TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394997 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 06:20:06 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Tragovi znoja  (Pročitano 1594 puta)
95GrowUp
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 04, 2020, 02:54:03 pre podne »

Pozdrav, nov sam na forumu, duze vreme se bavim crossfitom
Imam pitanja u vezi kreatina

Naime, nedavno sam poceo da koristim kreatin PH MODIFIED CREATINE, po uputstvu koje su mi rekli u maloprodajnom objektu, kapsulu na dan kada ne treniram, dve kapsule pred trening.
Desava se to da sam primetio promenu na organizmu, u smislu da sam poceo da se znojim u predelu grudi, sa leve strane, pa negde do kuka. Redovno mi se desava da mi se na majici iscrtaju linije u tom delu, a da pritom desna strana torzoa ne bude ni malo znojava, kao ni predeo oko pazuha. Prvo sam mislio da je od dezodoransa, pa da je od praska za ves, medjut nije, fleke se pojavljuji na svakoj majici. Jednostavno, nista u svom svakodnevnom ponasanju nisam promenio, ovaj neki znoj se tacno poklapa sa periodom kada sam poceo da uzimam kreatin. Inace nisam tip koji se znoji, i znoj na majici, van treninga, mi je prilicno nepoznata pojava
Samo da napomenem, ne pricam o tragovima na majici u kojoj treniram, vec na majicama koje obucem van treninga, na istusirano telo

Sad znam da ovo moze da zvuci kao neka naucna fantastika, jer sam ceo internet prevrnuo, nigde nista nisam uspeo o tome da nadjem, ali je cinjenica da problem postoji. Da stvar bude gora, te fleke od znoja se jako tesko peru, i kao da izvuku boju sa majice.

Da li je neko imao, ili cuo za slican problem? Sta bih mi savetovali da uradim? Ako nije od kreatina, od cega moze biti?
« Poslednja izmena: Oktobar 04, 2020, 03:00:59 pre podne od strane 95GrowUp » Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 17 upita.