TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 04:29:57 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Savet za kupovinu suplemenata kao i koriscenje istih  (Pročitano 1686 puta)
Bole85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #3 poslato: Februar 28, 2019, 05:48:32 posle podne »

Napisao sam "meni slicnih proizvoda" bas zato jer se ne razumem.  Skeniracu izvestaj lekara i rezultate krvi i saljem danas kao i plan treninga. Nisam pusac i ne pijem nista od lekova.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2 poslato: Februar 28, 2019, 05:37:29 posle podne »

Molim prvo pojasni "meni sličnih proizvoda"...?

Daj nam više informacija o treningu? Ako se trenira? Način ishrane...

Ipak, pre suplemenata, dolaze trening i ishrana, koji su primat...bez suplemenata se može, ali bez dobro formulisanog plana treninga i sređene ishrane, NE...

Forma, kondicija i sl., nemaju veze sa suplementima, već sa treningom, kao i zdravim životnim navikama...

Pušač? Holesterol? Trigliceridi? Glikemija? Znači, ne piju se nikakvi lekovi? Rađen eho srca i test opterećenja? Ako nije problem, možeš li skenirati nalaz specijaliste kardiologa?

Neki od pomenutih supemenata. npr. sagorevači masti, imaju svoja ograničenja vezano za zdrav. stanje...

Osnovno o suplementima... https://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija-zdravlje/suplementi-koji-nam-stvrano-trebaju-uz-i-rade
Sačuvana
Bole85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Februar 28, 2019, 05:17:48 posle podne »

Postovani,
Pocetnik sam pa bi mi trebao savet oko suplemenata. Postoji pregrst "meni" slicnih proizvoda pa ne znam kako da izaberem pravu kombinaciju niti da li smem da koristim iste zajedno. Radio sam kao vozac 4godine sto je dosta uticalo na moje fizicko stanje. Imam 33god visok 181cm i 83kg. Par puta mi se slosilo na poslu i mislili su da je srce u pitanju ali na pregledima i ekg.u su ustanovili da mi je kondicija izuzetno losa i da imam povisene otkucaje srca ali da nisam za beta blokatore vec da poradim na sebi. Na elipticnom trenazeru otkucaji srca idu do 160. Uzeo bih proteine, amino kiseline, kreatin, sagorevace masti i vitamine koje bi mi preporucili.
Unapred zahvalan
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.06 sekundi sa 18 upita.