TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 11:34:03 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija suplemenataImam  (Pročitano 1889 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #6 poslato: Mart 29, 2018, 10:02:19 posle podne »

Iskreno ja ne uzimam cist arginin tako da ti ne mogu dati neku ličnu preporuku ali svakako bi svaki od njih trebao da odradi svoj posao. Ja najčešće uzimam samo No reaktor pre treninga a kreatin uzimam sa proteinom nakon treninga, baš kao što ti je Slaviša predložio.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #5 poslato: Mart 29, 2018, 03:09:06 pre podne »

Pa malo pažljivije interpretijamo napisano  ;)

Opet kažem, obratimo pažnju na sadržaj kreatina u suplementima...

Većina popularnih NO-reaktora nema više od 5 gr kreatin-monohidrata i "analoga"; eventualno 1-1,5 gr kreatin monohidrata po merici, tako da pošto se "NO" uzima pre treninga, doza pre treninga se može preskočiti, pošto već sam suplement sadrži dovoljno kreatina...

Dakle, subjektivna i objektivna procena "doze"  ;)

Ako mene pitaš, jednostavno, a delotvorno( po pitanju preporuke)... https://www.pansport.rs/transportni-sistemi-i-no-reaktori/super-nova?sku=1065

Bez citrulina?  :o
Sačuvana
jdbmm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #4 poslato: Mart 28, 2018, 10:39:26 posle podne »

Znaci nema brige sto se tice kreatina u NO reaktorima (nekada je i to mix raznoraznih vrsta kreatina) i Kre Alkalyna. Mogu normalno da uzimam 2 kapsule pre i 2 posle treninga i da pritom dodam i NO reaktor sa kreatinom monohidratom u sastavu?

@Miletic Dusan - sta se sa ovog linka pokazalo kao najbolje u praksi?

@Slavisa Stojic - naravno da moze preporuka :) Citajuci raznorazne tekstove primetio sam da najbolji pump daje Citruliline Malate. Da li je to stvarno tako?
Se u svemu neki NO koji sadrzi kombinaciju Beta Alanina, Taurina i elemenata za pum ...
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #3 poslato: Mart 28, 2018, 10:10:42 posle podne »

Plašiš se predoziranja kreatinom?

Svakako da je razlika između "leka i otrova" - doza, ali ne bi trebalo preterano brinuti, pogotovu ako nema nekih zdravstveno ograničavajućih faktora...

Uvek obrati pažnju na sadržaj kreatina u suplementima koje koristiš...budi dovoljno dobro hidriran...ciklično uzimaj kreatin...

Što se tiče pitanja koji od reaktora daje bolji pump, krajnje subjektivno...e sad ako pitaš za preporuku konkretnog suplementa, to je nešto sasvim drugo  ;)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #2 poslato: Mart 28, 2018, 03:13:40 posle podne »

Zasto ne bi smeo, ja uvek kombinujem No reaktor sa kreatinom. Tako ako ti je samo do pumpe mozes uzeti :

https://www.pansport.rs/transportni-sistemi-i-no-reaktori/preparati-na-bazi-arginina
Sačuvana
jdbmm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #1 poslato: Mart 28, 2018, 12:10:46 pre podne »

Pitanje bi bilo sledece: Trenutno koristim Whey, BCAA+Glutamine+Taurine kombinaciju, Aminokiseline i  Kre Alkalyn.
Hteo sam da ubacim i neki NO reaktor *Sim free da pojacam pump, neki koji sadrzi kombinaciju Citruliline Malate,HydroMax,
Agmatin sulfate, Nitrosigine, ali bez kofeina i kreatina.
E sada, uglvanom svi sadrze u sebi kreatin, pa ne znam da li smem da kombinujem sa Kre Alkalynom?

Koji od reaktora daje najbolji pump?

Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.11 sekundi sa 17 upita.