TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396854 Teme od strane 25031 Članovi Poslednji član: SylviaHarr

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 08, 2024, 01:55:48 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zelim da promenim teretanu????  (Pročitano 5780 puta)
mikiveliki
Gost
« Odgovor #25 poslato: Mart 13, 2007, 11:14:24 posle podne »

Dobar deo dana provodim u eretanama po NS-u i naprosto je nemoguce da ne upoznam veliki broj ljudi. Iskreno nemam problem da se distanciram od njih na treningu a njihova mi blizina cak vise pomaze nego odmaze!
Sačuvana
driver1206
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 191

« Odgovor #24 poslato: Mart 13, 2007, 10:22:30 posle podne »

Meni je ubedljivo najbolje kada idem u teretanu sam,i kada poznajem sto manje ljudi.
Tada najvise radim.Dok sretnem nekoga poznatog odmah me zamajava i trening se otegne na tri sata a nista ne uradimo.
A zaista ne zalim za malim smrdljivim teretanama.To mi ne treba.Ko hoce da radi i zna zasto je dosao njemu nista ne smeta.
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #23 poslato: Mart 09, 2007, 08:55:15 posle podne »

Biggy slazem se sa tobom i ja tako razmisljam.  ;)
Sačuvana
Don't settle for average!
driver1206
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 191

« Odgovor #22 poslato: Mart 09, 2007, 05:28:15 posle podne »

NEMA SAUNA U TOJ TERETANI.
A TE 2400 DIN MI SE NE CINE UOPSTE PUNO ,VALJDA SAM SE NAVIKAO  :D
Sačuvana
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #21 poslato: Mart 07, 2007, 12:20:28 posle podne »

Hehe,ja sam vezbao u skolskoj tereatni od 500dinara par godina,i nikada mi nije nista zafalilo,osim mozda sprave za sedece listove...Jedno vreme nije bilo dovoljno tegova cucnjeve i u guzvi za bench,ali to kada sam bio u vrhuncu snage :)
Meni licno je najbitnije da ima puno slobodnih tezina,bar jedna slobodna klupa i NAJBITNIJE mi je da sam sa ortakom u teretani,tj dobrim trening partnerom,jer se onda najbolje rasporedi serija-odmor,i stvarno se radi.sad idem sam u veliku skupu teretanu,i ne da nemam volje za vezbanjem,nego nije to-to.Najbolje je u malim smrdljivim teretanama gde ljudi znaju zasto su dosli.Mada u velikim je lepo sto ima tus,ormaric,svlacionica,traka,ribice...
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #20 poslato: Mart 07, 2007, 11:05:22 pre podne »

hehe ja moju placam 1400 din 30 termina a to mi je negde 2 meseca, teretana je ko  ona u kojoj Dorian vezba  :o
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #19 poslato: Mart 07, 2007, 10:48:31 pre podne »

Sauna je bitan deo usluge iako je neces koristiti toliko cesto dobro je imati tu mopgucnost kao opciju
Sačuvana
x frame
Gost
« Odgovor #18 poslato: Mart 07, 2007, 10:40:09 pre podne »

Mislim da cena od 2400 dinara i ne mora biti velika ako su uslovi takvi da ona to i opravdava. da li teretana ima i saunu u toj ceni?

 MIKI ja onako iz nekih povrsnih razgovora sa ljudima mislim da nema , ali do kraja nedelje idem sigurno da vidim tu TERETANU pa javljam utiske  !! ! !
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #17 poslato: Mart 06, 2007, 08:03:56 posle podne »

Mislim da cena od 2400 dinara i ne mora biti velika ako su uslovi takvi da ona to i opravdava. da li teretana ima i saunu u toj ceni?
Sačuvana
x frame
Gost
« Odgovor #16 poslato: Mart 06, 2007, 09:45:21 pre podne »

DRIVER1206 Hvala jos jednom
HANS 2.400,00 din. / mesec.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #15 poslato: Mart 05, 2007, 08:35:32 posle podne »

A kolko je u TERETANI clanarina,blizu mi faksa :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
driver1206
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 191

« Odgovor #14 poslato: Mart 04, 2007, 09:10:43 posle podne »

Ma ja sam vezbao u malim teretanama i smorilo me vise.Ovde je bas dobra atmosfera.Velika je ima mnogo sprava,svako dobije svoj ormaric  za stvari i kljuc, ima tuseve ,uvek ima tople vode.Teretana se zove TERETANA haha i nalazi se do samog autoputa u bulevaru umetnosti preko puta zgrade telekoma.Ulaz je sa strane autoputa a iznad teretane je "carpetland" firma koja prodaje tepihe.Eto to je to.Ujutru nema guzve,a popodne sam znao da izbrojim i 70 ljudi za vreme dok sam ja bio.Ali cak ni onda nema guzve.Uvek ima neka slobodna sprava.I uvek ima tegova za jos deset ljudi.Recimo vikendom bi se ocekivala guzva a danas nije bilo puno ljudi.BAs sam gledao,kad ima oko 20 ljudi teretana izgleda totalno prazna.A ima i riba nije da nema.Ali bas se dobro osecam tamo.Kao kuci.
Sačuvana
x frame
Gost
« Odgovor #13 poslato: Mart 04, 2007, 05:01:08 posle podne »

Slazem se i ja sa time da nije bitno kakva je teretana u pitanju i da li su u pitanju neke fancy sprave a teretana je od 1500m2 sve svetli i sljasti klimatizovano a kada odes tamo zevas u ribe i caskas sa drugarima a od treninga nema ni t. Ja idem u malu teretanicu udjem "dobar dan" ne pricam ni sa kim odradim 1h izadjem "dovidjenja" i znam da sam zavrsio za danas kako sam zacrtao, ne zapricavam se ne gubim vreme, zato ja ne volim te teretane koje su preopremljene jer atmosfera je previse neradnicka vise mi lici na neki vecernji provod nego na teretanu gde se ljudi trude i kidaju na spravama.

 Rado cu demantovati tvoje tvrdnje kad dodjes u Bg . Vezbao sam u bar 7-8 teretana u Bg i ne treba generalizovati stvari . Znam obicne male teretane u kojima sam inace i sam vezbao u kojima nema devojaka pa klinci i dalje stoje na prolazima i razmenjuju klipice sa mob.tel.i uzasno smaraju.
A devojke inace znaju da budu slag na torti u teretanama ( i dobra motivacija ) samo ako znas sta radis kako i kada .
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #12 poslato: Mart 04, 2007, 03:50:00 posle podne »

Slazem se i ja sa time da nije bitno kakva je teretana u pitanju i da li su u pitanju neke fancy sprave a teretana je od 1500m2 sve svetli i sljasti klimatizovano a kada odes tamo zevas u ribe i caskas sa drugarima a od treninga nema ni t. Ja idem u malu teretanicu udjem "dobar dan" ne pricam ni sa kim odradim 1h izadjem "dovidjenja" i znam da sam zavrsio za danas kako sam zacrtao, ne zapricavam se ne gubim vreme, zato ja ne volim te teretane koje su preopremljene jer atmosfera je previse neradnicka vise mi lici na neki vecernji provod nego na teretanu gde se ljudi trude i kidaju na spravama.
Sačuvana
Don't settle for average!
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #11 poslato: Mart 04, 2007, 11:46:20 pre podne »

Citat
Njalepse u uspehu je ono dok se penjes...

Jako lepo receno :)
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.056 sekundi sa 17 upita.