TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394964 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 07:16:37 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Miki Mihajlovic)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: WSM 2021  (Pročitano 1390 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27282


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #17 poslato: Jun 22, 2021, 12:01:32 posle podne »

Evo jedno lepo objasnjenje zasto WSM ne ide preko live stream-a,iako bi trebalo da ide.Arnold Classic i Giants Live ide tako da to onda nema nikakve veze sa Colinom Bryceom kako smo mislili,jer Colin je i direktor Giants Livea a tamo ima live streama.Kompanija IMG je vlasnik WSM takmicenja a Colin je "samo" direktor tog takmicenja i IMG odlucuje o tome da li ce biti live streama ili ce to pravo dati nekoj televizijskoj kompaniji.Sve dok postoji takav ugovor izmedu IMG i nke tv stanice dotle nece biti live streama,a nazalost svi znamo da se takvi ugovori potpisuju na vise godina,a ne zna se na koliko je potpisana.Ostaje nam da verujemo da ce uskoro isteci taj ugovor i da cemo moci preko live streama da gledamo WSM takmicenje a ne da cekamo Bozic jer u Engleskoj se onda emituje ovo takmicenje ionda se posle odatle siri.
https://www.youtube.com/watch?v=JXi3AcLXA7o
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27282


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #16 poslato: Jun 21, 2021, 01:26:04 posle podne »

Konacno se slegla prasina oko WSM 2021,rezultati su postali zvanicni,ne samo rekla-kazala.Znaci Tom Stoltman prvi,ubedljivo je pobedio Brajana Shawa u podizanju kugle,Brajan drugoplasirani i kao grom iz vedrog neba Maxim Boudreault iz Kanade treceplasirani.
Mislim nemojte me pogresno shvatiti Max jeste jak i ocekivao sam ga negde oko 5-6 mesta,ali top 3?No svaka cast momcima,velike cestitke!!!!
Ostaje jos mnogo pitanja na koje cemo kasnije nadam se dobiti odgovor,pogotovo ono sto me najvise interesuje zasto je Novikov ispao i kako je Luke Stoltman tek sedmi posle seste discipline kada je posle pete discipline bio na trecem mestu,a podizanje kugle ni njemu nije losa disciplina....
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27282


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #15 poslato: Jun 21, 2021, 12:24:43 pre podne »

Evo i konacnog rezultata.Na prvom mestu Tom Albatros Stoltman,drugoplasirani Brajan Shaw a na trecem je covek za koga nismo ni sanjali ni u top 5 i covek je ipak uspeo i dokazao o kakvom talentu je rec,a njegovo ime je Maxim Boudreault iz Kanade!Luke je nesto "zeznuo" u podizanju kugle jer je pao na sedmo mesto u generalnom plasmanu podizuci "samo" 4 kugle od 5.
https://youtu.be/wNs2NN2Dfx4

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27282


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #14 poslato: Jun 20, 2021, 09:40:07 posle podne »

Pobednik ce se znati u poslednjoj disciplini, podizanju kugle.Posto su obojica i Tom Stoltman i Brajan Shaw odlicni u toj disciplini bice vrlo interesantan finis.U petoj disciplini u deadliftu Brajan je uradio 10 ponavljanja a Tomi 9.Sada su svega na 1 bod razlike.Ko pobedi u podizanju kugle taj ce biti i WSM 2021!!!Da smo trazili neizvesniju zavrsnicu ne bi uspeli u tome.Voleo bih da obojica pobede jer su zasluzili ali znam da to nije moguce....

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27282


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #13 poslato: Jun 20, 2021, 05:50:54 posle podne »

Stanje posle cetvrte discipline podizanje balvana na max tezinu je Luke Stoltmana vratio u top 3, ali je Tomi boy digao "samo" 185 kg i time izgubio MNOGO poena.Jos uvek vodi na prvom mestu,ali sada vec samo sa 3 boda...prica se i da se juce povredio....nadam se da nije.Preostaje mrtvo dizanje na ponavljanje i podizanje kugle.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27282


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #12 poslato: Jun 20, 2021, 11:24:46 pre podne »

U trecoj disciplini je pobedio Brajan Shaw i to sa novim svetskim rekordom od 7,75m,prethodni rekord je isto bio njegov sa 7,25 m.Tom Stoltman i Maxime Boudreault su podelili drugo mesto sa 7,5m.Iskren da budem mislio sam da ce ovde Tomi pobediti jer on od malih nogu ucestvuje u Highland gamesu,to je njihov nacionalni sport,ali ovako ce biti interesantnije danas.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27282


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #11 poslato: Jun 20, 2021, 12:13:02 pre podne »

Evo i stanja posle prve dve discipline u finalu.Prvo je bio medley,nosili su yoke na 10 m zatim okvir na 10 m a druga disciplina je bila okretanje voza.Slicna disciplini Konanov krug samo puno tezi.U obe discipline je pobedio Tom Stoltman koji sada vodi sa velikih 7 bodova razlike.Na drugom mestu je Brian Shaw,a na trecem Luke Stoltman.Za danas im je jos ostalo bacanje buradi u vis,a u nedelju mrtvo dizanje na ponavljanje,max loglift i naravno slag na tortu podizanje kugle.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27282


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #10 poslato: Jun 18, 2021, 07:27:48 pre podne »

Evo i top 10 takmicara,finalista WSM takmicenja.Ima par iznenadenja,i pozitivnih i negativnih.
Da krenemo redom:
Brian Shaw
Max Boudreault
Bobby Thompson
Luke Stoltman
Tom Stoltman
Adam Bishop
Ey Thormelsted
Konstantin Janashia
J F Caron
Trey Mitchell
Na pozitivna iznenadenja sam mislio na Ey Thormelsted,Janashia,Trey Mitchell,a na negativno na aktuelnog sampiona koji nije usao u finale a on je Oleksii Novikov.Jeste da je bila jako teska grupa,ali Boze moj.No takav je zivot.Sad dolazi malo odmora,pa finale.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27282


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #9 poslato: Jun 17, 2021, 03:32:32 posle podne »

Evo i bodovnog stanja nakon 3 discipline.Ima jako puno iznenadenja sto se pojedinih rezultata tice ali i jako puno povreda,zbog kojih su se takmicari povukli iz daljeg takmicenja,recimo u grupi 4 su ostali samo trojica takmicara a u grupi 5 4 takmicara su na 1 bod....Jedina promena a to mi se jako svida jeste da je Brajan Shaw bio jako dobar u fingal fingersu,imao brzinu i podigao je svih 5 fingalsa jedini od svih takmicara!!!!Ako ovako ostane onda Brajan ima velike sanse da pobedi,no o tom potom,dotle jos ima puno da se takmici.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27282


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #8 poslato: Jun 16, 2021, 09:29:28 pre podne »

Posle prve discipline loading medley gde su 4 razna implemenata morali da odnesu iz tacke A na tacku B rodilo se dosta iznenadujucih rezultata u grupama,gde nisu svugde bas najbolji pobedili,ali da krenemo redom.
U prvoj grupi iznenadenje je Aivars Smaukstelis koji je dosta pokretljiv ali je ipak zauzeo poslednje mesto u grupi u ovoj disciplini.
U drugoj grupi iznenadenje za mene je Mark Felix koji je zauzeo drugo mesto u grupi u ovoj disciplini sa svojih 55 godina
U trecoj grupi me iznenadilo prvo mesto Roberta Obersta koji bas nije poznat po tome da je brz
U cetvrtoj  grupi me iznenadila pobeda Janashie
U petoj grupi me iznenadilo cetvrto mesto Novikova koji je poznat po svojoj pokretljivosti,brzini i uspeeo je da osvoji "samo" cetvrto mesto u prvoj disciplini.Svakako nije poceo kako se nadao.Ako zeli da zadrzi titulu mora mnogo bolje od ovog da uradi.Nadam se da mu je bio samo los dan.
Danas je na redu za neke grupe mrtvo dizanje,ponavljanje na max broj ponavljanja a za druge cucanj isto na max broj ponavljanja.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27282


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #7 poslato: Jun 15, 2021, 10:10:29 pre podne »

U ovom snimku se postavlja pitanje da li Trevis moze da se digne iz pepela?Jednu stvar nemojmo zaboraviti kada je on u pitanju a to je da je i ovo ogroman uspeh sto se posle 10 godina vratio na ovaj nivo,jer je za tih 10 godina upravo toliko i ostario,ostavila ga porodica,ziveo je kao beskucnik,drogirao se da bi se vratio na ovaj nivo da bude u najuzem krugu strongman takmicara u svetu.Po meni ogroman uspeh je vec ovo,mozda se ispuni i njegova zelja da ude u top 10.Ako je njegov dan onda sam siguran da ce moci,i u to sam siguran da ce Trevis dati sve od sebe!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=jwZ7DvSWcqo
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27282


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #6 poslato: Jun 05, 2021, 09:23:14 pre podne »

Tu su i konacne discipline

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27282


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #5 poslato: Jun 04, 2021, 09:26:27 pre podne »

Evo rasporeda takmicara po grupama.Iz svake grupe prva dvojica tj. 10 takmicara idu u finale.

Grupa 1

Graham Hicks
Maxime Bodreault
Travis Ortmayer
Brian Shaw
Aivars Smaukstelis

Grupa 2

Mark Felix
Johnny Hanson
Trey Mitchell
Evan Singleton
Tom Stoltman

Grupa 3

JF Caron
Robert Oberst
Eythor Ingolsson Melsted
Luke Richardson
Mikhail Shyvljakov

Grupa 4

Adam Bishop
Terry Hollands
Jerry Pritchett
Konstantin Janashia
Chris van der Linde

Grupa 5

Gavin Bilton
Kevin Faires
Oleksii Novikov
Luke Stoltman
Bobby Thompson
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27282


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #4 poslato: Maj 15, 2021, 02:52:23 posle podne »

https://youtu.be/l7Og0do8wVw
J F Caron prica o disciplinama i njegova predvidanja i prognoze za ovo takmicenje

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27282


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #3 poslato: Maj 08, 2021, 07:07:10 posle podne »

https://youtu.be/oP0Wd100Z1A
Konacno su objavljene discipline

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 18 upita.