TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 12:59:53 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: siroka ramenca  (Pročitano 3222 puta)
x frame
Gost
« Odgovor #12 poslato: Februar 24, 2007, 06:56:25 posle podne »

Poz bilderi ajde jel ima ko ljubazan da mi rekne kako da rasirim ova moja ramenca malena sto me to nervira uh!Znaci neke pristojne vezbe i pristojne kilaze i koliko serija itd znate vi to!  :o

  Ja bih ti ovde dodao jos jedan koristan savet , a to je da lateralna dizanja radis u sedecem polozaju ( na ivici klupe sednes , tegove kad ih spustas idu ispod butina ) . Ruke dizes u visini ramena . ova vezba mnogo bolje pogadja nego stojeca letenja jer je tzv. "citing" sveden na minimum , a primetices da neces moci da koristis vece kilaze kao u stojecim ( sto je dokaz da je citing mnogo manji i da ramena posebno srednja glava koja doprinosi toj sirini uzima glavni deo tereta na sebe , prednja glava isto ali manje ) . Probaj i videces boljitak garant ,  odnosno tu sirinu koju trazis
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #11 poslato: Februar 18, 2007, 08:26:36 posle podne »

Taj fazon,znaci ne izostavljaj trapez i zadnji deltoid
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
DrugacijiOdOstalih
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 206

« Odgovor #10 poslato: Februar 14, 2007, 08:30:38 posle podne »

Ako hoces siroka ramena pridrzavaj se ovoga sto ti je Hans savetovao ali iz svog iskustva jer sam isto imao problem sa sirinom ramena savetovao bih ti da se dosta potrudis oko gornjeg dela ledja jer njihova masa ti daje taj siroki izgled.
Sačuvana
Been constantly so frustrated i've moved mountains with less ! When i channel my hate to productive i don't find it hard to impress !!!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #9 poslato: Februar 12, 2007, 11:21:03 posle podne »

dizes u isto vreme,koju kilazu,otkud znam koliko mozes,al prvo se navikni na vezbu radi 8-12 ponavljanja,a posle radi duplo manje samo pazi na vrat,i uvek pravilan pokret inace ces garant sjebati rame.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Peraa84
Gost
« Odgovor #8 poslato: Februar 12, 2007, 11:17:52 posle podne »

znaci laterarno dizanje je ono prvo jednu bucicu npr desna ruka pa leva sa strane dizem?ehvala ti puno i za kraj koju kilazu da cepam na dizanju iza vrata i koliko serija? :D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #7 poslato: Februar 12, 2007, 11:08:13 posle podne »

Pa tezak benc je benc koji mozes 4-6 puta da dignes,i nemoj slucajno da dizes ledja i dupe sa klupe jel ces zaraditi kilu.
A iza vrata da na klupi od 90 stepeni.
Lateralno dizanje,uzmes dve bucke ustanes i kao da "letis",mases ali kontrolisano ih dizes,i probaj da zadrzis malo u gornjem pokretu.
Prednje ti je slicno samo sto umesto u stranu bucice dizes ispred sebe,ruke prave naravno.
A zadnje mozda i ne moras za pocetak,njega dosta radis kad radis razna veslanja
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Peraa84
Gost
« Odgovor #6 poslato: Februar 12, 2007, 10:45:05 posle podne »

jao meni je cela ruka u strijama ne znam sta da radim i to crvenim kao da sam narkoman!nego sta je laterarno dizanje prednja zadnja ja sam ono srednji pocetnik :P ne znam kako se koje vezbe zovu brkam i tako to znas sa ocu rec pa ako nije problem neka slikica nebi bila na izmet :D ista je to tezak benc i potisak iza vrata je na klupi pod uglom od 90 stepeni?
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #5 poslato: Februar 12, 2007, 10:34:33 posle podne »

Ja iz licnog iskustva ti preporucujem tezak benc i tezak potisak iza vrata.imao sam kruska figuru,ramena uza od struka,i nista drugo nisam radio osim ove dve vezbe a da pogadja ramena. samo od ove dve vezbe ima bas da te pogodi u masu i ima da se rasiris provereno.
Posle ubaci i lateralna dizanja,prednja zadnja,to ti je cisto dodatno oblikovanje i dalja masa.
Samo se pazi strija,meni su ramena bukvalno pukla jer su sada mnogo mnogo sira i strije bas umeju da nerviraju.Obavezno namazi neku kremu za "elasticiranje" koze pre treninga.

P.S. I ne radi ramena dok ne prodju bar dva dana od kad si radio grudi.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #4 poslato: Februar 12, 2007, 09:11:10 posle podne »

Ajd da ti ne objasnjavam evo ti ovaj sajt pa tu izaberi shoulders i uzivaj  ;). pozz 
http://www.bodyforlife.com/exercise/animations.asp
Sačuvana

Peraa84
Gost
« Odgovor #3 poslato: Februar 12, 2007, 08:18:40 posle podne »

prvu vezbu nisam skontao!2 je ja mislim po opisu letenje i ovo zadnje nesam skontao imas neku sliku,klip nesto po cemu mogu videti kako to izgleda! ??? hvala ;D
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #2 poslato: Februar 12, 2007, 08:15:14 posle podne »

Brate imash 2 extra vezbe sa bucicama i jednu sa sipkom sad ne znam kako da ti objasnim al ono... Sa bucicama uzmesh 2 bucice i dizesh ih preko glave al pravo i zadrzish malo i spustish. I imash onu sa bucicama kad ih dizesh sa strane ... I sa sipkom sednesh i spustash iza na vrat... A to za tezhine pa stavi kolko ti odgovara.... Stavi da mozesh da uradish jedno 10 ak ponavljanja taman da te zapece... pozz ;)
Sačuvana

Peraa84
Gost
« Odgovor #1 poslato: Februar 12, 2007, 07:52:12 posle podne »

Poz bilderi ajde jel ima ko ljubazan da mi rekne kako da rasirim ova moja ramenca malena sto me to nervira uh!Znaci neke pristojne vezbe i pristojne kilaze i koliko serija itd znate vi to!  :o
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 17 upita.