TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:53:15 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: vojska i kreatin  (Pročitano 3303 puta)
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #9 poslato: Mart 21, 2007, 06:17:02 posle podne »

Odgovor - HOĆE! A moj prijateljski savet mu je da se ne zeza sa doktorima na sistematskom jer će na*ebati kao žuti! Ovo ti govorim jer su se moji ortaci pravili pametni i 6 meseci proveli po rovovima na Kosovu. Ne kažem da će i on, ali mu sigurno neće cvetati ruže... Dok sam ja ispao pametan, malo iskukao i dobio Rumu ( Stejanovce)... 8 meseci nerada,zezanja i šljokanja! ;D ;D

"u vosjku primaju kojekakve narkomane i bolesnik" - da se nadovežem - sećam se junske klase 2005, dolazi dečko kome je pokretljivost smanjena na 70% ! Hodao je kao robokap, ali je pokazao mooda i izdržao 20 dana, kada su se starešine sažalile i otpustile ga iz vojske!

Po meni, slobodno neka nastavi sa kreatinom...
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #8 poslato: Mart 21, 2007, 05:13:51 posle podne »

Čekaj, polako..
prvo neka prekine korisšćeje kreatina bar dve nedelje pred test.. Biće povišen samo kreatinin, urea verovanto neće..
Sačuvana
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #7 poslato: Mart 21, 2007, 02:03:06 posle podne »

u vosjku primaju kojekakve narkomane i bolesnike a nece njega zbog malo povisenih rezultata oko bubrega...

aj da dodam...ne mislim ja nista lose o njemu, nego kazem da mislim da ga to nece spasiti od vosjke  ;)
« Poslednja izmena: Mart 21, 2007, 05:35:57 posle podne od strane CTEBAH » Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #6 poslato: Mart 21, 2007, 12:04:50 pre podne »

Ma ne ljuti se niko,nego ovaj lik povileneo krenuo da kenja u svim mogucim temama
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Marko Nesic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 356

« Odgovor #5 poslato: Mart 20, 2007, 11:41:50 posle podne »

Pa dobro, ali mislim da ce on to ipak da proba :)) Ja sam samo pitao ono na sta nisam znao odgovor, nemojte da se ljutite, a i nisam ga dobio :( PozZ
Sačuvana
Shut up and train :)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #4 poslato: Mart 20, 2007, 11:31:53 posle podne »

Au bre,manijace stopiraj se bre ne prljaj teme!
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
x frame
Gost
« Odgovor #3 poslato: Mart 20, 2007, 10:36:02 posle podne »

Pazi sad kako stvari stoje sa kreatinom .On je u sustini dobar AL VOJSKA JE JOS BOLJA ! ! ! ! !
Sačuvana
x frame
Gost
« Odgovor #2 poslato: Mart 20, 2007, 10:34:13 posle podne »

Interesuje me odgovor na pitanje koje mi postavio drugar...
Da li ce proci test za vojsku s obzirom da koristi kreatin, posto ce mu biti povecan kreatinin i urea? I koliko ce biti povecani, moze li da kaze da ima bolesne bubrege, pa da ne ide u vojsku, heheee :)) Pre svega, pitanje za Danijelu...

   Ne moze da kaze da ima bolesne bubrege . pa sta su nasi doktori KICERICA . Ajde odma u vojsku sad ! ! ! !
Sačuvana
Marko Nesic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 356

« Odgovor #1 poslato: Mart 20, 2007, 10:26:08 posle podne »

Interesuje me odgovor na pitanje koje mi postavio drugar...
Da li ce proci test za vojsku s obzirom da koristi kreatin, posto ce mu biti povecan kreatinin i urea? I koliko ce biti povecani, moze li da kaze da ima bolesne bubrege, pa da ne ide u vojsku, heheee :)) Pre svega, pitanje za Danijelu...
Sačuvana
Shut up and train :)
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.062 sekundi sa 17 upita.