TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 12:49:54 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dušan Savić - višestruki Državni šampion u svim federacijama u Bodybuilding-u i Benč press-u, drugi  (Pročitano 1010 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Jul 30, 2019, 11:57:45 pre podne »

Dobro došao u tim.
Odlična forma.
Sačuvana
Dusan Savic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28


« Odgovor #1 poslato: Jul 30, 2019, 10:43:23 pre podne »

Evo nekoliko rečenica o mojoj sportskoj biografiji:


Moje ime je Dušan Savić, rođen sam 7.avgusta 1990. godine u Prokuplju gde i danas živim i radim.
Od malena se bavim sportom, prvenstveno karateom i boksom, ali me je povreda oka privremeno odvojila od sporta.
Željan sportske aktivnosti novembra 2008. godine krećem u teretanu i počinjem da se bavim bodybuildingom.
U ovom sportu sam pronašao sebe i tako 2010. godine učestvujem na svom prvom takmičenju.
Ono što me je privuklo bodybuildingu je činjenica da je to sport gde uspeh zavisi od samog takmičara – njegove pripreme, odricanja, psihičke spremnosti.

Od tada do danas iza sebe imam 36 takmičenja i 34 medalja, od kojih 18 zlatnih, 8 srebrnih i 8 broznanih.
Tokom cele karijere trenirao sam i napredovao bez trenera, i sve učio na sebi i smatram da je to moja najveća prednost.
Cilj mi je da osvojim Balkansko, Evropsko i Svetsko prvenstvo u bodibildingu  i da oborim nacionalni rekord u benč presu.

Reprezentativac sam Srbije u bodibildingu, ako bih morao da biram između Bodibildinga I Benč pressa, onda bi to definitivno bio Bodibilding.

U bodibildingu sam višestruki državni šampion u svim federacijama, treći na Balkanu i peti na “Mr Universe”.

Takođe, u benčpresu sam višestruki državni šampion u svim federacijama, drugi na Balkanu i treći u Evropi.



To me ujedno čini jedinstvenim sportistom na ovim prostorima koji se veoma uspešno takmiči u dva sporta (Body Building i Powerlifting).

“U poslednje vreme aktivno se bavim i trenerskim poslom jer sam i licencirani fitness trener i dosta sam posvećen klijentima.
Jako je popularna online saradnja preko interneta, gde me svi zainteresovani polaznici mogu kontaktirati putem Instagram naloga dusan.savic990 i pronaći više informacija na mom vebsajtu dusansavic.com ”.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 17 upita.