TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 02:07:19 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kratak biceps  (Pročitano 5464 puta)
x frame
Gost
« Odgovor #9 poslato: Februar 24, 2007, 06:19:11 posle podne »

Pazario Elite.Zadovoljan sam ukusom a rezultati ce valjda doci...Danas sam takodje uzeo tefalov blender i ovsene sa whey-om i mlekom izblendane imaju fantastican ukus.Izvinjenje zbog ovih tema u ovoj sobi...

Nego ,za taj biceps-jel ok da ga radim u splitu sa ledjima?Ranije ,dok sam tako vezbao ,brzo izgubim snagu u bicepsu ,tj. izmorim se na ledjima pa mogu da odradim svega dve vezbe i to jedva...Jel postoji neka posebna vezba za ''produzivanje'' bicepsa ,i popunjavanje tog spoja podlaktica-nadlaktica?

  Dobre dve vezbe za produzavanje bicepsa i popunjavanje tog prostora kao i njegovo oblikovanje su :  1.Skotova klupa sa sipkom ili buckama ( svaka ruka posebno naravno ) ;   2.pregib sa buckama na klupi ugao od 10 - 20 stepeni ( moze i skroz ravna klupa ; ovo je malo teze ali probaj sa laganim tegom da se naviknes )

  Ako ti ne odgovara trening ledja i bis , jednostavno izbaci ga i stavi npr. sa tricepsom ili ramenima ( ledja su zahtevna grupa i ima vise specificnih delova na kojima treba poraditi  ; ne treba zaboraviti i donja ledja koja ne treba izbegavati )
Sačuvana
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #8 poslato: Februar 21, 2007, 07:58:38 posle podne »

...ja radim ledja i biceps u istom danu, taman se fino zagreje na kraju ledja da odma krecem da ga cepam velikim tezinama bez zagrevanja...
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
chakija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 104

« Odgovor #7 poslato: Februar 21, 2007, 07:53:32 posle podne »

Pazario Elite.Zadovoljan sam ukusom a rezultati ce valjda doci...Danas sam takodje uzeo tefalov blender i ovsene sa whey-om i mlekom izblendane imaju fantastican ukus.Izvinjenje zbog ovih tema u ovoj sobi...

Nego ,za taj biceps-jel ok da ga radim u splitu sa ledjima?Ranije ,dok sam tako vezbao ,brzo izgubim snagu u bicepsu ,tj. izmorim se na ledjima pa mogu da odradim svega dve vezbe i to jedva...Jel postoji neka posebna vezba za ''produzivanje'' bicepsa ,i popunjavanje tog spoja podlaktica-nadlaktica?
Sačuvana
chakija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 104

« Odgovor #6 poslato: Februar 20, 2007, 08:10:47 posle podne »

stvarno rade ova belanca u prahu!Poceo sam da purnjam ko parna lokomotiva  :P.
Nego ,jel moze neko da mi preporuci neki dobar 100% whey protein.Ja sam razmisljao o scitec-ovom 100% whey od 5kg?Nekako mi se cini kao najekonomicnije resenje...
Sačuvana
petronije
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 69

« Odgovor #5 poslato: Februar 19, 2007, 11:17:23 posle podne »

Sto se tice bicepsa postoji jedno pravilo u ovom sportu,a to je "ako ne valja MENJAJ"!!!sto znaci da vezbe koje sad radis promenis drugim vezbama.npr promena hvata,cekicanje,sajle!Sve se moze srediti.Najlakse je reci losa genetika! ;)
Sačuvana
chakija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 104

« Odgovor #4 poslato: Februar 19, 2007, 09:00:08 posle podne »

Jbg. Stvano je gadan osecaj kada pojedesh g...o i pri tom ispadnes shaban ,a sve ne bi li ushtedeo nesto para...Mislim ,stvari oko ishrane su toliko puta ispricane i kristalno su jasne ,samo su ljudi skloni liniji manjeg otpora.Cesto se ljudi nadju u nedoumici izmedju dve vatre pa ne mogu da razanaju sta valja ,a sta ne.Jedna strana je sigurno u pravu ,dok druga pokusava da unovci ne znanje mase...
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #3 poslato: Februar 19, 2007, 08:42:58 posle podne »

ma kakva belanca u prahu , to se pravi za industriju i nije namenjeno za ishranu ljudi ,nema veze sa belancima , nemoj to da pijes kupi whey protein
Sačuvana
chakija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 104

« Odgovor #2 poslato: Februar 19, 2007, 08:34:16 posle podne »

Dodjoh sa treninga i noge mi bride ko prutovi i reko malo da citam po sajtu...Bas sam ispao shaban sa ovim belancima!Ne znam sta da radim sa njima,popio sam 2 kashike posle treninga i nije mi bilo dobro koliko je to gadno.Imam druga koji se kune u njih i kao -to je prava stvar ,ali posle malo citanja i info-a  >:( !Pitacu ga oce li da ih kupi ,dacu mu ih povoljno  ;D.Ako ne bude hteo ,popicu ih pa kud puklo!Sutra pravac po neki 100% whey!
Sačuvana
chakija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 104

« Odgovor #1 poslato: Februar 19, 2007, 04:59:53 posle podne »

Posto je ovo moj prvi post na ovom forumu ,hteo bih da najpre pozdravim svu masu( ;D) na forumu i da se zahvalim svima zasluznim za njegovo funkcionisanje!

Moj problem je kratak biceps...Proslo je vise od 8-9 meseci od kako sam ozbiljnije isao u teretanu i sada ,naravno , gadim se samom sebi kada se pogledam u ogledalo.Znam vecinu osnovnih stvari vezanih za ishranu i vezbanje ,ali po meni ,neka genetska ogranicenja se ne mogu pobediti.Dok sam dobro vezbao ,pre jedno 2 god , bio sam sasvim zadovoljan svojim izgledom ,ruke su izgledale velike(~43cm) ,ali je biceps nekako ''pobegao'' gore.On se zaista napumpa kad odradim trening i cak se pocepa na 2 dela ali je nekako veliki-mali  :-\.Da stvar bude gora ,imam dosta tanke zglobove i male podlaktice ,pa ne mogu da povucem neke velike tezine ,ali ono sto mogu da dignem me otkine.Znam ,znam ,reci cete da je triceps vazniji i da je 65% ruke,ali ja bih jos bolje jer jednostavno nisam zadovoljan.Taj spoj podlaktice i nadlaktice mi nije popunjen i zbog toga ruka izgleda pomalo smesno.Ima li mi pomoci?

BTW :upravo sam kupio 2 kg belanca u prahu ne razmisljajuci (nisam ni bio informisan o njihovom dejstvu ali se nadam da cu dobiti prave informacije) i dok zavrsavam ovu poruku razmisljam o bolovima u nogama koji me sutra cekaju posle prvog treninga NOGU !!!

Veliki Pozdrav!
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.118 sekundi sa 17 upita.