TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 06:01:18 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: trbusni misici!  (Pročitano 2990 puta)
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #8 poslato: Januar 26, 2007, 09:42:15 posle podne »

Na onoj kosoj klupi za trbushnjake, namestish se tako da ti celo telo stoji okrenuto u stranu i onda se dizesh ka gore.Auu ovo ni ja posle mog objasenja ne bi znao da uradim, ali ako si ukapirao videcesh da je ekstra vezba
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #7 poslato: Januar 24, 2007, 08:51:33 posle podne »

Mada nikad nisam vezbao ove spoljasnje...Koja mi je najbolja vezba za to?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #6 poslato: Januar 24, 2007, 08:51:06 posle podne »

Ja jednom u dva meseca uradim cetri serije i stomak ko bog
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Viktor Becar
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 210

« Odgovor #5 poslato: Januar 23, 2007, 05:47:15 posle podne »

Trbusnjaci i donji misici leldja su stbovi koji drze gornji deo tela i mnogo uticu na drzanje, hod i na sve ostalo. Za trbusnjake vazi isto kao i za svaku drugu grupu misica da moras raditi razne vezbe i da menjas trening. Nije dovoljna samo jedno vezba za jake trbusnjake. To ti je isto kao kada bi radio samo bench za grudi. Postoji mali milion vezbi za trbusnjake i donji deo ledja i trudim se da ih stalno menjam. Tacnije ubacujem ih izmedju serija pri kraju treninga i to izgleda kao hiit trening da se maksimalno iscrpim na kraju.
Sačuvana
x frame
Gost
« Odgovor #4 poslato: Januar 22, 2007, 02:23:46 posle podne »

da li je dovoljno raditi samo rimsku klupu posle celog treninga tegovima...sta Vi radite jos,ako?

vecina se po'grbavi od trbusnjaka (kada se zategnu u predelu stomaka) ,zanima me kako to ispravitii...?


 


 Nije dovoljno raditi samo rimsku stolicu moras raditi vise vezbi za trbusnjake . Sto se tice "grbavljenja" ako mislimo na isto ( bol u donjim ledjima ) ; taj bol se javlja iz jednog prostog razloga a to je sto 90% ljudi jako retko ili uopste ne vezba ovaj vazan predeo ledja. Jako dobra vezba za ovaj deo ledja je vezba koja se na eng.jeziku zove good mornings ( nadji negde na netu slike izvodjenja vezbi nemam nameru da objasnjavam sada ) i naravno mrtva dizanja .
Hiperextenzije je isto dobra vezba ( za pocetak mozda i najbolja )

  Sto se tice mrtvih dizanja najtopliji savet prvo nauci da je vezbas pravilno ( ako vec nisi do sada )
  Vazi isto i za good mornings.
  Zdravo!
Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #3 poslato: Januar 21, 2007, 09:38:26 posle podne »

mnoge varijacije na klupi, a kad neko zaglavi na trbusnjacima na istoj onda na onoj klupi od sprave za zadnju lozu, odradim donje pa odmah gornje, neka mini superserija  :)
a dobra je mnogo vezba da se rukama okacis na sipku za zgibove, ucvrsis gornji deo tela i polako podizes noge, ali pazi da se ne zaljuljas.
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #2 poslato: Januar 21, 2007, 07:49:12 posle podne »

Jedinu vezbu koju ja radim je sa kablovima za triceps potisak(okacis gore v sipku,zaglavis nad glavom ruke,kleknes i telom napred i samo gori stomak)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
marijan1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #1 poslato: Januar 21, 2007, 05:45:04 posle podne »

da li je dovoljno raditi samo rimsku klupu posle celog treninga tegovima...sta Vi radite jos,ako?

vecina se po'grbavi od trbusnjaka (kada se zategnu u predelu stomaka) ,zanima me kako to ispravitii...?

« Poslednja izmena: Januar 21, 2007, 05:47:30 posle podne od strane marijan1 » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.129 sekundi sa 17 upita.