TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397226 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 07:20:51 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: PIVO,RAKIJA,VINJAK,KONJAK NOS PATOS!  (Pročitano 41442 puta)
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #129 poslato: Mart 11, 2007, 08:41:07 posle podne »

ljudi meni je momak prisao tako sto mi je platio pice...
i zajedno smo vec (ili tek) 4,5 godine...
ne valja sve globalizovati...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Viktor Becar
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 210

« Odgovor #128 poslato: Mart 11, 2007, 04:29:34 posle podne »

Takodje istina, u stvari toga ima svuda, ali bas ovako ocigledno i sa namerom ne mogu da verujem!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12922


Never give up!

« Odgovor #127 poslato: Mart 11, 2007, 11:11:27 pre podne »

Sto se placanja tice potpuno se slazem da je glupost to raditi sem ukoliko niste u drustvu devojaka koje vam znace.A sto se tice onog lokala...pa tamo je to ocigledno.Medjutim ima toga dosta i na ostalim mestima ali to saznate tek kad pridjete odredjenim devojkama.
Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #126 poslato: Mart 11, 2007, 10:52:36 pre podne »

kilkeni mi je bolji od ginisa, ne sakam tamno pivo.
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
kum
Gost
« Odgovor #125 poslato: Mart 09, 2007, 01:16:59 posle podne »

SLAZEM SE SA SVIMA U VEZI SA MESTIMA ZA IZLASKE A IMAO SAM JEDNO VREME ISTU RUTU KAO FANATIC ALI ONAJ GILARDINO, JA CU TAMO BOMBU DA BACIM, KADA SAM CUO REKLAMU HTEO SAM DA VRISTIM. REKLAMA IDE NESTO BLA BLA BLA DODJITE KOD NAS I BUDITE IZNAD SVIH, BLA BLA. SNOBOVI OBICNI VIDEO SAM DEVOJKE KOJE IZLAZE TAMO I VISI IM CENA SA UVETA I STA MOZES DA DOBIJES ZA KOJE PARE, MA STRASNO SNOBOVSKO MESTO. DVA VRABCA ISTO TAKO, CEKAJU DEVOJKE DA IM OBRNES DON PERINJON IZ 1372 A ONDA RADI STA OCES OTPRILIKE. DOBRO DA TI NE DAJU FISKALNI RACUN ZA PRUZENE USLUGE.

slazem se ono za bombu...
Sačuvana
x frame
Gost
« Odgovor #124 poslato: Mart 09, 2007, 11:25:20 pre podne »

A u bogte danas me svi nesto ispravljaju, znam kako se pise i cita ali valjda ste skontali sustinu. Fora je u tome sto se one loze da im neko plati cugu i to im imponuje a ja bi ih sve pod led, salim se. Nek plati ona meni pice ili protein. Mrzim sponzoruse.

 Shvatili smo poentu , nevolis sponzoruse , obozavas dom perinjon iz 1372, volis da ti zene placaju pice i whey i nevolis kad te ispravljaju u pisanju
« Poslednja izmena: Mart 09, 2007, 11:27:15 pre podne od strane x frame » Sačuvana
Viktor Becar
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 210

« Odgovor #123 poslato: Mart 09, 2007, 11:16:46 pre podne »

A u bogte danas me svi nesto ispravljaju, znam kako se pise i cita ali valjda ste skontali sustinu. Fora je u tome sto se one loze da im neko plati cugu i to im imponuje a ja bi ih sve pod led, salim se. Nek plati ona meni pice ili protein. Mrzim sponzoruse.
Sačuvana
x frame
Gost
« Odgovor #122 poslato: Mart 09, 2007, 10:46:50 pre podne »

SLAZEM SE SA SVIMA U VEZI SA MESTIMA ZA IZLASKE A IMAO SAM JEDNO VREME ISTU RUTU KAO FANATIC ALI ONAJ GILARDINO, JA CU TAMO BOMBU DA BACIM, KADA SAM CUO REKLAMU HTEO SAM DA VRISTIM. REKLAMA IDE NESTO BLA BLA BLA DODJITE KOD NAS I BUDITE IZNAD SVIH, BLA BLA. SNOBOVI OBICNI VIDEO SAM DEVOJKE KOJE IZLAZE TAMO I VISI IM CENA SA UVETA I STA MOZES DA DOBIJES ZA KOJE PARE, MA STRASNO SNOBOVSKO MESTO. DVA VRABCA ISTO TAKO, CEKAJU DEVOJKE DA IM OBRNES DON PERINJON IZ 1372 A ONDA RADI STA OCES OTPRILIKE. DOBRO DA TI NE DAJU FISKALNI RACUN ZA PRUZENE USLUGE.

 Nikad im ne plaćaj pića , ne gledaju one na to kao na neki gest smekera , vec kao ...ne smem ni da kazem
 Valjda sam razumeo sta si hteo reci
 Inace kaze se  DOM perinjion
Sačuvana
Viktor Becar
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 210

« Odgovor #121 poslato: Mart 09, 2007, 10:31:44 pre podne »

SLAZEM SE SA SVIMA U VEZI SA MESTIMA ZA IZLASKE A IMAO SAM JEDNO VREME ISTU RUTU KAO FANATIC ALI ONAJ GILARDINO, JA CU TAMO BOMBU DA BACIM, KADA SAM CUO REKLAMU HTEO SAM DA VRISTIM. REKLAMA IDE NESTO BLA BLA BLA DODJITE KOD NAS I BUDITE IZNAD SVIH, BLA BLA. SNOBOVI OBICNI VIDEO SAM DEVOJKE KOJE IZLAZE TAMO I VISI IM CENA SA UVETA I STA MOZES DA DOBIJES ZA KOJE PARE, MA STRASNO SNOBOVSKO MESTO. DVA VRABCA ISTO TAKO, CEKAJU DEVOJKE DA IM OBRNES DON PERINJON IZ 1372 A ONDA RADI STA OCES OTPRILIKE. DOBRO DA TI NE DAJU FISKALNI RACUN ZA PRUZENE USLUGE.
Sačuvana
x frame
Gost
« Odgovor #120 poslato: Mart 09, 2007, 10:22:42 pre podne »

2002 sam sluzio vojsku u Novom Sadu , pa sam i upoznao neka mesta ,kao 2 galeba ( bilo dobro kad sam ja bio )
Irish pub je dosta dobar i tamo sam bio ( pio coronu ).U latinu sam bio , pa neki kafici po Dunavskoj i bulevaru;
Bonapart ja mislim ( bila dobra kelnerica tada necu je zaboraviti nikada ja mislim ).
 Fin vam je Novi Sad i dan danas dolazim cesto sto poslom sto privatno .Prijaju promene , a i novosadjanke mi se bas svidjaju .    
Sačuvana
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #119 poslato: Mart 09, 2007, 10:09:28 pre podne »

Treba mi bilo kakav ;D
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Dushan_87
Der FĂĽhrer
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 67

AMOR VINCIT OMNIA!

NovoNaselje
« Odgovor #118 poslato: Mart 09, 2007, 03:02:00 pre podne »

P-Rex, mislim da nema guiness -a u irish pub-u...
mozda ima u flasi, ali jako male su sanse da ima, ali tocenog ginisa nema sigurno...
ranije sam i svracao u irish, ali ne secam se sada kad sam poslednji put bio... ok je mesto  ;)
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #117 poslato: Mart 08, 2007, 09:22:54 posle podne »

Da slazem se ginis je za Ginisa
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #116 poslato: Mart 08, 2007, 08:14:27 posle podne »

motiku pa ginis... pa da me vide! :D
To to to  :)
Sačuvana

P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #115 poslato: Mart 08, 2007, 07:52:44 posle podne »

motiku pa ginis... pa da me vide! :D
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.435 sekundi sa 17 upita.