TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 07:01:44 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: MEMORIJAL MIograg Gidra Stojanović  (Pročitano 4657 puta)
Boba_N_S
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

MMASERBIA
« Odgovor #3 poslato: April 01, 2007, 01:17:51 posle podne »

Evo za forum moje vidjenje :
Bilo je problema sa organizacijom , publike je bilo oko 4000 možda i više . Otprilike jedna hiljada je znala bar nešto o sportu , što i nije tako loše , dok je ostatak bio neobrazovan . Miša Tumbas je bio vodja navijača ... bilo je plastičnih flaša , pomeranja oktagona pod teretom boraca ,jedina stvar koju su hvalili svi prisutni su bile simpatične devojke u pauzama ...
Borci i borbe:
U prvom meču su radili Džakić i Miletić , Miletić je inače moj bivši protivnik sa jednog prvenstva Srbije ali i dobar prijatelj . Meč je bio atraktivan jer su obojica došla iz kik-boks kluba Zemun , sa tim što Džakić radi MMA već nekih 8 meseci . Počelo je sa razmenama na nogama ali se nisu ni čuvali partera obojica su imali mount poziciju sa udarcima koje su upućivali u njoj Džakić je po meni bio bolji za nijansu. Bilo je dinamično , pozicije su se brzo menjale i razmenjivali su se dobri udarci . Medjutim Džakić je kondiciono pao posle par minuta i imao je problema da održi tempo . Miletić je to iskoristio dominacijom i u parteru i na nogama posle koje padaju dva krošea i agresivni G'n'P' za pobedu . Inače Miletić je bio lakši desete kila od Džakića , za kojeg moramo reći da je prihvatio borbu 4 dana pred meč , znači obojica sa velikim srcem .

Drugi meč : Tešanović - Vojinović
Počelo je agresivno od strane Vojinovića sa pokušajima rušenja ali Tešanović je sjajno radio sprawl završavali su u klinču iz kojeg su obojica zadavali udarce , čak je bilo i kolena u glavu na atraktivan način . Vojinović je imao tendenciju rušenja u parter i to mu je bio plan za pobedu , ali sjajna izvedba Tešanovića što se tiče odbrane od rušenja i sjajnim kolenom u glavu zaslužuje pobedu . Mora se čestitati obojici jer se vidi da MMA ima budućnost kod nas .
Inače ovde su počeli porblemi sa osvetljennjem ringa koji su trajali do kraja turnira

Treći meč : Dragoljub Jocović vs Bojan Spalević
Ovaj meč je bio titanski . Momci su razmenjivali udarce od kojih bi i Hunt pao , tako do iznemoglosti . Prštalo je na sve strane , imali su male pauze da uhvate vazduh i onda su opet nastavljali . Publika je eksplodirala i iako nije bilo prikazano MMA veština bilo je vatreno i treba čestitai momcima i pobedniku Jocoviću na prvoj pobedi u prvom meču .

Četvrti meč : Ilija Loncar vs. Slavoljub Lazic
Ovde je Lazić pokazao izrazitu inicijativu na početku meč gde je Lončara dobro pogodio krošeom posle čega je dominirao u mount poziciji . Posle toga Lončar se izvlači više puta i posle toga dolazi sebi i spušta tempo borbe . Pronašao je Lazića više puta i posle čega je preuzeo inicijativu . Lazić pada kondiciono a Lončar to pametno koristi . E sad zašto kraj nisam ni video ni čuo , mislim da Lazić nije pružao otpor posle udarca i sudija je prekinuo . Publika se bunila , ali čestitke izmedju boraca su pale tako da je valjda sve čisto .

Peti meč : Dragutin Milošević - Goran Borišić
Milošević je brzo preuzeo dominantnu ulogu bokserskim kombinacijama 1-2 , do kraja Miloševi ć je bio bolji borac i na nogama i u parteru gde je udarcima zaslužio je pobedu ...

Šesti meč : Vladimir Vučković vs Mario Milosavljević
kvalitetan meč , falilo je malo više dinamike , ali prikazana tehnika je bila na visokom nivou . Oba borca su prikazali dosta , ali Mario je ipak pokazao više , dominirao ja u parteru gde je veoma lako zauzimao mount poziciju u kojoj doduše nije mnogo radio , ali način na koji je do nje dolazio je bio jasan da je on veoma napredovao za kratko vreme . Bilo je sjajnih takedown tehnika , sa dva SLAM-a u stilu Rampage-a koji su mene oduševili , iako je na nogama bio nešto lošiji na početku vremenom je pronašao pravi put najpre niskim nožnim i onda sjajnim ''hiogh-kick''-om koji mu donosi veliku pobedu . Sve čestitke

Sedmi meč : Mark Lajhner vs. Ivan Brguljan
MAJKO MOJA KAKAV MEČ . Na nogama su proveli kratko vreme i vrlo brzo su završavali u parteru , Mark je čak imao jedan sjajan ''slam'' . U parteru je Lajhner bio izrazito dominanatan pozicije je preuzimao na impresivan način i imao je parizuzetno ozbiljnih pokušaja završnice . Dosta je znoj na borcima pomogao , ali Brguljan ... čoveče ... veoma tvrd , oduševio me kako se držao vadio iz pozicija i pokušavao napade ... svaka čast obojici . Svaka runda je bila izuzetno dinamična , činjenica je da je bilo 85%u parteru , ali veoma dobar parter , Lajhner je imao G'n'P' napad više puta i ponovo pokušaje završnice , a Brguljan je nastavio po starom . Ipak Mark je izrazito bio dominanatan do 3 runde kada je tempo malo pao , ali samo za nijansu tu se Brguljan duže vremena zadržao u gardu Lajhnera odakle je pokušavao udarcima da dobije prednost , ali Lajhner je bio izuzetno komotan na svojim ledjima odkla je je polušavao triangl i odakle se vadio iz svake ozbiljnije situacije bez problema . Kao što sam rekao meč večeri po meni i sigurna pobeda Lajhnera , velike čestitke Brguljanu koji je veliki sportista i sjajan momak ... jedan od najtvrdjih boraca na ovim prostorima ...

Main Event :
Miodrag Petkovic vs. Marko Igrc
Ovo nije stvarno vredno mnogo komentara , bar ne pozitivnih . Ono čega smo se pribojavali se obistinilo . Pele kao Pele , Igrc kao Igrc . Igrc je imao plan da kruži oko Peleta ne ulazi u razmene i poušava kick-ovima , i to mu je polazilo za rukom , a Pele je pokušavao da ga stigne ali ne sa velikom željom . Par udaraca po rundi se razmenjivalo , moglo bi se reći u jednakim količinama , sa tim što su Igrcovi kick-ovi bili malo ozbiljniji . I tako rundu za rundom kroz salve zvižduka i plastičnih flaša iz publike ... jezivo ... u zadnjoj rundi je Pele krenuo agrsivnije ali je Igrc izvukao iz toga bolju poziciju odakle je sa ledja Peleta držao nogama u polu trianglu i odakle je par minuta slao udarce u potpunoj dominaciji . Zadnja runda je trajala duže bar minut ??? Šta reći veoma dosadan meč sa nepravednim rezultatom ... mislio sam da će biti nerešeno , ali pobeda je dosudjena Peletu Rolling Eyes . Mislim da je Igrc zaslužio bar nerešeno , ako ne već tu pobedu . Ali sudije su se navodno vodile time da je Igrc izbegavao borbu Confused . Tako mi je bar rečeno ... u svakom slučaju veliko razočarenje za publiku koja je izviždala Peleta na kraju meča ...


MOje vidjenje

IZVOR
« Poslednja izmena: April 01, 2007, 01:20:18 posle podne od strane Boba_N_S » Sačuvana
mmaserbia.com
DrugacijiOdOstalih
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 206

« Odgovor #2 poslato: Mart 31, 2007, 06:06:04 posle podne »

Na ovo sam hteo da idem kao i moj brat od tetke ali njemu su iskrsli neki drugi planovi tako da je meni bilo bedak da idem sam.Voleo bih da cujem komentare ljudi sa ovog foruma koji ce ici da gledaju turnir . . . mislim da kazu kako je bilo :)
Sačuvana
Been constantly so frustrated i've moved mountains with less ! When i channel my hate to productive i don't find it hard to impress !!!
Boba_N_S
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

MMASERBIA
« Odgovor #1 poslato: Mart 30, 2007, 09:31:52 pre podne »

Turnir ultimate fight-a koji se memorijalno održava u znak sećanja na čoveka koji je na neki način doneo ovaj sport u Srbiju .

Borbe :

IV Ultimate fight Memorijal "Miodrag Gidra Stojanovic"


Fight Card :
Dragutin Miloševc"CDS" Beograd vs. Goran Borišic
Mark Lajhner "CDS" Beograd vs. Ivan Brguljan, Hrvatska
Dragan Tešanovic"CDS" Beograd vs. Bojan Vojnovic"Jiu Jitsu Family" Novi Sad
Dejan Stankovic"CDS" Beograd" vs. Sreten Miletic , kik-boks klub Zemun
Ilija Loncar "MMA Fight Centar Kula" vs. Slavoljub Lazic , Aleksinac
Saša Lazic"Serbian Vale Tudo Team" vs. Goce Candovski Makedonija

Main Event :

Miodrag Petkovic"Pele" Beograd vs. Marko Igrc UFK "Ban" Zagreb, Hrvatska

Ulaznice su 300-400 dinara a dešava se u Hali sportova na Novom Beogradu . Najviše nade se polaže u mečeve Lajhner vs Brguljan   i   Pele vs Igrc
IZVOR
Sačuvana
mmaserbia.com
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 17 upita.