TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 07:46:23 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc  (Pročitano 2107 puta)
TheLittleTortillaBoy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

Mess with the best, Die like the rest!

« Odgovor #10 poslato: Februar 15, 2007, 07:35:49 pre podne »

Hvala Mare, a jel znas mozda neke vezbe za ledja?
Sačuvana
Ne dozvolite da vas zivotne okolnosti obeshrabre. Svako ko je uspeo u zivotu morao je od necega da pocne.
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #9 poslato: Februar 14, 2007, 11:48:36 pre podne »

svaki dan naravno, kao dodatak dobroj ishrani.
a najvise u pwm (neposredno posle treninga) sa dextrozom.
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
TheLittleTortillaBoy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

Mess with the best, Die like the rest!

« Odgovor #8 poslato: Februar 14, 2007, 11:05:19 pre podne »

Pozdrav svima,
jel proteini treba da se piju svaki dan ili samo onim danima kojim idemo u teretanu?

Hvala
Sačuvana
Ne dozvolite da vas zivotne okolnosti obeshrabre. Svako ko je uspeo u zivotu morao je od necega da pocne.
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #7 poslato: Februar 12, 2007, 11:04:50 posle podne »

I sta da ti kazem,bez eksperimentisanja raznih vezbi nema ni misica,saznaj sta ti godi i ima da rastes
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #6 poslato: Februar 12, 2007, 11:03:57 posle podne »

    2 dan noge, baziraj na cucnjevima,i mrtvim vucama naravno lagane tezine da se ne povredis u pocetku,radi leg curl i noznu ekstenziju kao zavrsne vezbe,listove radi 4 serije za sto krace vreme,znaci cim prodje ono gorenje u njima odma druga serija



3 dan odmor


4.dan ledja biceps probaj razna veslanja za ledja ne ogranicavaj se na lat masinu,radi zgibove
                biceps radi  6 serija sa dvorucnom sipkom,to ti je osnova za bidzu!
               I kao i ostalo probaj razne stvari,nesto sto godi drugom ne mora i tebi.


5 dan ramena trapez,radi potiske bucicama i izbegavaj potisak iza vrata za pocetak,radi sve tri glave deltoida,znaci lateralno,prednje i zadnje dizanje bucica.


Za trapez uzmi dve teske bucice i slezes ramenima,mozes kasnije i sa dvorucnim iza ledja i napred

6,7 dan odmor
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Peraa84
Gost
« Odgovor #5 poslato: Februar 12, 2007, 10:49:53 posle podne »

mozel jos 2 dan 3 i koliko treba jos :P mozda sam malo dosadan al sacu :P kad ne znam
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #4 poslato: Februar 12, 2007, 10:47:24 posle podne »

1, dan grudi triceps(trbusnjaci)

   Kosi benc 4 serije                   tridza:Uski benc 4 serije
   Ravan benc    4 serije             Jednorucna triceps extenzija  4 serije
   Letenje buckama  4serije        triceps potisak na lat masini   4 serije

Ponavljanja drzi izmedju 8-12 uprvih par meseci


   
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Peraa84
Gost
« Odgovor #3 poslato: Februar 12, 2007, 10:39:33 posle podne »

e sad jel moze neko ljubazan da napise ono lupam sad

I dan grudi biceps
grudi:
bench press
kosi benc... pa koliko serija i koliko puta i koliko dana i koje misicne grupe to mi treba posto nisam iskusanu tome i ne znam jos sve vezbe i sprave i ne razumem se u ponavljanja meni treba definicija a mozda i ovom covi pomognete moze i da stavite koliko ponavljanja ide za masu samo molim one koji su voljni da pomognu!Hvala puno!:P
Sačuvana
DrugacijiOdOstalih
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 206

« Odgovor #2 poslato: Februar 05, 2007, 07:39:17 posle podne »

Prvo 5-6 vezbi po 4-5 serija po misicnoj grupi je najblaze receno malo preterivanje.E sad koliko ces cesto raditi jednu misicnu grupu ili misic i koliko ces serija raditi ukupno za njih zavisi od tebe.Zavisi koliku ti se brzo misici oporavljaju od treninga a sa druge strane moras da provalis sam sta ti daje najbolje rezultate.Savetovao bih ti da po misicnoj gupi radis 12-20 serija u 3-5 vezbi,a za biceps i triceps po 8-12 serija rasporedjene u 2-3 vezbe.Jednu misicnu grupu mozes da treniras jednom nedeljno kao sto ti je vec savetovano,ja uglavnom tako radim poslednjih godina jer mi tako odgovara.I samo za kraj da ti napomenem da ovo sto sam ti napisao treba da ti bude samo polazna tacka, vremenom treba sam da modifikujes svoj trening da izgleda onako kao tebi najvise odgovara i da ti daje najbolje rezultate.
Sačuvana
Been constantly so frustrated i've moved mountains with less ! When i channel my hate to productive i don't find it hard to impress !!!
Brutus
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #1 poslato: Februar 05, 2007, 07:02:15 posle podne »

Pozdrav..
Relativan sam pocetnik u ovim vodama pa mi za pocetak treba savet u vezi treninga u teretani.Jedan lik mi kaze da je bolje da radim jednu misicnu grupu po treningu(npr. ponedeljak-grudi,utorak- ledja...),tj. jedna grupa misica jedan dan nedeljno al da bude "do pucanja",5-6 vezbi,4-5 serija itd.Iako sam bio pripadnik dva put nedeljno jedna misicna grupa,sada sam u nedoumici kako dalje.Treba mi za snagu i masu.Idem nedeljno 4 puta i za sada ne pijem nista od suplemenata.Visok sam 190cm,100 kg i ne idem prvi put u teretanu.Koliko misicu dam odmora,pa da ga ubijem...Hvala unapred na bilo kakvom savetu
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.131 sekundi sa 17 upita.