TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 07:55:46 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko suplementacije  (Pročitano 1397 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #6 poslato: April 02, 2019, 11:07:57 posle podne »

Pregled na gliste? Hm, misliš pantljičaru? ;) Ili dečiju glistu? ;)

Sve u svemu, malo toga si nam rekao...

Naravno, da imamo razumevanja za mladost i neinformisanost, ali se od nečega mora početi...

Sirupi su puni šećera, koji nije nimalo dobar za rast mišića, ali za rast masnih naslaga svakako da jeste ;) Nedovoljan unos vode je loš put i za rast mišića, kao i za zdravlje uopšteno...potrudi se da imaš bar 2,5-3 l čiste vode u toku dana plus "trenažne potrebe"...

Izbegavaj mesne prerađevine, a suvomesnate proizvode "ređe" ubacuj na meni...od sendviča se ne raste, već od dobro formulisanih obroka!

Obrati pažnju na podeljeni link "sa osnovama", iščitaj pa ćeš barem imati orijentaciju gde grešiš...Nadam se da imaš dovoljno strpljenja za usvajanje novih znanja...

« Poslednja izmena: April 02, 2019, 11:22:28 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #5 poslato: April 02, 2019, 07:45:59 posle podne »





Dobar dan korisnici!Moje ime je Stefan i visok sam 189cm i tezim 62kg,treba mi pomoc,krecem u teretanu i zanima me koja suplementacija je najbolja za pocetnike i da li vredi da uzimam odma ili posle odredjenog perioda i ako nekome nije mrsko ako je imao isti slucaj da mi kaze kako mu je tekla ishrana i treninzi.Hvala unapred! :)

Pozdrav, dobrodošao

Daj malo više informacija o sebi. Kako se trenutno hranis, koliko imas godina, kakvi su ti ciljevi? Po navedenom mogu da zakljucim da imas problem dodati kg. Napisi malo detaljnije.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Zdravo!Ishrana mi pocinje ujutru oko 9 10 (za pocetak pojedem ili jaja ili tunjevinu,pojedem 4 5 parceta hleba,i mleka volim dosta da popijem,tokom cleog dana pojedem jednu jabuku i bananu,vode ne pijem bas nesto pijem sirupe sto se pravi sok,za rucam pilece belo ili neko drugo meso,ponekad salatu i uz rucak supa domaca,uvece jedem sendvice sa kulenom,salama pileca,dimljeni vrat,i negde oko 12 1 kad ogladnim isto sendvice.Imam 20 godina i na sve nacine sam pokusao da se ugojim ali nikako da uspem (bio sam i na pregled za gliste ali ih nemam).

Uh... Pa kako da se uopste ugojis... Nemas jedan obrok da valja, dobro je da nisi svoje zdravlje narusio ovakvom ishranom. Ako bi poceo da se gojis na ovakvoj ishrani, onda bi trebao opasno da se zabrines za svoje zdravlje.

Ne pijes vodu cesto? Kakve crne gliste decko, na ovakvu ishranu svaka bi pocrkala.

A da iscitas malo forum pa nam se javis ako nedje zapne? Kompletan pristup ti je pogresan.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Sačuvana
Stefanstef97
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #4 poslato: April 02, 2019, 06:27:49 posle podne »



Dobar dan korisnici!Moje ime je Stefan i visok sam 189cm i tezim 62kg,treba mi pomoc,krecem u teretanu i zanima me koja suplementacija je najbolja za pocetnike i da li vredi da uzimam odma ili posle odredjenog perioda i ako nekome nije mrsko ako je imao isti slucaj da mi kaze kako mu je tekla ishrana i treninzi.Hvala unapred! :)

Pozdrav, dobrodošao

Daj malo više informacija o sebi. Kako se trenutno hranis, koliko imas godina, kakvi su ti ciljevi? Po navedenom mogu da zakljucim da imas problem dodati kg. Napisi malo detaljnije.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Zdravo!Ishrana mi pocinje ujutru oko 9 10 (za pocetak pojedem ili jaja ili tunjevinu,pojedem 4 5 parceta hleba,i mleka volim dosta da popijem,tokom cleog dana pojedem jednu jabuku i bananu,vode ne pijem bas nesto pijem sirupe sto se pravi sok,za rucam pilece belo ili neko drugo meso,ponekad salatu i uz rucak supa domaca,uvece jedem sendvice sa kulenom,salama pileca,dimljeni vrat,i negde oko 12 1 kad ogladnim isto sendvice.Imam 20 godina i na sve nacine sam pokusao da se ugojim ali nikako da uspem (bio sam i na pregled za gliste ali ih nemam).
« Poslednja izmena: April 02, 2019, 06:39:34 posle podne od strane Stefanstef97 » Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #3 poslato: April 02, 2019, 05:20:44 posle podne »

Tek kada imamo više informacija o tvom zdravstvenom stanju, planu treninga, kao i načinu ishrane možemo da damo preporuke oko suplementacije...

Osnovno o ishrani... https://forum.pansport.rs/index.php?topic=250925.new;topicseen#new

Nema lakih poena, savladaj osnove, pa ćeš lako o detaljima i prepričavanju ličnih iskustava ;)

Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #2 poslato: April 02, 2019, 05:10:03 posle podne »



Dobar dan korisnici!Moje ime je Stefan i visok sam 189cm i tezim 62kg,treba mi pomoc,krecem u teretanu i zanima me koja suplementacija je najbolja za pocetnike i da li vredi da uzimam odma ili posle odredjenog perioda i ako nekome nije mrsko ako je imao isti slucaj da mi kaze kako mu je tekla ishrana i treninzi.Hvala unapred! :)

Pozdrav, dobrodošao

Daj malo više informacija o sebi. Kako se trenutno hranis, koliko imas godina, kakvi su ti ciljevi? Po navedenom mogu da zakljucim da imas problem dodati kg. Napisi malo detaljnije.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Sačuvana
Stefanstef97
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: April 02, 2019, 04:48:42 posle podne »

Dobar dan korisnici!Moje ime je Stefan i visok sam 189cm i tezim 62kg,treba mi pomoc,krecem u teretanu i zanima me koja suplementacija je najbolja za pocetnike i da li vredi da uzimam odma ili posle odredjenog perioda i ako nekome nije mrsko ako je imao isti slucaj da mi kaze kako mu je tekla ishrana i treninzi.Hvala unapred! :)
« Poslednja izmena: April 02, 2019, 04:52:32 posle podne od strane Stefanstef97 » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.056 sekundi sa 18 upita.