TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395146 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 01:31:30 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 9 10 [11] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: animal cuts-rezultati na pola "tretmana"  (Pročitano 49102 puta)
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #11 poslato: Mart 04, 2007, 07:56:24 posle podne »

sooper covek,drago mi je da radi ;) evo kad je vec tu tema da pitam doktorku jer bi smeo ja da uzmem jedan CUTS negde u maju kad budem radio definiciju? Imam 16 god 80 kg visok sam 183.5... Jel bi mi bilo neshto??? pozdrav ;)
Sačuvana

daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #10 poslato: Mart 04, 2007, 07:01:11 posle podne »

To je zato što su mišići teži od sala.. smanjuje se masno tkivo a povećava mišićno... super :)
Sačuvana
Sany
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #9 poslato: Mart 04, 2007, 10:42:16 pre podne »

to je zato sto 1 kg sala ima7000 kcal..eto zato ti gubis obim a na kg ti se ne primecuje...
Sačuvana
driver1206
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 191

« Odgovor #8 poslato: Mart 04, 2007, 01:04:53 pre podne »

Ma nikako mi nije jasno zasto vec 5 dana imam identicnu tezinu a obim pada.
Cudna je to kombinacija sarenih tabletica.Verovatno zato sto raste misicna masa....Nemam pojma,nije mi jasno od cega raste kad
jedem ko golub.Jos par dana i javljam konacni izvestaj...
Sačuvana
Sany
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #7 poslato: Mart 01, 2007, 07:04:58 posle podne »

i ja sam koristila ac ranije....ali jedino sto je zajedničko sa tobom je izgubljena kilaza , mnogo snage pri treningu i malo sna ( spavala sam svega mozda 5 sati ) a nisam pila kafu nikad jer je ne podnosim...onaj miris kafe je grozan.... umor nisam nikad osećala ...ali to je normalno (jer oganizam osećaj umora od treninga "odlaze" za kasnije...a ako se to jos malo i  nakupi ....)  ...
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #6 poslato: Februar 25, 2007, 08:33:58 posle podne »

Ekstra :) Cink još malo poveća testosteron, magnezijum jača srce da bi mogao sve da izdržiš... :)

Ajde pa javi kad završiš i sretno ;)
Sačuvana
driver1206
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 191

« Odgovor #5 poslato: Februar 25, 2007, 06:53:17 posle podne »

Ma kafu pijem samo ujutro.Javicu se kada zavrsim turu...Treniram svaki dan.A ne uzimam nista vise od suplemenata osim magnezijuma.Nemam pojma zasto to pijem.Nasao sam kuci sumece sa magnezijumom i cinkom 200 mg i 20 mg,i to pijem sve vreme.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #4 poslato: Februar 24, 2007, 04:42:15 posle podne »

Znači na pola si.. biće to sve ok :)

Moj predlog ti je da svakako smanjiš kafu tj da je ne piješ uopšte a posebno ne popodne.. biće ti mnogo bolje veruj mi..

Super što si ovo sve ispisao, hvala ti puno, neprocenjivo iskustvo i dokumentacija :)
I drago mi je da AC radi :) nije da sam sumnjala ;)
Sačuvana
driver1206
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 191

« Odgovor #3 poslato: Februar 24, 2007, 12:15:05 pre podne »

Ma ne spava mi se nikako.I ujutru ustanem totalno odmoran kao da sam spavao ceo dan.
Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #2 poslato: Februar 23, 2007, 11:33:52 posle podne »

svaka cast, drago mi je da si zadovoljan uradjenim.
i samo 2 stvari - nije dobro ako ti se pritisak znacajno povecao, pogotovo ako varira, to je najgore. ste ce reci verovatno si na tu kilazu mogao poceti i sa jednom kesicom dnevno, ali sad sta je tu je. dovrsi sada ovako, nastavi sa pravilnim treningom i ishranom, i pauziraj malo sa animalom. onda ga uzmi ponovo i probaj sa jednom kesicom, verujuci u uspeh.
i ako ti je 4 sata sna dnevno dovoljno onda je to cudo prirode, trudi se da spavas vise ako mozes.

pozz i nastavi tako  ;)
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
driver1206
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 191

« Odgovor #1 poslato: Februar 23, 2007, 11:18:47 posle podne »

Evo ja nekih desetak dana gutam animal cuts.Boze,samo kad pogledam onih devet tableta muka me uhvati.
Pomolim se bogu i progutam ih sve odjednom u nadi da mi nece kosa otpasti  :D :D :D
Salim se......
Evo nekih rezultata posle samo deset dana.
Koristim jednu kesicu oko sedam sati ujutru kada ustanem i kada se spremam za posao,i jednu oko 16 h kada sa posla krenem u teretanu.
Jedem samo toliko da ne umrem  :D :D Salim se,ali samo pijem jogurte jedem salatu tunjevinu meso nemasno itd.
Znaci drasticna promena u ishrani u odnosu na ono sto sam jeo ranije.Jeo sam bar jedan hleb dnevno dva jogurta,burek skoro svaki dan bar pola kila.Ulje sam skoro pio :D,jeo sam i u dva ujutru.Znaci uzas.
E pre malo jace od mesec dana tj od 10.januara.sam promenio ishranu totalno,ali sa animalom sam poceo 14.februara jer nisam skoro nista gubio na tezini.Sve sam zabelezio i evo rezultata.
Znaci kada sam poceo dijetu bez animala i bez bilo kojeg dodatka ishrani imao sam 112.8 kila(10 januar)
Obim struka je bio 108 cm,kukova 116 cm(boze) biceps je bio 41 cm.
Za mesec dana dijete sa treningom skoro svaki dan u teretani(tegovi+kardio),dosao sam do gubitka od nekih 3 kila a u obimu vrlo malo skoro nista.Posto sam slabije jeo, kardio trening nisam mogao ljudski da odradim.Deset minuta na traci je bilo kao vecnost.Ali bio sam uporan.
E onda odem i 14 februara uzmem animal cuts.Ja inace ne verujem u nikakve dodatke ali reko ajde da probam pa da vidim,nemam sta da izgubim osim naravno 3520 dinara,ali obzirom da toliko potrosim goriva za nedelju dana,to necu ni osetiti.
Reko,ako radi uzecu ih deset bas me briga  :D
Evo rezultata..
Trenutna tezina 106 kg :)
Obim struka 100 cm
obim kukova 115 cm
biceps 43 cm
Vrlo sam precizno vodio evidenciju.Merio sam se ujutru na prazan stomak svaki put.Biceps mi je porastao i cini mi se da svaki
dan raste,ne znam sta cu sa njim.Oko struka se bas istopilo salo,ali mora jos to da ode.
Primetim i da mi ledja mnogo bolje izgledaju,tj pocinju misici da se vide jer se skida salo.
To je posle deset dana,videcemo kako ce ici do kraja.
Za sad sam zadovoljan.
E sad...Pitanje je kako sam ja to podneo....mnoge verovatno zanima kako sam se osecao dok pijem animal.
Mnooogo bolje iako nisam verovao u to.Kardio trening mi je jedno 5 puta laksi.
Svaki treci dan dodjem do nekog cudnog stanja da ne mogu da treniram od umora.Ali sutradan sam ponovo jak,ne znam sto
se to desava.Spavam jedno dva puta manje nego ranije.Nikad mi se ne spava iako ga pijem oko 16h,nikad posle toga.Legnem oko dva ujutru a ustanem oko 6 ko budala iako nikad to nisam radio.
Osecao sam mi se pritisak poveca pri kardio treningu,pocne da mi zuji u usima i pucketa.To se nikad nije desavalo pre animala.
Bilo mi glupo da nosim aparat za pritisak u teretanu,pa sam kuci merio i jeste povisen.Ali mozda tako treba,nemam pojma.
Mozda je to zato sto dosta jace mogu da treniram sa animalom.Danas sam recimo toliko snage imao da sam se toliko izivljavao na traci da sam posle jedva sisao sa nje.Ujutu kada dodjem na posao popijem kafu,i osetim jedno pola sata neku nervozu,ne znam kako da opisem,ali cini mi e kao da me mozak svrbi,i posle to prodje.Kada trcim puls mi je uvek negde oko 165.
Cini mi se da je to puno,ali taj mi ritam odgovara.
Sto se tice animala pijem ga na prazan stomak bez jogurta.Vise mi odgovara bez njega,i ne znam zasto svi pominju taj jogurt kada animal ne izaziva nikakve smetnje za zeludac,bar meni.

Nadam se da nisam smorio i da sam pomogao nekima koji se jos razmisljaju kako i sta da rade.Javicu se za desetak dana sa krajnjim rezultataima.Ali verujte,kada se koristi animal cuts,ne treba se meriti na vagi.Merite samo obime.....
Sačuvana
Stranice: 1 ... 9 10 [11] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 17 upita.