TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 10:34:25 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Aleksandar Terzić - Profesionalni MMA borac - PANSPORT TEAM  (Pročitano 1447 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #6 poslato: Maj 22, 2018, 09:13:58 posle podne »

Pozdrav, dobro došao u tim :)
Sačuvana
Nemanja_Nikolic_MMA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 353


« Odgovor #5 poslato: Maj 22, 2018, 11:44:56 pre podne »

Dobro dosao Aco 😊 Sjajno pojacanje za Pansport,sad cemo imati puno zajednickih tema na forumu 💪
Sačuvana
Aleksandar Terzic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


Profesionalni MMA borac

« Odgovor #4 poslato: Maj 20, 2018, 12:00:38 posle podne »

Fearless :)

Sto se DIF-a tice, mislim da nisam pogresio sto sam ga upisao. Ja sam na strukovnim studijama, smer kondicija i tokom studiranja se najvise izucava kondicijska priprema sportista ali i rekreativaca, dok su akademske studije vise fokusirane na rad u obrazovnom sistemu, ali naravno nije nuzno raditi u prosveti. Dobra stvar je ta ako si profesionalni sportista, fakultet odobrava kategorizaciju odnosno izostanke do 50% od predavanja i vezbi, sto je ogroman benefit. Sto se posla tice, to je vrlo individualno i sve zavisi od tvog kvaliteta, znanja i zelje za radom. Dif je jedna lepa i zdrava prica ukoliko covek gaji afinitete prema sportu i sportskoj nauci. Nadam se da sam bio od pomoci :)
Sačuvana
" Nepobedivost leži u odbrani. Mogućnost pobede leži u napadu. " - Sun Tzu
Fearless
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162


« Odgovor #3 poslato: Maj 19, 2018, 10:53:46 posle podne »

Sta mislis o DIF-u, i kako je sa njime u Srbiji oko posla ... Moze li se nesto više zaraditi sa njim pa čak i da odes malo dalje na doktorske studije ili nesto radi toga .. ?

Ima li sta bolje za upisati ako se zanimas za sport,treniranje itd itd ? :)

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока

Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Maj 19, 2018, 03:00:11 posle podne »

Pozdrav Aleksandre..
Dobro došao u Pansport team.
Sačuvana
Aleksandar Terzic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


Profesionalni MMA borac

« Odgovor #1 poslato: Maj 19, 2018, 08:59:44 pre podne »

Pozdrav za sve članove foruma  :) 
Od nedavno sam član Pansport tima te mi je ukazana velika čast da se nadjem medju vama. Moje ime je Aleksandar Terzić, profesionalni sam MMA borac, apsolvent Fakulteta za Sport i Fizičko Vaspitanje i personalni fitness i kondicioni trener. Imam 23 godine i dolazim iz Pančev, trenutni sam šampion German Pro League-a u perolakoj kategoriji i privremeni šampion iste organizacije u lakoj, trenutno brojim pro skor od 6 pobeda i jednog poraza. Interesujem se za prvenstveno za sportsku nauku i sebe vidim kao sportskog radnika nakon završetka profesionalne karijere. Ukoliko ste raspoloženi možemo razgovarati o kondicijskoj pripremi, kao i o načinu ishrane profesionalnih sportista, ali i psihološkom momentu u borilačkim sportovima. Ukoliko imate neka pitanja vezana za borilački sport i sve prethodno navedeno, rado ću Vam odgovoriti i potruditi se da Vam dam relevantne odgovore na Vaša pitanja.
Svako dobro!
« Poslednja izmena: Maj 19, 2018, 03:02:18 posle podne od strane Zoltan Kozma » Sačuvana
" Nepobedivost leži u odbrani. Mogućnost pobede leži u napadu. " - Sun Tzu
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 18 upita.