TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395139 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 11:10:02 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Gubljenje misicne mase..  (Pročitano 2232 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #13 poslato: Maj 06, 2018, 08:16:13 pre podne »

Svako od nas ima formulu svog uspeha koje se drži.Suplementi pomažu ali nisu svemoćni I treba biti realan u očekivanjima.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #12 poslato: Maj 06, 2018, 03:54:00 pre podne »

Slažem se sa Stamenom...ali svakako da vitaminsko-mineralni kompleksi i omega-3 mogu biti dobar izbor u fazi oporavka...

Više bih se koncipirao na sređenu ishranu( kvalitet, raznovrsnost, izbalansiranost)...
Sačuvana
Stamen Randjelovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3698


« Odgovor #11 poslato: Maj 05, 2018, 05:59:20 posle podne »

Sto se mene tiče dok se oporavljaš, ne moraš ništa da koristiš. Ostavi sve za kada se vratiš na trening a sada povedi računa više o samoj ishrani. Ne vidim poentu uzimanja bcaa i glutamina dok ne treniraš. Lično koristim pomenute suplemente ali samo prilikom dugačkih i intenzivnih treninga.
Sačuvana
mixa995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 94

« Odgovor #10 poslato: Maj 05, 2018, 07:18:14 pre podne »

Hocu .A Sto se suplemenata tice , da li da nastavim da ih koristim ili ne ? Bcaa prventveno jer sam trenutno u fazi praznjenja sto se kreatian tice.
Mozes. Ujutru kada ustanes i uvece posle obroka tj pred spavanje. Glutamin+bcaa
Sačuvana
Progress is Progress No Matter How Small
Stefan975
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 64

« Odgovor #9 poslato: Maj 04, 2018, 11:20:47 posle podne »

Hocu .A Sto se suplemenata tice , da li da nastavim da ih koristim ili ne ? Bcaa prventveno jer sam trenutno u fazi praznjenja sto se kreatian tice.
Sačuvana
Stamen Randjelovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3698


« Odgovor #8 poslato: Maj 03, 2018, 04:45:59 pre podne »

Mislim da neces izgubiti ništa za tih mesec dana odmora sem mozda malo na volumenu mišica ali bice sve ok kada kreneš ponovo. Nemoj samo za vreme oporavka da nabacis koji kg nepotrebne masne mase zato povedi malo racuna o ishrani za vreme odmora.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #7 poslato: Maj 02, 2018, 09:13:05 posle podne »

Ja verujem da će ti prijati tih mesec dana pauze i da će pozitivno uticati na tvoj napredak ako posmatramo malo duzi period.
Sačuvana
Stefan975
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 64

« Odgovor #6 poslato: Maj 02, 2018, 04:58:23 posle podne »

To je fora sto mene psiholoski ubija..  Jer sam sebi stvorio da kazem radnu naviku sto se tice treninga.  Inace hvala na savetima.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #5 poslato: April 30, 2018, 03:28:19 pre podne »

Ispoštuj savete lekara...oporavi se kako treba, a manje se opterećuj nepotrebnim stvarima...

Pun oporavak = povratak na pravi način = Pun napredak

Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #4 poslato: April 30, 2018, 12:01:03 pre podne »

Ja sam pravio pauze i po godinu dana zbog povreda, prvih meseca dana je najteze bilo ali više psihološki, a posle 3 meseca sam povratio snagu na staro čak sam bio i jači jer je sam bio svez i odmoran za trening.
Ne moraš da brineš, slobodno napravi pauzu jer mesec dana nije puno.
Sačuvana
Stefan975
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 64

« Odgovor #3 poslato: April 28, 2018, 10:15:31 posle podne »

na primer ja bench nema sanse da radim,probao sam boli bas previse.. Ruke mogu da radim , noge takodje.. ali grudi nema sanse..Zanima me da li cu izgubiti prevse misicne mase za tih mesec dana recimo? verovatno su i neki od vas pravili pauze zbog povreda i slicno
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #2 poslato: April 28, 2018, 09:44:08 posle podne »

Iskreno jedan moj klijent je sad skoro polomio rebro ali je nastavio sa treninzima, smetalo mu je da radi zgibove i slicne vezbe za ledja, cucanj je mogao da radi sa manjim tezinama a ostale vezbe sasvim normalno tako da nije pravio pauzu i sada je sve ok. Inače taj klijent je doktor(ortoped) tako da sam ja prihvatio da nastavimo sa treninzima jer on sigurno bolje zna da li moze da trenira ili ne. Kao što si ti i rekao, trebalo mu je mesec dana da se oporavi ali je trenirao.
Sačuvana
Stefan975
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 64

« Odgovor #1 poslato: April 28, 2018, 04:25:51 posle podne »

Poz ljudi nedavno sam doziveo naprsnuce rebra i nisam u mogucnosti da vezbam sigurno narednih meseca dana .Sto me iskreno ubija u pojam , jer sam ja od oktobra do sada uspeo da smrsam nekih 20 kg (sa 110  na 89 ),nabacio sam lepo i misicnu masu i sada mi se desila ova nezgoda.. Mene zanima koliko je uopste potrebno da se izgubi ta misicna masa koja je dobijena samo prirodnim putem /Treba mi bilo kakv odgovor/savet u vezi ovoga jer sam ja jos uvek da kazemo ''pocetnik''. Takodje me zanima da li da nastavim da pijem BCAA i kreatin ?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.093 sekundi sa 17 upita.