TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 02:58:07 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Molim Vas Da mi pomognete !  (Pročitano 3613 puta)
driver1206
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 191

« Odgovor #9 poslato: Februar 28, 2007, 10:47:03 posle podne »

Pa i ja sam imao tih problema sa kozom pre jedno 3 godine kada sam sa 115 kg skinuo na 87.Ali meni se koza sama skupila
posle nekoliko meseci.Nista nisam radio,nikakve kreme ni vezbe.A ja sam je brzo ponovo rastegao posto sam dostigao ,
nedostiznih 119 kg za nekih godinu posle.Kad samo razmislim kakve su to drasticne promene zaorganizam,muka me uhvati...
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #8 poslato: Februar 28, 2007, 09:27:11 posle podne »

Taj pas na slici je teska lenstina takva mu je rasa, a i ne verujem da mu mnogo smeta koza.  ;D Mada kako sk8boysk8 ne zeli da ide u teretanu ima poneke dodirne tacke sa njim.  :D Bez uvrede sala.
Sačuvana
Don't settle for average!
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #7 poslato: Februar 28, 2007, 01:08:14 posle podne »

...pa to je onaj visak kao sto ima  http://www.mekesapice.hr/pasmine/SAR-PEJ.jpg  ?   :D  pa nisam siguran da mozes to tek tako da zategnes , danasnja hirurgija moze mnogo toga  ;)  secnu te malo  :'(  i oziljak se ni ne primeti kasnije   :)
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #6 poslato: Februar 27, 2007, 07:58:32 posle podne »

Pa ok je to ali ako se koza dosta otegla onda ne verujem da umnogome moze pomoci ta krema.
Sačuvana
Don't settle for average!
Zverko
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 914


Proud to be NATURAL!

« Odgovor #5 poslato: Februar 27, 2007, 07:18:15 posle podne »

Bila je jedna tema o kremam za zatezanje koze, ja sam je postavio pre par meseci. Mozda je jos uvwek na forumu, potrazi.
E sad ce se mnogi mozda smejati, ali cuo sam price nekih da su uspeli kozu malo da zategnu tako sto su isli na AEROBIK. :D
Sačuvana
100% NATURAL.
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #4 poslato: Februar 27, 2007, 06:29:44 posle podne »

Ne znam kako da ti pomognem osim da se složim sa kolegama sa foruma da zaista treba da se zategneš za teogivma ili bar redovnim vežbanjem (sklekovi, trbušnjaci, zgibovi i sl.).
takoĂ°e ima i preparat za zatezanje kože (pitaj u apoteci) koji ti mogu donekle pomoći.
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #3 poslato: Februar 27, 2007, 05:15:11 posle podne »

Ne shvatam zasto ne zelis misice? Ako se plasis fizickog rada odnosno treninga u teretani nije to nista strasno cak prelazi u naviku i stvara neku obavezu a cak i prija, ako se plasis toga da ce pricati da si "nabildovan" (a znam mnogo takvih ljudi) onda je to nezrelo od tebe jer svaki covek gleda da izgleda lepo neko pazi na lice maze kreme itd neko ide u teretanu neko trci... a ako je to jedino resenje (teretana) sta ces uciniti, hoces li se ponovo ugojiti u salu ili nabaciti misicnu masu? Ja ti toplo preporucujem teretanu Koza ti nece visiti kao kada imas salo nego ce biti zategnuta , popunjena i zdrava bas kako i treba.
Sačuvana
Don't settle for average!
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #2 poslato: Februar 27, 2007, 01:06:34 posle podne »

ok nisam bas strucnjak za ovo ali ja mislim sledece.Ti si u proslosti bio dosta debeo pa ti se ta koza rasteglila 25 kg u minus nije malo.Sigurno imas i strije..........Ono sto ti moras da uradis je datu kozu zategnes,e sad nije ja mislim da ces ti morati da ipak nabacis koji misic da bi se ta koza popunila.........Jer isto kao kad devojka stavi silikon u grudi pa posle smanji koza se zbora i visi tako je kod tebe samo sto je ta uloga bila u masnom tkivu...........Znaci cist misic bi trebao da resi situaziju hteo ti to ili ne moraces da ides u teretanu da nabacis MISICNU MASU
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
sk8boysk8
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: Februar 27, 2007, 12:59:19 posle podne »

Jedan veliki problem, Izgubio sam 25 kg od 16 te godine, sada imam 19. Trenutno sam visok 193 cm i imam 87 kg.
problem je u tome sto izgubih vecinu masnog tkiva, a za poljedicu mi je ostala kozha koja visi na stomaku, grudima (sisama).
Bavim se redovnim dzogiranjem , svakog dana trchim 10 km. isao sam pre i teretanu, i imam dosta misicne mase, ali pitanje visece kozhe kako mogu da reshim, ali da to nije kozmetichka hirurgija.
Da bih skinuo ove kile, koristio sam animal cuts, animal pak, xeadrine, carnitin (barem 6 vrsti), i zadovoljam sam sa postignutim rezultatima, nezhelim na nabacujem misice, i masu da bi reshio taj problem... nego nekakav drugi nachin...
hvala na razumevanju...
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.093 sekundi sa 17 upita.