TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 02:30:04 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija dymatize amino protein + elite whey  (Pročitano 1121 puta)
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #5 poslato: Mart 12, 2021, 10:54:49 posle podne »

Pred spavanje nema potrebe da koristis amino kiseline. Iskoristi iste za pred trening. Naravno ishrana prije svega, jer to nisu magične pilule.

Gesendet von meinem Mi MIX 2 mit Tapatalk

Sačuvana
Simo Boltic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1684


« Odgovor #4 poslato: Mart 10, 2021, 07:38:06 pre podne »

pa treniram 3 dana pa odmor jedan dan, stim sto nekada taj jedan dan iskoristim za trcanje. Treniram grudi-biceps, ledja-triceps, ramena-noge-trbusnjaci. Cilj mi je da odrzim trenutnu formu i da dodajem postepeno misicnu masu, Ovo mi je druga godina treniranja uz dve pauze od po mesec dana. Sto se tice ishrane nije bas najbolja jer nemam uslove za nesto bas ekstra ( studiram i radim uporedo pa nisam bas sa vremenom slobodan da pravim sam). Obicno za dorucak jedem pahujice sa vodom ili jogurtom i dodam suvo grozdje, suvu kajsiju sljivu kako kad, za rucak gledam da bude meso snicla, belo meso ili pastrmka  sa pirincem kako kad imamp prilike  i salata neka(kupus, paradajz, cvekla), a za veceru samo neko voce pojedem i sejker sa proteinom i mlekom.
Nije to toliko lose, samo bi bilo super da ta vocka bude za uzinu a za veceru da imas opet neki cvrst obrok. Ako je problem spremanje, to moze uvek da budu tunjevina i sir ili tako nesto. Za rezultate koje zelis bih ti preporucio da pocnes detaljno da pravis plan o unosu proteina,ugljenih hidrata i masti, za pocetak.A amino kiseline mozes da pijes i recimo 3 tablete ujutru  i 3 posle treninga.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sačuvana
N1kola95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #3 poslato: Mart 09, 2021, 09:09:01 posle podne »

pa treniram 3 dana pa odmor jedan dan, stim sto nekada taj jedan dan iskoristim za trcanje. Treniram grudi-biceps, ledja-triceps, ramena-noge-trbusnjaci. Cilj mi je da odrzim trenutnu formu i da dodajem postepeno misicnu masu, Ovo mi je druga godina treniranja uz dve pauze od po mesec dana. Sto se tice ishrane nije bas najbolja jer nemam uslove za nesto bas ekstra ( studiram i radim uporedo pa nisam bas sa vremenom slobodan da pravim sam). Obicno za dorucak jedem pahujice sa vodom ili jogurtom i dodam suvo grozdje, suvu kajsiju sljivu kako kad, za rucak gledam da bude meso snicla, belo meso ili pastrmka  sa pirincem kako kad imamp prilike  i salata neka(kupus, paradajz, cvekla), a za veceru samo neko voce pojedem i sejker sa proteinom i mlekom.
Sačuvana
Simo Boltic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1684


« Odgovor #2 poslato: Mart 09, 2021, 08:48:12 posle podne »

Pozdrav dobio sam poklon paket dymatize amino super whey tablete i elite whey protein. Planirao sam da ih koristim 3 tablete amino pre treninga, posle treninga whey i pre spavanja 3 tablete amino. Interesuje me da li je ok tako koristiti ili imate neke druge savete. Inace  imam 25 godina, visina 190cm tezina 88kg, treniram oko 2 godine vec teretana(3dana trening 1 dan odmor), plus 3 puta nedeljno kardio (3km trcanja),

Hvala unapred :)
Pre toga ima mnogo vaznijih stvari koje tebvode do uspeha.Koji je tacno tvoj cilj? Kako se hranis? Treniras 6 dana u nedelji?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sačuvana
N1kola95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #1 poslato: Mart 09, 2021, 06:09:17 posle podne »

Pozdrav dobio sam poklon paket dymatize amino super whey tablete i elite whey protein. Planirao sam da ih koristim 3 tablete amino pre treninga, posle treninga whey i pre spavanja 3 tablete amino. Interesuje me da li je ok tako koristiti ili imate neke druge savete. Inace  imam 25 godina, visina 190cm tezina 88kg, treniram oko 2 godine vec teretana(3dana trening 1 dan odmor), plus 3 puta nedeljno kardio (3km trcanja),

Hvala unapred :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 18 upita.