TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:10:17 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bucmasti obrazi  (Pročitano 16167 puta)
luftika
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

If I work too much, I'll get sick!

« Odgovor #11 poslato: Mart 01, 2007, 09:53:39 pre podne »

Daniela,

zidovi obraza su mi debeli (kad stavim jedan prst u usta a drugi spolja i onda ih spojim), vidim da obraz ima deblljinu, nije tanak kao flis papir kao kod nekih (normallnih) ljudi.

Sto se tice podbratka, to mi ne predstavlja problem, ima ga minimalno, ali ga ima.

Pozdrav,

luftika
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #10 poslato: Februar 28, 2007, 07:35:10 posle podne »

E da malo smesna tema ali recimo ne samo obrazi vec i deo ispod brade... podgusnjak ili kako se vec zove kako skinuti taj deo ja ga ranije nisam imao ali eto sada imam koliko god da smrsam meni ostaje taj deo i odaje utisak da sam "deblji" nego sto jesam. I te obraze i podgusnjak kako skinuti ako je u pitanju masnoca.
Sačuvana
Don't settle for average!
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #9 poslato: Februar 28, 2007, 07:01:43 posle podne »

...pa i da je genetika...mozes da smrsas do te mere da ti se osusi faca tj. smanje obrazi, pitanje je da li ces ici do te mere samo da bi eto imao manje obraze...
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #8 poslato: Februar 28, 2007, 06:49:42 posle podne »

Ako je salce na obrazima u pitanju onda genetika.. ako je nešto drugo (otok) onda je nešto drugo ;)
ne znam da li si me razumeo.. dakle moje je pitanje da li je to salce na obrazima...
(eto doktor, pa mora malo da filozofira ;) )
Sačuvana
luftika
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

If I work too much, I'll get sick!

« Odgovor #7 poslato: Februar 28, 2007, 03:18:54 posle podne »

naravno, na to sam i mislio, salo se skida prvo odakle je genetski zapisano, na to ne moze da se utice.

poz.

luftika
Sačuvana
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #6 poslato: Februar 28, 2007, 03:16:15 posle podne »

...na to odakle ces skidati masti ne mozes mnogo da utices... :(
...osim ako ne odes na plast.hirurgiju... :-X
...ali kao sto sam napisao treningom ce sve doci na svoje...  ;)
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
luftika
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

If I work too much, I'll get sick!

« Odgovor #5 poslato: Februar 28, 2007, 03:05:00 posle podne »

Markoni,

ima i toga, ali dok sam bio mladji to nije bio problem. Sada (32g.), znas kad sretnes ljude koje nisi video 6 meseci i vise, komentari tipa "al si se ubucio...". A tezina je tu negde par kila gore, dole. Ali pocecu da skidam masnoce sa svih mesta, mozda i obrazi dodju na red :)

Pozdrav,

luftika
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #4 poslato: Februar 28, 2007, 02:01:48 posle podne »

genetika
Sačuvana
luftika
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

If I work too much, I'll get sick!

« Odgovor #3 poslato: Februar 28, 2007, 01:30:28 posle podne »

CTEBAH,

u pravu si, ima bas na tim mestima (stomak, butine, zadnjica manje-vise), ali mislio sam da nije moguce da se u obrazi "ugoje", posto stalno nesto zvacem, cak sam poceo i zvake da zvacem po ceo dan dok me misici ne zabole (trening za obraze :D,

E sad, sto se tice zuba, tj. osmica, mozda i one povecavaju (razvlace vilicu), ali bice da si ti u pravu.

Thanks i pozdrav,

luftika
Sačuvana
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #2 poslato: Februar 28, 2007, 12:50:25 posle podne »

pa ta tezina ti je ok za tu visinu ako mislimo da je misicna masa u pitanju, ne ides u teretanu  ::) ...ides na tenis   :P ...
verovatno je "nepotrebna" masa u pitanju koja se gomila oko stomaka, butina, zadnjice... kako kod koga...
...moras vise da treniras i da ta tezina bude tu negde ali da preovladjuje misicna masa, za pocetak malo vise pripazi na ishranu jedi manje masno i manje slatko i slano pa ce vremenom sve doci na svoje...  ;)

Z.
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
luftika
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

If I work too much, I'll get sick!

« Odgovor #1 poslato: Februar 28, 2007, 12:44:28 posle podne »

mozda ce mnogima od vas ovo biti smesno ali moj problem su busmasti obrazi !? Prosto neverovatno, zar ne?
Problem je sto su mi obrazi konstantno "oteceni", i kad smrsam nekoliko kg (5-6) obrazi su i dalje tu. Prvo sam se teshio, kao rastu mi osmice (sve 4) pa zbog toga izgledam deblje u faci, najgore je sto i kad smrsam na nekih 88kg oni su i dalje tu.
Da li je moguce da imam veliki visak vode, ili sam puno debeo tj. treba da smrsam na nekih 80kg. Vezbe radim rekreativno 3 puta nedeljno (zgibovi, sklekovi, tegovi jednorucni), plus 2 puta nedeljno tenis po sat vremena. Ne idem u teretanu.
Jel imao neko ovakvo suludo iskustvo.
Visok sam 190cm, tezak 93kg,

Pozdrav svima,

luftika
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.053 sekundi sa 17 upita.