TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 04:40:46 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Celulit  (Pročitano 30284 puta)
ecipeci
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 339


« Odgovor #77 poslato: Jun 19, 2007, 08:14:54 posle podne »

stidim se sto visim na ovom delu foruma  :-[
nije da se pravdam ali desetogodisnja cerkica moje drugarice ima celulit.....tuga prijatelji...... :'(
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #76 poslato: Jun 19, 2007, 08:14:02 posle podne »

ma ne ne ne ne decko...on tvrdi da je moj celulit na mozgu....da je na guzi neprimetan....sad on misli ja cu da vrisnem od srece sto je njemu to nebitno, kao da se planeta vrti oko njega..... ::)

Vecina muskaraca bi vise volela da im devojka ima celulita na mozgu nego na guzi  ;D Nije bas za pohvalu a.  :-\
Sačuvana
Don't settle for average!
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #75 poslato: Jun 19, 2007, 08:12:29 posle podne »

I sada sam tek primetio da sam navukao sav zenski svet sa foruma ovde, izgleda da sam bas uboo temu  ;)
Sačuvana
Don't settle for average!
ecipeci
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 339


« Odgovor #74 poslato: Jun 19, 2007, 08:11:18 posle podne »

ma ne ne ne ne decko...on tvrdi da je moj celulit na mozgu....da je na guzi neprimetan....sad on misli ja cu da vrisnem od srece sto je njemu to nebitno, kao da se planeta vrti oko njega..... ::)
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #73 poslato: Jun 19, 2007, 08:08:02 posle podne »

juce sam se izdrala na decka kad mi je rekao da imam celulit na mozgu, zamalo se nismo potukli!




Citat


hahaha ovo kao da sam ja pisala

Nego da ti kazem kao malo iskusnija osoba,muskarci to uopste ne primecuju,te tako nemoj se time opterecivati.Njihov mozak funkcionise malo drugacije od naseg.Naucno dokazano.Sta sad ako imas malo celulita,a njima se sve oprasta i kad hrcu i puste stomak...I nisi jedina koja posizi u PMS,moja drugarica je gadjala decka nozem u tom stanju hahaha

Ali nemoj sada posustajati moras i dalje da pazis sta jedes,vezbas,i naravno pijes puuuno vodice.Da bi bila zadovoljna sobom

Nije istina da muskarci ne primete celulit. Eto ja prvi primetim celulit na devojci (iako mi ne smeta ukoliko ga ima malo) pogotovo ako istice taj deo tela sto ne izgleda nimalo lepo a naglasava ga. Da mi sada ecipeci pokaze guzu ja joj mozda ne bih priznao da ima celulit iz postovanja ali...  :P :P :P eto njen decko je bio surov  ;D  I zasto ja uopste pricam o celulitu kada sam ja otvorio ovu temu jer ga imam i ja  :-\
Sačuvana
Don't settle for average!
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #72 poslato: Jun 19, 2007, 09:15:53 pre podne »

isto je to samo sto je mnogo lakse kretati se po ledu pa shodno tome i pokreti moraju biti malo vise koordinisani za razliku od rolera gde treba da ulozis mnogo veci napor kako bi se pokrenula
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
TashaBG
Gost
« Odgovor #71 poslato: Jun 19, 2007, 09:04:19 pre podne »

Lagane i duge ture jogginga uz jako dobru hidraciju su najbolje za celulit.
I naravno roleri ;)

Dajte ljudi objasnite mi nesto: Cim sam stala na rolere,odmah sam ih savladala.Ali zato klizanje...To je katastrofa,U cemu je trik,da nemam neki poremecaj u centru za ravnotezu?
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #70 poslato: Jun 18, 2007, 11:09:54 posle podne »

Mozda ce zvucati pomalo kontraindikovano no meni to uposte ne smeta i nekako brate ove "buce" su mi simpaticnije, ali samo malo ne previse...
« Poslednja izmena: Jun 18, 2007, 11:11:33 posle podne od strane Miki VELIKI » Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #69 poslato: Jun 18, 2007, 09:47:51 posle podne »

hihi...roleri  ;D
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
ecipeci
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 339


« Odgovor #68 poslato: Jun 18, 2007, 05:34:43 posle podne »

to je jedino sto ne praktikujem....imam osecaj da nema nikakve svrhe u ovom asfaltu i smogu u kraju.....nekad me strah da udahnem..... :-\
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #67 poslato: Jun 18, 2007, 05:32:49 posle podne »

Lagane i duge ture jogginga uz jako dobru hidraciju su najbolje za celulit.
I naravno roleri ;)
Sačuvana
medonjak
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348

« Odgovor #66 poslato: Jun 18, 2007, 05:15:18 posle podne »

Naocare su zakon  ;)
Sačuvana
ecipeci
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 339


« Odgovor #65 poslato: Jun 18, 2007, 04:41:22 posle podne »

mislim kad malo bolje razmislim....zrikam i ja.....preplanuli dalmatinci sirokih ramena i poplocanih stomaka....mmmm...... pa onda mu i ne ljubomorisem al mislim da ipak imam veci nivo diskretnosti i kulture..... 8) i tamnije naocarice!  ;)
Sačuvana
ecipeci
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 339


« Odgovor #64 poslato: Jun 18, 2007, 04:38:48 posle podne »

dobro de tasha, nemoj me sad bacati u depresiju! sama si konstatovala koliko je tezak PMS, lepo kazi: bices peci super na moru, nikada vise neces videti oranje po svojoj guzi.....decko ti nece zrikaviti u druga dupeta i izvinjavace ti se dok je ziv ali ti ces ga uvek ucenjivati tom nepromisljenom izjavom.....

muskarci uvek zveraju u tudja dupeta bez obzira kakvo mu sedi u krilu
dovraga  ::) ...ma znam da   :o al bolje mu je da nista ne komentarise..... >:(
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #63 poslato: Jun 18, 2007, 04:25:22 posle podne »

dobro de tasha, nemoj me sad bacati u depresiju! sama si konstatovala koliko je tezak PMS, lepo kazi: bices peci super na moru, nikada vise neces videti oranje po svojoj guzi.....decko ti nece zrikaviti u druga dupeta i izvinjavace ti se dok je ziv ali ti ces ga uvek ucenjivati tom nepromisljenom izjavom.....

muskarci uvek zveraju u tudja dupeta bez obzira kakvo mu sedi u krilu
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 17 upita.