znaš šta su makronutrijenti u ishrani) zato malo prelistaj forum i edukuj se, ima vrlo lepo objašnjeno sve. Posle toga se vrati na ovu temu pa pročitaj opet odgovore koje sam ti poslao.

Sve najbolje,
Maksim
Sačuvana
Bavaništanac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 119


« Odgovor #8 poslato: Januar 23, 2018, 05:53:31 posle podne »

Sve dok si ti taj koji traži savet nisam ja taj koji nema pojma ili ne čita sve..bez uvrede ;)

Bolje kucaj da vidiš koje vežbe postoje za mišićne partije koje sam ti naveo da su ti nepostojeće u treningu i koje možeš da radiš u uslovima koje imaš, ima ih poprilično.

Imaš mnogo nepreciznosti i propusta i u ishrani i u treningu i na tvome mestu bih usvajao svaki dobijeni savet ovde bez obzira prija li to tvojim ušima ili ne.

Nemaš ti pojma kao što sam napiso već,čisto da napišeš neku glupost...
Sačuvana
Maksim Trzin
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 946


« Odgovor #7 poslato: Januar 23, 2018, 02:05:01 posle podne »

Sve dok si ti taj koji traži savet nisam ja taj koji nema pojma ili ne čita sve..bez uvrede ;)

Bolje kucaj da vidiš koje vežbe postoje za mišićne partije koje sam ti naveo da su ti nepostojeće u treningu i koje možeš da radiš u uslovima koje imaš, ima ih poprilično.

Imaš mnogo nepreciznosti i propusta i u ishrani i u treningu i na tvome mestu bih usvajao svaki dobijeni savet ovde bez obzira prija li to tvojim ušima ili ne.


Sačuvana
Bavaništanac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 119


« Odgovor #6 poslato: Januar 23, 2018, 01:34:27 posle podne »

Što se tiče treninga...

Trening nogu ne postoji, a to utiče i na napredak celokupnog tela. Noge su pola tela, Za gonji deo tela odradiš 20 vežbi nedeljno a za donji deo 1 vežbu.
Trening zadnje glave ramena ne postoji u treningu ramena, a preko 13 serija za prednji deo ramena.
Trening trapeza ne postoji.

Ne postoje sprave za noge...Čučnjeve ne smem još uvek da radim,vežbe za trapez radim na lat mašini i podizanjem sipke u visini brade (zaboravio sam ime vezbe al sam je napiso da je radim) Bez uvrede al il nemaš pojma il ne citas sve 😉
« Poslednja izmena: Januar 23, 2018, 01:37:16 posle podne od strane Bavaništanac » Sačuvana
Maksim Trzin
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 946


« Odgovor #5 poslato: Januar 23, 2018, 12:33:40 posle podne »

Što se tiče treninga...

Trening nogu ne postoji, a to utiče i na napredak celokupnog tela. Noge su pola tela, Za gonji deo tela odradiš 20 vežbi nedeljno a za donji deo 1 vežbu.
Trening zadnje glave ramena ne postoji u treningu ramena, a preko 13 serija za prednji deo ramena.
Trening trapeza ne postoji.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.092 sekundi sa 18 upita.