TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 01:50:18 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Slike Hitman  (Pročitano 37473 puta)
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #116 poslato: Avgust 12, 2007, 11:44:18 pre podne »

odlicno , a sada na masu  ;)
Sačuvana
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #115 poslato: Avgust 12, 2007, 11:21:26 pre podne »

Hitman, mnogo bolje sad izgledas nego ranije. Stomak ti se iscrtao jos bolje.
Ja bi ti savetovao da uradis jednu dobru masu (da ne preteras) i da pred leto ko sto Miki kaze odradish jednu dijetu ...tako sam ja uradio i zadovoljan sam, bez obzira sto sam bio kao svinja
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #114 poslato: Avgust 12, 2007, 11:13:01 pre podne »

Miki, citao sam clanak u kome Milos Sarcev govori o lokalnoj redukciji sala kao posledici hormona...tj koji hormon utiche na nagomilavanje sala u kom predelu. Govori o tome da povishenje ili smanjenjem nekih hormona moze se smanjiti salo na nekim delovima.
Clanak sam video na nekom drugom forumu, a ako zelite mogu ga prepisati pa da i vi vidite
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #113 poslato: Avgust 12, 2007, 09:14:22 pre podne »

Pazi, ja bih ti preporuchio da eksperimentishesh - meni recimo grudi i ledja solidno napreduju, a ruke ne, pa sam ja program promenio tako da radim zajedno grudi i ledja jedan dan, a drugi biceps i triceps. Probaj da menjash broj ponavljanja - ako radish recimo 8 ponavljanja na benchu, probaj sa manjom tezinom 12.
Sačuvana
Hitman
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 252

« Odgovor #112 poslato: Avgust 12, 2007, 08:17:46 pre podne »

Na tetovaži.  ;D

Dobar si sokole, samo ti treba još malko mase - znači super je i sad, ali može i supernije.  :) Poradi preko zime na rukama, uglavnom mislim na biceps koji je i meni muka. :'(
Grudi isto treba malo nabudžiti. Ako mi još nešto padne na pamet, javim.
PoZ
ma tetovaza je nacrtana flomasterom  :D
ja kako god da radim masu sve ide u ledja i ramena ili eventualno podjednako. kako treba da radim da bih "popravio" ruke i grudi a da mi ramena i ledja ostanu ista?
Sačuvana
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #111 poslato: Avgust 12, 2007, 01:51:40 pre podne »

Na tetovaži.  ;D

Dobar si sokole, samo ti treba još malko mase - znači super je i sad, ali može i supernije.  :) Poradi preko zime na rukama, uglavnom mislim na biceps koji je i meni muka. :'(
Grudi isto treba malo nabudžiti. Ako mi još nešto padne na pamet, javim.
PoZ
« Poslednja izmena: Avgust 12, 2007, 01:53:33 pre podne od strane Gavranac » Sačuvana
Hitman
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 252

« Odgovor #110 poslato: Avgust 12, 2007, 01:32:05 pre podne »

upravo se vratih sa mora i moram reci da sam zadovoljan definicijom. more je zakon  :D
tako da evo novih slika.
na cemu jos da poradim?

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
Hitman
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 252

« Odgovor #109 poslato: Jun 19, 2007, 12:27:07 posle podne »

Nece covek toliko,igra basket pa mora bude okretan :)
upravo. samo ubi me ovo leto. imam sve manje i manje kila  >:(
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #108 poslato: Jun 18, 2007, 11:59:54 pre podne »

Nece covek toliko,igra basket pa mora bude okretan :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
chakija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 104

« Odgovor #107 poslato: Jun 18, 2007, 11:23:58 pre podne »

Po meni ,ledja su dovoljno velika kad izadjes na ulicu po vetrovitom danu ,rasiris lastimuse i ako preletis 10 m onda je dovoljno  :D.
Mislim da jos treba dosta da radis na masi ,pogotovo ruke i grudi ,pa tek onda na defku...
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #106 poslato: Jun 18, 2007, 12:18:11 pre podne »

Ledja su ti veca?Ja bas mislim da njih treba dosta da povecas,i malo jos grudi.Inace si tip top definisan.
jbg brate gde cu veca ledja od ovoga. mislim video sam tvoja i jesu ogromna ali ja ne volim toliko. jbg zovi me manekenom ali ne lozim se ja na toliku masu. valjalo bi da su sise vece, kao i ruke (pogotovo biceps), mislim da su ramena ok ali treba da poradim na trapezima (oni obicno idu lako ali kod mene nije tako)

Nemoj trapez da preteras,ako ga previse razvijes izgledaces uze.A biceps probaj samo bucicama da radis,i radi jako sporo.Znaci baziraj sve treninge za bic sledecih mesec-dva na buckama.Odnos ramena i struka ti je super,zato i nemoj previse da budzis trapez jer ovako izgledas sire.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Hitman
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 252

« Odgovor #105 poslato: Jun 18, 2007, 12:12:52 pre podne »

Ledja su ti veca?Ja bas mislim da njih treba dosta da povecas,i malo jos grudi.Inace si tip top definisan.
jbg brate gde cu veca ledja od ovoga. mislim video sam tvoja i jesu ogromna ali ja ne volim toliko. jbg zovi me manekenom ali ne lozim se ja na toliku masu. valjalo bi da su sise vece, kao i ruke (pogotovo biceps), mislim da su ramena ok ali treba da poradim na trapezima (oni obicno idu lako ali kod mene nije tako)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #104 poslato: Jun 18, 2007, 12:08:48 pre podne »

Ledja su ti veca?Ja bas mislim da njih treba dosta da povecas,i malo jos grudi.Inace si tip top definisan.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Hitman
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 252

« Odgovor #103 poslato: Jun 18, 2007, 12:03:45 pre podne »

Evo svezih slika. Ovo je kraj priprema za leto, znaci nema vise mase vec moze samo mala korekcija nekih delova. Svaki komentar dobrodosao
I sta da radim sa ledjma, sve veca i veca a ja necu vise to, zelim samo da budu sto izdefinisanija?

Morao sam da ubacim i ovu smekersku sa cvidzma  ;D

[prilog je izbrisao admin]
« Poslednja izmena: Jun 18, 2007, 12:06:01 pre podne od strane Hitman » Sačuvana
Hitman
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 252

« Odgovor #102 poslato: Jun 17, 2007, 10:24:28 posle podne »

pa kako da izmerim obim ramena i ledja i slicno. ruka mi je ostala ista, ali mi burazer kaze da sam izgubio u sisama, ledjima i ramenima, a vidim da su mi trbusnjaci malo bolji. ali opet mnogo je 2-3 kile

Brate ja na dnevnom nivou gubim i dobijam po 3-4 kile,ne zaboravi da izgubis dosta vode od znojenja
znam brate. imao sam pre 10 dana obicno 95 kila ujutru a uvece sam nekad stizao i do 98. a danas 93 kile ujutru.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 18 upita.